5:0

koniec (1:0, 2:0, 2:0)

12.05.2021, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.81 4.63 3.42

Winnipeg Jets vyhrává tento zápas poměrně jasně 5:0. Ze 36 střel vstřelil pět branek. Naopak Canucks neproměnili ani jednu z 24 střel. Body tak zůstávají ve Winnipegu. (04:42:07)

3. Kyle Connor (WPG) 1+2
Connor Hellebuyck (Winnipeg) pochytal 34 střel soupeře, 24 čisté konto v kariéře a druhé v posledních třech zápasech.

59:50

Jets mají kotouč za svou brankou.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:31

Logan Stanley (Winnipeg) má kotouč za svou brankou a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

58:06

J. T. Miller (Vancouver) se z ničeho nic propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář Winnipegu, který rychle rozehrává.

57:13

Tyler Graovac (Vancouver) pálil z dobré pozice a Connor Hellebuyck byl připravený.

56:50

V poklidném tempu se utkání dohrává, mnoho šancí k vidění momentálně není.

55:42

V tuto chvíli je jasné, že Winnipeg v prvním kole play-off nastoupí proti Edmontonu. Že by Jets byli favority, to se napsat opravdu nedá.

55:42

Po zakázaném uvolnění se vrací před branku Canucks.

55:18

Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři. Brankář Jets vyklepal kotouč z rukavice, hra tedy pokračuje dál.

54:59

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Graovac – 2 min., hrubost).

54:59

Hra je přerušena kvůli potyčce před střídačkou Jets. Tyler Graovac se tam připeltl do konfliktu s Pierre-Luc Duboisem.

54:27

Komerční přestávka.

54:00

Šest minut zbývá do konce třetí třetiny i zápasu, aktivněji hrající Winnipeg míří za výhrou v tomto zápase. Střelecky vede 33:21

53:19

Ofsajd Jets, buly ve středním pásmu.

51:54

51:54 Mason APPLETON - 5:0

51:54

Winnipeg právě vstřelil branku!
V pohodě hrající domácí celek přidává svou další branku v zápase. Tentokrát z předbrankového prostoru poslal kotouč přesně do horní části branky neobsazený MASON APPLETON. Asistence: Mathieu Perreault a Derek Forbort.

50:44

50:44 Blake WHEELER - 4:0

50:44

Rychlá kombinace, Connor našel BLAKE WHEELERA, který dává svou druhou branku v zápase. Sjel si do volného prostoru a v pohodě zakončoval. Asistence: Kyle Connor a Mark Scheifele.

50:31

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.

50:27

49:16

Ofsajd zastavil akci Winnipegu, který míří za výhrou v tomto utkání.

49:01

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:01

Domácí celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana mu nedává mnoho prostoru.

47:57

Kyle Connor (Winnipeg) pálil a Braden Holtby kryje kotouč. Komerční přestávka.

47:50

Dlouhou dobu se nepřerušovalo.

47:30

Nils Höglander (Vancouver) pálil z levé strany z kruhu, jeho pokus kryje brankář.

46:44

J. T. Miller (Vancouver) dostal dobrou přihrávku, ale nedokázal ji proměnit ve výraznější šanci.

46:10

Derek Forbort (Winnipeg) jako správný obránce vypálil od modré čáry. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář na poslední chvíli zareagoval a puk zastavil.

45:53

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

44:24

Blake Wheeler (Winnipeg) hledal spoluhráče před brankou, přihrávku zblokovala obrana Canucks.

44:10

23:17, tak vypadá statistika střel na branku.

43:46

Kyle Connor (Winnipeg) vybojoval kotouč v útočném pásmu, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

43:10

Bo Horvat (Vancouver) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil končí vedle branky. Canucks ale nyní hrají aktivněji.

42:31

Brock Boeser (Vancouver) připravil pozici pro spoluhráče, Tyler Myers (Vancouver) poslal kotouč nad branku z dobré pozice.

41:13

Mason Appleton (Winnipeg) se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář Canucks.

40:30

Hostující celek vyhazuje, to už domácí početní výhoda končí. Nyní už sledujeme hru pět na pět.

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou. Domácí se rychle dostali do útočného pásma.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Blake Wheeler a Mark Scheifele navýšili domácí vedení. Jets vedou po čtyřiceti minutách 3:0 a míří za výhrou.

40:00

39:45

Blake Wheeler (Winnipeg) o útočné pásmo přišel, Tanner Pearson (Vancouver) vedl protiakci, ale nevypálil.

39:30

Winnipeg se nyní usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, domácí rozehrávají od své branky.

38:31

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., podrážení).

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Domácí se usadili v útočném pásmu, Derek Forbort pálil nepřesně.

37:21

Sledujeme klidnější pasáž hry.

36:20

Mark Scheifele (Winnipeg) to zkoušel individuálně, ale jeho pokus kryje hostující brankář. Braden Holtby byl připravený.

36:02

Kyle Connor (Winnipeg) postupoval do útočného pásma, dostal se před branku, ale vypálit neodkázal.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

34:40

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

34:20

Zakázané uvolnění po špatné rozehrávce Jets. Buly se vrací před jejich branku.

34:00

Šest minut nás dělí od konce druhé třetiny a domácí celek vede o tři branky.

33:12

Špatná rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Jets.

32:34

Puk vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.

32:04

Josh Morrissey (Winnipeg) pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.

31:30

Bo Horvat (Vancouver) vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil Tyler Myers. Branku ale minul.

30:40

Brock Boeser (Vancouver) rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů.

30:18

Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Jets vedou o tři branky.

29:52

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není, domácí celek vede střelecky 18:12.

28:33

28:33 Mark SCHEIFELE - 3:0

28:33

V pohodě hrající domácí celek přidává třetí gól. Tvrdou ránu Wheelera od modré čáry šikovně mimo dosah gólmana tečoval obranou neobsazený MARK SCHEIFELE. Asistence: Blake Wheeler a Jordie Benn.

27:42

Trevor Lewis (Winnipeg) rychle posílal kotouč před brankou, kde byl spoluhráč. Neal Pionk zakončoval a hostující brankář vyrazil.

26:52

Mason Appleton (Winnipeg) hledal spoluhráče, ale Jets si nyní výraznější šanci vypracovat nedokázali.

26:14

Logan Stanley (Winnipeg) pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná a domácí brankář na poslední chvíli viděl puk a zasáhl.

25:33

Mark Scheifele (Winnipeg) vypálil, jeho ránu brankář tak tak dokázal ramenem vyrazit nad branku.

25:02

Buly před domácí brankou, hostující celek vybojoval puk, a tak může v útočné hře pokračovat.

24:40

Quinn Hughes (Vancouver) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale nedokázal vypálit.

23:50

Tyler Myers (Vancouver) a Tanner Pearson kombinovali v útočném pásmu. Následně měl vekou šanci Bo Horvat, ale branku netrefil.

22:05

22:05 Blake WHEELER - 2:0

22:05

Domácí celek, který hraje aktivněji, přidává další branku. Po pěkné individuální akci se uvolnil a před odkrytou část branky dostal BLAKE WHEELER. Ten už se zakončením neměl problém. Asistence: Kyle Connor a Neal Pionk.

21:25

Hosté v přesilovce nevypálili.

21:05

Bo Horvat (Vancouver) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu.

20:40

Quinn Hughes (Vancouver) čekal na přihrávku, následně pálil J. T. Miller mimo branku. Puk získali domácí, kteří vyhodili.

20:10

Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek do ní vstupuje v oslabbení.

20:01

11:6, tak vypadá statistika střel po první třetině, aktivněji hraje domácí celek, který se dokázal prosadit. V osmé minutě pálil přesně Kyle Connor.

20:00

19:38

Winnipeg vyhazuje přes všechny čáry, Quinn Hughes (Vancouver) se rychle pokouší získat útočné pásmo zpět.

19:19

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podrážení).

19:11

Travis Hamonic (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho ránu v pohodě viděl brankář.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:24

Další zakázané uvolnění vrací hru před branku Winnipegu. Buly před brankářem Hellebuyckem.

17:07

Pierre-Luc Dubois (Winnipeg) nahodil kotouč do útočného pásma, ale píská se zakázané uvolnění.

16:47

Jets dominuje, diktuje tempo hry a Canucks tak tak se zatím brání.

16:23

Mason Appleton (Winnipeg) jel na branku soupeře v brejku, ale Braden Holtby vyrazil jeho střelu. Následně neuspěl ani další domácí hráč.

15:49

Braden Holtby (Vancouver) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

15:26

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Winnipeg hraje aktivně, střelecky vede 9:4 a dokázal vstřelit první branku.

14:45

Braden Holtby (Vancouver) vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale ukryl ho do výstroje, Andrew Copp ani Mathieu Perreault neuspěli.

14:00

Josh Morrissey (Winnipeg) pálil od modré čáry, Braden Holtby našel kotouč v rukavici. Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět.

13:40

Neal Pionk (Winnipeg) má kotouč za svou brankou, Canucks dokázali alespoň vystřídat.

13:11

Canucks nedokázali vyhodit, domácí pokračují v kombinaci v útočném pásmu. Neal Pionk (Winnipeg) od modré čáry neuspěl. Mark Scheifele pálil nepřesně.

12:00

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Zack MacEwen – 2 min., sekání).

12:00

Hra je přerušená.

11:55

Jets kombinují v útočném pásmu.

11:33

Domácí mají ponechanou výhodu, Connor Hellebuyck odjel z branky.

11:07

Braden Holtby (Vancouver) rychle rozehrával od své branky, Zack MacEwen (Vancouver) se pokoušel vybojovat střeleckou pozici, ale obrana mu nedala mnoho prostoru.

10:48

Nils Höglander byl blízko, ale nedokázal přesněji vypálit.

10:08

Dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině, Tyler Myers rozehrává od své branky, ale ve středním pásmu se zastavil.

09:50

Přesilovku hraje hostující celek, který na nějakou výraznější šanci momentálně čeká.

08:39

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

07:48

07:48 Kyle CONNOR - 1:0

07:48

Aktivněji hrající domácí celek se dostává do vedení. Wheeler vyslal do šance KYLEA CONNORA, který si najel před branku a otevřel skóre zápasu střelou mimo dosah brankáře. Asistence: Blake Wheeler a Dylan DeMelo.

07:07

Jets rozehrávají od své branky, oba týmy střídají. Kyle Connor zkoušel kličku před brankou, ale obrana byla připravená.

06:47

Tyler Myers (Vancouver) uklidňuje hru za svou brankou, následně hosté rozehrávají, ale do útočného pásma se nedostali.

06:20

Winnipeg hraje aktivně, střelecky je tento zápas sice vyrovnaný 4:4, ale optickou převahu mají domácí.

05:47

Derek Forbort (Winnipeg) to zkoušel od modré čáry, jeho pokus vyrazil brankář a následně Adam Lowry nedokázal překonat brankáře, který se natáhl a vyrazil puk hokejkou.

05:19

Nils Höglander (Vancouver) zakončoval z pravé strany, jeho pokus poměrně snadno ramenem vyrazil brankář Jets.

05:00

V úvodu zápasu sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.

04:42

Nyní se v útočném pásmu usadili hosté, a tak raději Connor Hellebuyck přerušil hru, buly před jeho brankou.

03:20

Derek Forbort (Winnipeg) přes Coppa dostal sice puk do útočného pásma, ale obrana si poradila.

02:31

Derek Forbort (Winnipeg) rozehrává od své branky, jeho tým se dostal rychle do útočného pásma, Neal Pionk udělal kličku na modré a zakončoval. Brankář střelu viděl a zasáhl.

01:51

Braden Holtby (Vancouver) musel znovu zasahovat. Skvěle to nyní sehrál domácí celek, chyběla jen přesnější koncovka.

01:39

Logan Stanley (Winnipeg) zakončoval aktivní kombinaci Jets z levé strany, trefil brankáře Holtbyho.

01:18

Logan Stanley (Winnipeg) přenechal kotouč spoluhráči, i tato rána byla nepřesná.

01:00

Domácí celek začal aktivně, usadil se v útočném pásmu. Andrew Copp (Winnipeg) pálil od modré čáry nepřesně.

00:01

Zápas kvůli slavnostnímu ceremoniálu začne později.
Paul Stastny (Winnipeg) dnes nastoupí do svého tisícího zápasu v NHL, historický milník pro tohoto hráče.
Poslední vzájemný zápas vyhráli Canucks 3:1. Trefili se Hoglander, Horvat, Connor a ve třetí třetině zpečetil výhru Canucks Hogalnder svou druhou brankou v zápase.

Winnipeg Jets je aktuálně na třetí pozici Severní divize. Ve zbytku sezony hraje o to, zda postoupí ze třetího nebo čtvrtého místa. O třetí pozici bojuje s Montrealem, který je momentálně o bod čtvrtý. Jets tedy potřebují bodovat pro lepší vstup do play-off.
Vancouver Canucks ve zbytku sezony bojuje de facto jen o to, zda se odlepí od konce Severní divize. O čtveřici postupujících je už jasno. Canucks mají aktuálně 45 zápasů a na předposlední místo ztrácí čtyři body. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Edmontonem Oilers 6:3 a Winnipegem Jets 3:1. Tým nestačil na Edmonton Oilers 3:4, 1:4 a 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

5:0

Góly a asistencie: 8. Connor (Wheeler, DeMelo), 23. Wheeler (Connor, Pionk), 29. Scheifele (Wheeler, Jo. Benn), 51. Wheeler (Connor, Scheifele), 52. Appleton (Perreault, Forbort)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Forbort, Pionk, Stanley, Jo. Benn – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Copp, Dubois, Perreault – Stastny, Lowry, Appleton – N. Thompson, Lewis, Toninato.

Vancouver Canucks: Holtby (Demko) – Edler (A), Schmidt, Q. Hughes, Hamonic, Rathbone, T. Myers (A) – Höglander, J. T. Miller, Boeser – Pearson, Horvat (C), MacEwen – Vesey, Boyd, Michaelis – Highmore, Graovac, Hawryluk.

Rozhodca: Pollock, Schlenker – Toomey, Brisebois