5:1

koniec (2:0, 3:1, 0:0) Stav série: 3:2

10.03.2021, 15:00 • Arena Metallurg • Osemfinále • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.83 4.1 3.73

Domácí celek vyhrává tento zápas 5:1 a získává třetí výhru v této sérii. Magnitka tento zápas vyhrála celkem jednoznačně, naopak Barys si kromě gólové střely žádnou výraznější šanci nevypracoval. (17:18:02)
Česká stopa v zápase
Andrej Nestrašil (MET) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:32

59:35

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:30

Nyní se Nur-Sultan dostal do útočného pásma, ale střelecký pokus byl hodně nepřesný.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:44

Barys rozehrává od své branky, pokouší se ještě zápas korigovat.

57:10

Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

56:50

Arkadij Šestakov (Barys) rozehrává od své branky, následně ale hráči hostů nedokázali vybojovat útočné pásmo.

56:20

Henrik Karlsson (Barys) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:00

Sledujeme hru pět na pět. Vyloučený hráč se vrací do hry.

55:30

Alexej Makljukov (Barys) pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil brankář, a pak už hrála obrana.

54:40

Polovina přesilovky je pryč, sledujeme dobrou hru domácích, kteří míří za výhrou v tomto zápase.

54:16

Magnitka vyhazuje přes všechny čáry, hosté tedy rozehrávají od své branky.

53:50

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, Alex Lintuniemi pálil od modré čáry, ale neuspěl.

53:40

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., držení).

53:13

Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hra je přerušená, komerční přestávka.

52:26

Philip Holm (Magnitogorsk) nedokázal získat kotouč v útočném pásmu, a tak mohli hrát hosté. Do rychlém přenesení hry se do šance nedostali.

51:10

Curtis Valk (Barys) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

50:46

Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) se propracoval do útočného pásma, jeho pokus ale končí vele branky.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:50

Dmitrij Ševčenko (Barys) pálil od modré čáry, jeho ránu obránce zblokoval.

49:16

Darren Dietz (Barys) se usadil s kotoučem v útočném pásmu, následně pálil jeho spoluhráč, ale minul branku.

48:41

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., sekání).

47:40

Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině, domácí hráči vedou o čtyři branky.

47:27

Magnitka špatně rozehrála, píská se zakázané uvolnění, buly před brankou Metallurgu.

46:57

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme nyní hru pět na pět.

46:30

Archip Několenko pálil od modré čáry. Puk končí mimo branku.

46:00

Aktivně hraje domácí celek, který se pokouší navýšit své vedení. Taylor Beck (Magnitogorsk) to vzal na sebe, jeho blafák byl nepřesný.

45:30

Přesilovku pět na tři domácí neproměnili, a tak pokračuje klasická početní výhoda.

44:57

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., podrážení).

44:50

Barys vyhazuje přes všechny čáry, Nikolaj Goldobin (Magnitogorsk) musí rozehrávat od své branky.

44:20

Magnitogorsk se nemůže propracovat do útočného pásma.

44:00

Sergej Mozjakin (Magnitogorsk) hraje s kotoučem v útočném pásmu, ale ke střele se domácí tým nedostal.

43:12

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Matt Frattin – 2 min., vysoká hůl).

42:27

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Nikolaj Kuljomin (Magnitogorsk) pálil, jeho pokus končí vedle branky.

41:45

Barys se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Arkadij Šestakov (Barys) neuspěl ránou z bezprostřední blízkosti.

40:47

Sledujeme úvod třetí třetiny, domácí celek vede o čtyři branky.

40:20

Nikolaj Goldobin (Magnitogorsk) měl velkou šanci, ale Henrik Karlsson (Barys) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.

40:03

Utkání pokračuje dál třetí třetinou.

40:01

Po dvou třetinách vede domácí celek jednoznačně 5:1 a míří za výhrou v tomto pátém zápase série.

40:00

39:40

Domácí drží hru daleko od své branky.

39:00

V poklidném tempu se tato třetina dohrává.

38:23

Domácí celek udělal ve druhé třetině důležité kroky k výhře v tomto zápase.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:30

Henrik Karlsson (Barys) kryje tvrdou ránu soupeře, Philip Holm pálil z mezikruží, ale neuspěl.

36:39

Střídání v týmu Barys Nur-Sultan: ze hřiště odchází Joni Ortio, přichází Henrik Karlsson.

36:39

36:39 Dennis RASMUSSEN - 5:1

36:39

Metallurg právě vstřelil branku!
Z hodně podobné pozice se prosazuje další domácí hráč, tentokrát brankářeOrtia prostřelil střelou zápěstím DENNIS RASMUSSEN. Asistence: Philip Holm.

35:39

35:39 Taylor BECK - 4:1

35:39

Krásná rána a domácí celek navyšuje své vedení znovu na tři góly. Prosazuje se po dobré přihrávce osamocený TAYLOR BECK. Asistence: Andrej Nestrašil a Michail Pašnin.

34:35

Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) pálil z bezprostřední blízkosti, Joni Ortio našel jeho ránu v rukavici.

34:07

Zakázané uvolnění se nepíská, obrana Barysu musí od své branky rozehrávat.

33:44

Hostující celek po vstřelení branky pokračuje v aktivní hře, Dmitrij Ševčenko pálil z dobré pozice, ale minul branku.

32:40

Komerční přestávka.

31:53

Domácí celek měl nyní velkou šanci, kotouč poskakoval v brankovišti Barysu, ale brankář Joni Ortio (Barys) byl pozorný.

30:47

16:14, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, mírně aktivnější jsou domácí hokejisté.

30:04

30:04 Curtis VALK - 3:1

30:04

Barys právě vstřelil branku!
Početní výhodu proměnil také hostující celek, a tak je sníženo na rozdíl dvou branek. Odražený kotouč z pravého kruhu poslal tvrdou ránou do horní části branky CURTIS VALK. Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) neměl nárok zastavit tuto střelu.

29:22

Barys se usadil v útočném pásmu, Curtis Valk (Barys) uhájil modrou čáru, aktivní hra hostů může pokračovat dál.

28:30

Přesilovku si nyní zahraje hostující celek, který zatím v tomto zápase na svůj střelecký úspěch čeká.

28:16

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., vražení na hrazení).

27:30

27:30 Nikolaj GOLDOBIN - 3:0

27:30

Krásně sehraná přesilovka a domácí celek navyšuje své vedení. Plotnikov našel Prochorkina, který už mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na NIKOLAJE GOLDOBINA, který poslal puk pod horní tyč. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Sergej Plotnikov.

27:05

Darren Dietz (Barys) byl hodně důrazný, a tak připravil Magnitogorsk o pásmo.

26:50

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ve kterém kombinuje a pokouší se něco vymyslet.

26:30

26:30

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Nikita Michajlis – 2 min., sekání).

26:00

Šest minut hry ze druhé třetiny je pryč, Magnitogorsk rozehrává od své branky. Stabilněji se do útočného pásma nedostal.

25:36

Takticky hraje domácí celek velmi dobře, má dvoubrankový náskok, navíc soupeře do žádných velkých šancí nepouští.

25:10

Alexej Makljukov (Barys) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, následně Jegor Petuchov (Barys) byl před brankou, ale puk netrefil podle představ.

23:16

Sledujeme rychlý hokej, Barys rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet. Následně Curtis Valk pálil a domácí Vasilij Košečkin předvedl jistý zákrok.

21:30

Sledujeme už hru pět na pět.

21:10

Jeden z hráčů Magnitky se dostal do zakončení, vypálil do protipohybu brankáře, a pak trefil brankovou konstrukci.

21:03

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se propracovat do zakončení.

20:01

Utkání pokračuje druhou třetinou, do které vstupuje domácí celek s dvoubrankovým vedením.

20:01

Sergej Mozjakin a Nikolaj Prochorkin se dokázali prosadit v první třetině. Díky nim vede domácí celek po dvaceti minutách o dvě branky.

20:00

19:55

19:45

Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři.

19:27

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Nikita Michajlis – 2 min., podrážení).

19:26

Nikita Michajlis (Barys) si volný najížděl do předbrankového prostoru, ale puk sek němu nedostal.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:54

Barys se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, Darren Dietz (Barys) to zkoušel od modré, ale neuspěl.

18:22

Barys Nur-Sultanse rychle dostal do útočné třetiny, Kirill Paňukov tam dostal puk, ale rána byla zblokovaná.

18:00

Přesilovku hraje hostující celek, probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:55

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Plotnikov – 2 min., hákování).

17:55

Bude se znovu vylučovat.

15:32

15:32 Nikolaj PROCHORKIN - 2:0

15:32

Krásně sehraná přesilovka a domácí celek navyšuje své vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče se střelou z kruhu přesně pod horní tyčku prosazuje NIKOLAJ PROCHORKIN. Asistence: Grigorij Dronov a Nikolaj Goldobin

15:08

Barys se po nepřesné přihrávce soupeře dostal k puku, a pak vyhodil přes všechny čáry.

14:41

Philip Holm (Magnitogorsk) kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu.

14:19

Přesilovku nyní hrají domácí, kteří se pokouší navýšit své vedení, ale musí rozehrávat od své branky.

14:12

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Arkadij Šestakov – 2 min., hákování).

13:45

Domácí hrají takticky dobře, snaží se rychle přejít střední pásmo a vypálit.

13:11

Nikolaj Prochorkin (Magnitogorsk) do úniku z trestné lavice byl v brejku, ale blafák nedotáhl. Joni Ortio (Barys) byl připravený.

13:04

12:50

Curtis Valk (Barys) to individuálně nezvládl, domácí znovu posílají puk přes všechny čáry.

12:31

Matt Frattin (Barys) vedl útočnou akci Barysu, ale vypálit na branku nedokázal, následně Magnitka vyhodila.

12:00

Nikita Michajlis (Barys) si najížděl do volného místa, čekal na přihrávku, ale do dráhy puku vložil hokejku jeden z domácích hráčů. Ten dokázal vyhodit.

11:36

Alex Lintuniemi (Barys) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, následně se puk dostal mimo hrací plochu, vhazovat se tak bude před brankou.

11:22

Přesilovku, úvodní v tomto zápase, si zahraje hostující celek, který má možnost vyrovnat.

11:04

11:04

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikolaj Prochorkin – 2 min., vysoká hůl).

10:37

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulejší hokej.

10:16

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek vede o jednu branku.

09:45

Taylor Beck (Magnitogorsk) ujel v brejku po křídle do útočného pásma, jeho rána ovšem končí nad brankou.

09:22

Grigorij Dronov (Magnitogorsk) jako obránce pálil od modré čáry, následně Arťom Zemčonok, ale ani jeden z nich nedokázal trefit branku.

08:57

Oba týmy střídají, hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž utkání.

08:13

Sergej Plotnikov (Magnitogorsk) pálil rychle po vhazování, jeho rána byla zblokovaná.

08:10

Joni Ortio (Barys) kryje kotouč, vhazovat se bude po ráně Nikolaje Prochorkina před brankou Barysu. Domácí hráči jsou důraznější v úvodu zápasu.

06:56

Dennis Rasmussen (Magnitogorsk) vedl zajímavou akci svého celku, zakončoval Sergej Mozjakin, ale jeho rána končí mimo branku.

06:10

Linus Videll (Barys) pálil z mezikruží, rána mu nesedla podle představ, ale i tak musel Vasilij Košečkin zasahovat.

05:45

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, hosté se dostali do útočného pásma, ale domácí brankář byl připravený.

04:24

Curtis Valk (Barys) se sice dostal do útočného pásma, ale nedokázal ohrozit branku soupeře. Následně se píská zakázané uvolnění domácích.

04:00

Nyní na nějakou výraznější šanci čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu.

03:09

Magnitogorsk hraje zodpovědně, nedává soupeři mnoho prostoru, Maxim Karpov vedl další domácí akci, vypálit ale nedokázal.

02:43

Nyní se hosté pokoušeli odpovědět, Kirill Paňukov to vzal na sebe, ale nedokázal prostřelit obranu soupeře ani brankáře.

01:27

01:27 Sergej MOZJAKIN - 1:0

01:27

Domácí celek se dostává rychle v zápase do vedení, z bezprostřední blízkosti měl dostatek času na zpracování a zakončení obranou neobsazený SERGEJ MOZJAKIN. Asistence: Philip Holm a Maxim Karpov.

00:47

Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, střely mířily nad brankou, gólman zasahovat nyní nemusel.

00:12

Arťom Zemčonok (Magnitogorsk) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější úvod hry.

00:01

Úvodní buly pro hostující celek, zápas začíná.

00:01

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Dronov, Zemčonok, Pašnin, Minulin, Holm, Martynov, Nikolajev – Goldobin, S. Plotnikov, Prochorkin – A. Nestrašil, Beck, Košelev – Karpov, S. Mozjakin, Rasmussen – Jurov, Několenko, N. Kuljomin – Korobkin.

Barys Nur-Sultan: Ortio (H. Karlsson) – Makljukov, Dietz, Šalapov, Heatherington, Lintuniemi, Blacker – Frattin, Paňukov, Videll – R. Starčenko, Petuchov, Gurkov – Michajlis, Valk, Lilja – Ševčenko, Šestakov, Akolzin – Musorov.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Streltsov, Ronamarenko.
Zatím vždy platilo, že Magnitka v sérii vedla a Barys srovnával. Bude to platit i po pátém zápase?
Jediným českým nebo slovenským hokejistou v této série je Andrej Nestrašil oblékající dres Magnitky.
Důležitý, pátý duel, se bude hrát v Areně Metallurgu v Magnitogorsku.
Úvodní zápas série vyhrál Magnitogorsk, ve druhém klání vyhrál Nur-Sultan díky brance Darrena Dietze 2:1 a srovnal na 1:1 stav série.Třetí mač vyhrála Magnitka 2:1 a dostala se v sérii do vedení. V zatím posledním zápase série vyhrál Barys 4:2, díky čemuž srovnal stav série na 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Barys Nur-Sultan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

5:1

Góly a asistencie: 2. S. Mozjakin (Holm, Karpov), 16. Prochorkin (Dronov, Goldobin), 28. Goldobin (Prochorkin, S. Plotnikov), 36. Beck (A. Nestrašil, Pašnin), 37. Rasmussen (Holm) – 31. Valk

Barys Nur-Sultan: Ortio (37. H. Karlsson) – Makljukov, Dietz, Šalapov, Heatherington, Lintuniemi, Blacker – Frattin, Paňukov, Videll – R. Starčenko, Petuchov, Gurkov – Michajlis, Valk, Lilja – Ševčenko, Šestakov, Akolzin – Musorov.

Rozhodca: Birin, Judakov – Streltsov, Ronamarenko

Diváci: 2 373