SD Eibar – Real Betis

1:1

koniec (0:1)

13.05.2021, 20:00 • Estadio Municipal de Ipurua • 36. kolo • Igor Tabiš

Máme za sebou zápas 36.kola La ligy medzi Eibarom a Realom Betis. Do vedenia išli v prvom polčase hostia, v 4.minúte zápasu sa presadil tečovanou strelou kapitán Realu Betis Guardado. Domáci boli aktívnejší na lopte, v prvom polčase ale nedokázali ohroziť bránu súpera. Po zmene strán pokračoval Eibar vo svojej aktivite, Real Betis ale pozorne bránil. Hostia však nezvládli situáciu v 83.minúte, kedy sa po centri z pravej strany presadil Enrich a stanovil konečný výsledok zápasu na 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (21:54:29)

90+5

V samom závere mohli domáci ohroziť bránu Realu Betis, Oliveira ale nezvládol prihrávku v šestnástke.

90+4

Canalesov center do šestnástky domácich iba preletel celou šestnástkou. Do protiútoku vyráža Eibar.

90+3

Correa bol zastavený nedovolene, hlavný rozhodca ale nepíska faul na domáceho hráča. Futbalistom Eibaru sa toto rozhodnutie samozrejme nepáči.

90+2

Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Sergi Enrich, prichádza Pedro León.

90+1

Po strele Expósita bude Eibar zahrávať rohový kop.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

89

Moreno odkopáva dlhú loptu domácich, následne si obranca hostí počínal nedovolene v súboji proti Mutovi. Priamy voľný kop pre Eibar.

88

Chybná rozohrávka Arbillu, hostia môžu potrestať chybu domácich.

87

Vysoký center Coteho do šestnástky, nasleduje rohový kop Eibaru.

86

Eibar zatlačil hostí, autové vhadzovanie pre domáci tím v blízkosti rohovej zastávky.

85

Eibar pokračuje v ofenzívnej aktivite, domáci cítia šancu na tri body.

84

Vyrovnávajúci gól prinesie do zápasu v záverečných minútach nový náboj.

83

SD Eibar dáva gól!
Domáci vyrovnávajú, po centri z pravej strany upratal loptu do brány hlavou domáci útočník SERGI ENRICH – 1:1! Asistencia: Rober Correa.

82

Striedajúci Muto sa snažil predrať do šestnástky hostí, nebol ale úspešný. Následná strela Expósita letí tesne nad bránu Realu Betis.

81

Útočný faul domácich, priamy voľný kop pre Real Betis.

80

Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút, držanie lopty je nasledovné: 63% – 37%.