Tipos Extraliga play-off

HK Poprad – HK DUKLA Ingema Michalovce

2:1

koniec (2:1, 0:0, 0:0) Stav série: 1:2

19.04.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Semifinále • Lukáš Rastislav Ovšonka

Tipsport: 1.97 4.2 3.26

42:02

Poprad získava presilovú hru. Marek Mašlonka je vylúčený za hákovanie.

37:32

Poprad má v závere druhej tretiny k dispozícii presilovú hru. V snahe odstreliť puk z obranného pásma Antti Erkinjuntti zasiahol vysokou hokejkou Drgoňa a dostáva dve minúty.

26:20

Veľké nedorozumenie v popradskej defenzíve po vyhodenom puku a sily budú vyrovnané. Adam Drgoň dostáva dve minúty za podrazenie.

25:55

Poprad má k dispozícii presilovku. Dve minúty za hrubosť dostáva Dávid Šoltés.

19:50

Patrik Svitana sa prudko rozbehol, natiahol si Škorvánka na forhend, potom však poslal nízku strelu, ktorú michalovský gólman zastavil ľavým betónom.

19:50

Michael Vandas sa vysúval do samostatného úniku, zozadu však bol faulovaný držaním a vypýtal si trestné strieľanie!

13:24

Poprad dal gól!
Poprad sa po druhýkrát v zápase dostáva do vedenia. Vandas vydoloval puk v súboji za michalovskou bránkou, pozrel sa medzi kruhy, našiel tam LUKÁŠA HANDLOVSKÉHO, ktorý strelou z prvej prekvapil Škorvánka.
Asistencia: Michael Vandas.

12:03

Brandon Mashinter a Mark Louis sa ešte pred vhadzovaním zrejme "dohodli", že zhodia rukavice, a tak aj urobili. Bola to krátka výmena, Louis napokon Mashintera jemne zložil zápasníckym chvatom. Obaja dostávajú 2+10 za hrubosť a zhodenie rukavíc.

10:34

Mihálik zachytil puk medzi kruhmi, posunul na ľavý kruh Takáčovi, Vošvrda už bol rozhádzaný, krížnu prihrávku pred bránku do jasnej gólovej situácie mu pomohli spoluhráči zachytiť.

07:56

Haščák vyrazil do prečíslenia dvoch proti jednému s Dalhuisenom, rozhodol sa akciu z pravého kruhu zakončiť sám, Škorvánek nakrátko vyrazil, Dalhuisen jemne dorazil, no michalovský brankár zasiahol aj druhýkrát úspešne.

07:32

Dukla Michalovce dala gól!
Aj Michalovčanom sa podarilo využiť presilovú hru. Lalancette šikovne uchmatol puk v rohu klziska, perfektnou krížnou prihrávkou na pravý kruh našiel GRAEMA MCCORMACKA, ktorý strelou k protiľahlej žrdi prekonal Vošvrdu.
Asistencia: Christophe Lalancette.

06:31

Aj Michalovce si zahrajú svoju prvú presilovku v tomto zápase. Dve minúty za podrazenie dostáva Marek Zagrapan.

02:12

Kamzíci po rýchlej kombinácii idú do vedenia. Svitana posunul na úroveň bránkovej čiary Skokanovi, ktorý krížom na ľavý kruh našiel MARCELA HAŠČÁKA. Ten predviedol svoju streleckú parketu a premenil presilovú hru.
Asistencie: Dávid Skokan, Patrik Svitana.

00:32

Hneď v 32. sekunde zápasu registrujeme vylúčenie. Po držaní Dávida Mudráka bude mať Poprad presilovú hru.

2:1

Góly a asistencie: 3. Haščák (Skokan, Svitana), 14. Handlovský (Vandas) – 8. McCormack (Lalancette)

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Brejčák, Seigo, Dalhuisen, Ulrych, Hudec, Kramár – Svitana, Skokan, Haščák – Handlovský, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Tavi – Mešár, Matej Paločko, Mashinter – Jevoš

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Tomek) – Mihálik, Mudrák, Ťavoda, McCormack, Southorn, Louis, Šedivý, Lačný – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Mašlonka, Lehtonen, Török

Rozhodca: Stano, Tvrdoň – Crman, D. Konc ml.