5:1

koniec (1:0, 1:1, 3:0)

04.03.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.08 4.25 2.87

Vegas Golden Knights díky povedené třetí třetině vyhrávají tento zápas 5:1. Vegas se dostalo do vedení 2:0, hosté pak snížili. Ve třetí třetině přidali domácí tři góly, díky čemuž rozhodli o své výhře. (06:46:54)
Marc-Andre Fleury (VEG) – 36 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,3%, odchytal 60:00
Cam Talbot (MNS) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2%, odchytal 59:312.

59:30

Na ledě je domácí čtvrtá formace, v poklidném tempu se zápas dohrává.

59:00

Poslední minuta hry.

58:28

Vegas znovu dokázalo, že třetí třetiny jsou jeho doménou. Domácí míří díky povedené třetí části za výhrou.

57:42

57:42 William KARLSSON - 5:1

57:42

Golden Knights právě vstřelili branku!
Hosté zkusili hru bez brankáře, ale nevyšlo jím to. Kotouč do prázdné branky dovezl WILLIAM KARLSSON. Asistence: Nicolas Hague.

56:38

56:38 Chandler STEPHENSON - 4:1

56:38

Krásná akce domácích a Vegas dává druhou branku ze sedmi střel ve třetí třetině. Po pěkné samostatné akci bekhendovou střelou přišpendlil kotouč pod horní tyčku CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

56:20

Nick Bonino (Minnesota) byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal, protože ho zastavil Marc-Andre Fleury.

55:27

Alex Pietrangelo (Vegas) nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Následně pálil znovu Kirill Kaprizov, jeden z nejlepších hráčů Wild, ale nyní brankáře domácích neprostřelil.

54:18

Vegas vede o dvě branky a hostující celek už mnoho času na zdramatizování zápasu nemá.

54:04

Utkání pokračuje dál, krátce po buly ztratil sudí kotouč z dohledu, a tak se bude vhazovat.

54:04

Komerční přestávka.

53:00

24:33, tak vypadá statistika střel na branku. Vegas je sice střelecky pasivnější, ale vede o dva góly.

5:1

Góly a asistencie: 3. Tuch (Glass, Hague), 26. Marchessault (Tuch, W. Karlsson), 52. Mark Stone (Stephenson), 57. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 58. W. Karlsson (Hague) – 30. M. Foligno (Cole, Soucy)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – Theodore, Pietrangelo (A), Martinez, Whitecloud, Hague, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Glass, Kolesar – W. Carrier, Nosek, Reaves.

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, Fiala – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – M. Foligno, Bonino, Mayhew – Sturm, Bjugstad, Rau.

Rozhodca: Hanson, MacDougall – Gawryletz, Gawryletz

Diváci: 2 605