2:5

koniec (0:1, 2:2, 0:2) Stav série: 1:1

04.03.2021, 17:30 • VTB Arena, Moskva • Osemfinále • Vojtěch Adamek cz

Tipsport: 1.37 5.58 6.7

Z dnešního utkání je to tedy vše, loučím se s Vámi a přeju Vám krásný zbytek čtvrtečního dne. (20:06:00)
Stav série je tedy srovnán na 1:1. Následující zápas se bude konat v sobotu 06.03. od 15:00. Severstal Čerepovec vyzve dnešního soupeře ve své aréně Ice Palace.
Přesilovky/využití: 3/2 : 3/0
V dnešním utkání jsme viděli porážku favorizovaného Dynama, domácí si připravili několik gólových příležitostí, zejména v první třetině, ale kompaktní obrana soupeře byla tvrdým oříškem k zdolání. Dynamo v závěru třetí třetiny bylo velmi nervózní, hokejisté nedokázali zesílit tlak na branku soupeře, možná i proto způsobili dvě naprosté minely, které hostující celek s radostí potrestal, nejdříve se trefil Joonas Nattinne, posléze si vychutnal gólmana Vladislav Kodola.

59:39

Hosté rozhodně nikam nespěchají, snaží se utkání dohrát daleko od své vlastní branky a pouze vyčkávají na závěrečnou sirénu, která ohlásí konec utkání každou chvíli.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:28

Domácí hokejisté se nejsou schopni ani v záverečných minutách dostat k brance soupeře, natož si připravit gólovou příležitost.

57:57

Další velkou chybu v rozehrávce domácího celku mohl využít Alexander Petunin, jeho ránu vytěsnil pohotovým zákrokem gólman Dynama.

57:24

Domácí hokejisté velice nešikovně vyhazují puk skrz všechna pásma, kotouč se tedy vrací před branku Bočarova, což hráčům Čerepovce naprosto vyhovuje.

56:53

Skvělý obranný zákrok Shawna Lalonde vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku, konkrétně byl u puku Vadim Šipačov.

56:02

Až nyní se domácí hokejisté dokázali dostat do obranného pásma soupeře, momentálně si vyměňují jednu přihrávku za druhou a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku Čerepovce.

55:26

Do slibné pozice se dostal Alexander Petunin, jeho ránu vyrazil pohotový Bočarov, u puku již obránci Dynama.

54:56

Domácí se nejsou schopni dostat před střední pásmo k brance Podjapolského, obrana soupeře momentálně funguje velmi systematicky a kompaktně.

54:14

Ofsajd vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.

53:51

Domácí dle mého názoru zcela rezignovali, předešlá hrubka domácímu celku rozhodně ubrala na sebevědomí.

53:09

Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Jerjomenko, přichází Ivan Bočarov.

53:09

53:09 Vladislav KODOLA - 2:5

2:5

Góly a asistencie: 25. Šipačov (An. Sergejev, Kagarlickij), 40. Kagarlickij (Jaškin) – 16. Guslistov (Makejev), 31. Petunin (Lalonde), 36. Lalonde (Kapustin, Guslistov), 44. Jo. Nättinen (Liška), 54. Kodola

Dynamo Moskva: Jerjomenko (54. Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Grigorjev, Bojkov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – O. Lindberg, Pääjärvi, Tarasov (A) – Jefremov, Muranov, Brjukvin – Kučeriavenko, Bryzgalov, Raševskij.

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, M. Chabarov, Makejev, M. Tichonov, Lalonde (A), Adamčuk, Kudako – Liška, Jo. Nättinen, J. Morozov – Vovčenko, Kodola, Petunin – Geraskin (A), Guslistov, Kapustin – Mojsejev, Vicharev (C), Dumbadze – Kazakov.

Rozhodca: Ansons, Romansko – Nikolajev, Parikov

Diváci: 4 180