Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – AS Saint-Étienne

2:1

koniec (0:1)

28.02.2021, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient). • 27. kolo • Petr Frömel cz

Tipsport: 3.02 3.24 2.6

88

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Aimen Moueffek, přichází Maxence Rivera.

86

86. Armand LAURIENTE - 2:1

86

Lorient právě vstřelil branku!
ARMAND LAURIENTE svým druhým gólem otáčí průběh zápasu. Mendesova přihrávka zprava projela skrz pokutové území na levou stranu, kam naběhl zmíněný domácí útočník, který zblízka zamířil do volné části hostující svatyně.

84

Žlutou kartu dostává za faul Lucas Douath (AS Saint-Étienne), který byl na hřišti sotva minutu.

83

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Adrian Grbic.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Adil Aouchiche.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Lucas Douath.

73

Žlutou kartu dostává Aimen Moueffek (AS Saint-Étienne).

66

66. Armand LAURIENTE - 1:1

66

Je vyrovnáno. ARMAND LAURIENTE pravačkou parádně zamířil k levému hornímu rohu brány a ač se Jessy Moulin natahoval, co to šlo, na rychlý balón nedosáhl.

61

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Yoane Wissa.

61

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Armand Lauriente.

61

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Thomas Monconduit, přichází Fabien Lemoine.

60

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Anthony Modeste, přichází Charles Nathan Abi.

59

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází Aimen Moueffek.

56

Mathieu Debuchy fauloval unikajícího Vincenta Le Goffa a za svůj prohřešek vidí žlutou kartu. Domácí navíc budou rozehrávat z hranice pokutového území.

48

Žlutou kartu dostává za skluz na Arnauda Nordina Trevoh Chalobah (FC Lorient).

14

14. Harold MOUKOUDI - 0:1

14

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
HAROLD MOUKOUDI zůstal nepokrytý v pokutovém území a pravačkou tečoval míč, trochu se štěstím, to levého horního rohu brány. Matthieu Dreyer neměl moc šancí zasáhnout.

2:1

Góly: 66. Lauriente, 86. Lauriente – 14. Moukoudi (Nordin)

Karty:   48. T. Chalobah (LOR) – 56. Debuchy (SET), 73. Moueffek (SET), 84. Douath (SET)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15.

FC Lorient: Dreyer – H. Mendes, Laporte, Gravillon, Le Goff – Abergel (C) – Le Fée (61. Wissa), T. Chalobah, Monconduit (61. Lemoine), Boisgard (61. Lauriente) – Moffi (83. Grbic).
Náhradníci: Nardi – Hergault, Wadja, Lemoine, S. Marveaux, Wissa, Grbic, Lauriente, Hamel.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Trauco – Neyou – Bouanga, M. Camara (83. Douath), Youssouf (59. Moueffek, 88. Rivera), Nordin (83. Aouchiche) – Modeste (60. Abi).
Náhradníci: Bajič – Kolodziejczak, Douath, Aouchiche, Rivera, Moueffek, Sow, Abi, Monnet-Paquet.

Rozhodca: S. Frappart – Y. Boutry, M. Annonier