1:1

koniec (0:0)

18.04.2021, 14:30 • Emirates Stadium, Londýn • 32. kolo • Igor Tabiš

Tipsport: 1.86 3.74 4.51

Mestské derby medzi Arsenalom a Fulhamom nepoznalo víťaza. Domáci boli pochopiteľne aktívnejší, napriek tomu nedokázali svoju prevahu v prvom polčase pretaviť v gól. Podarilo sa to síce v 41.minúte Ceballosovi, toho gól pre tesné postavenie mimo hry neplatil. Po zmene strán pokračoval Arsenal vo svojej aktivite, do vedenia však išli hostia. V 59.minúte po faule na Leminu premenil nariadený pokutový kop Maja. Arsenal vrhol v závere zápasu všetky sily do útoku a domácim sa nakoniec podarilo vyrovnať. Úspešným strelcom sa stal v 97.minúte striedajúci Nketiah, ktorý tak stanovil konečný stav dnešného zápasu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (16:31:42)

90+8

V akcii opäť systém VAR, ktorý kontroluje celú gólovú situáciu domáceho mužstva.

90+7

90+7. Edward Nketiah (ARS) - 1:1

90+7

Arsenal FC dal gól!
Domáci v samom závere zápasu vyrovnávajú, po rohovom kope vyrazil Aréola loptu dobrým zákrokom, na dorážku EDDIEHO NKETIAHA do prázdnej brány nemal nárok – 1:1!

90+6

Vysoký center odkopáva na rohový kop hosťujúci Decordova-Reid.

90+5

Xhaka našiel v šestnástke Saku, ktorý prihrávkou ponúkol gól Nketiahovi, hosťujúca obrana v poslednej chvíli blokuje na rohový kop.

90+4

Ceballos s neúspešnou realizáciou rohového kopu, loptu zo vzduchu stiahol do svojich rukavíc Aréola.

90+3

Ďalší center od Pépého do šestnástky odvracia na rohový kop Aina.

90+2

Fulham na polovici svojho súpera, hostia majú k dispozícii autové vhadzovanie, pri ktorom sa rozhodne ponáhľať nebudú.

90+1

Pépého center ľavačkou z rohového kopu boxuje Aréola ďaleko od svojej brány.

90

Žltú kartu dostáva Alphonse Aréola (Fulham FC).

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase sedem minút.

90

Veľká šanca Martinelliho, domáci futbalista prenikol do pokutového územia, jeho strelu ľavačkou vyrazil Aréola.

89

Saka takmer vyrovnal, pekná strela domáceho futbalistu spoza šestnástky takmer skončila za chrbtom Aréolu.

88

88. Bukayo Saka (ARS)

88

Loftus-Cheek hľadal v šestnástke domácich svojich spoluhráčov, jeho prihrávka ale nebola presná.

87

Saka stráca loptu v súboji proti Reedovi, Fulham získava cenné sekundy a výhodu priameho voľného kopu.