5:0

koniec (1:0, 2:0, 2:0)

12.05.2021, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.81 4.63 3.42

Winnipeg Jets vyhrává tento zápas poměrně jasně 5:0. Ze 36 střel vstřelil pět branek. Naopak Canucks neproměnili ani jednu z 24 střel. Body tak zůstávají ve Winnipegu. (04:42:07)

3. Kyle Connor (WPG) 1+2
Connor Hellebuyck (Winnipeg) pochytal 34 střel soupeře, 24 čisté konto v kariéře a druhé v posledních třech zápasech.

59:50

Jets mají kotouč za svou brankou.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:31

Logan Stanley (Winnipeg) má kotouč za svou brankou a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

58:06

J. T. Miller (Vancouver) se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář Winnipegu, který rychle rozehrává.

57:13

Tyler Graovac (Vancouver) pálil z dobré pozice a Connor Hellebuyck byl připravený.

56:50

V poklidném tempu se utkání dohrává, mnoho šancí k vidění momentálně není.

55:42

V tuto chvíli je jasné, že Winnipeg v prvním kole play-off nastoupí proti Edmontonu. Že by Jets byli favority, to se napsat opravdu nedá.

55:42

Po zakázaném uvolnění se vrací před branku Canucks.

55:18

Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři. Brankář Jets vyklepal kotouč z rukavice, hra tedy pokračuje dál.

54:59

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Graovac – 2 min., hrubost).

54:59

Hra je přerušena kvůli potyčce před střídačkou Jets. Tyler Graovac se tam připeltl do konfliktu s Pierre-Luc Duboisem.

54:27

Komerční přestávka.

54:00

Šest minut zbývá do konce třetí třetiny i zápasu, aktivněji hrající Winnipeg míří za výhrou v tomto zápase. Střelecky vede 33:21

53:19

Ofsajd Jets, buly ve středním pásmu.

5:0

Góly a asistencie: 8. Connor (Wheeler, DeMelo), 23. Wheeler (Connor, Pionk), 29. Scheifele (Wheeler, Jo. Benn), 51. Wheeler (Connor, Scheifele), 52. Appleton (Perreault, Forbort)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Forbort, Pionk, Stanley, Jo. Benn – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Copp, Dubois, Perreault – Stastny, Lowry, Appleton – N. Thompson, Lewis, Toninato.

Vancouver Canucks: Holtby (Demko) – Edler (A), Schmidt, Q. Hughes, Hamonic, Rathbone, T. Myers (A) – Höglander, J. T. Miller, Boeser – Pearson, Horvat (C), MacEwen – Vesey, Boyd, Michaelis – Highmore, Graovac, Hawryluk.

Rozhodca: Pollock, Schlenker – Toomey, Brisebois