Play-off NHL

Nashville Predators – Carolina Hurricanes

5:4

koniec po predl. (2:1, 1:2, 1:1 - 0:0, 1:0) Stav série: 1:2

22.05.2021, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Osemfinále • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 2.88 4.01 2.15

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný sobotní den. Na počtenou! (05:34:30)

3. Juuse Saros (NSH) – 52 zákroků
Je za námi tuhý a velmi dlouhý boj o zisk třetího zápasu této série. O vítězi rozhodla až 95. minuta, ve které se dokázal prosadit domácí Matt Duchene. Na tak dlouhý zápas to ale nevypadalo, neboť v úvodních šedesáti minutách jsme viděli hned osm branek. V prodloužení však vynikali brankáři a tím úspěšnějším nakonec byl nashvillský Juuse Saros. Nashville dnes vítězí 5:4 po prodloužení a snižuje stav série na 1:2.

94:54

94:54 Matt DUCHENE - 5:4

94:54

Nashville právě vstřelil branku!
Utkání se rozhodlo po necelých pětatřiceti minutách v prodloužení! Hrdinou domácích Predátorů se stal MATT DUCHENE, který si počkal na vhodný moment, natlačil se před Beana a poté tváří v tvář brankáři nedal Nedeljkovicovi šanci. 5:4 po prodloužení. Asistence: Roman Josi a Alexandre Carrier.

94:22

Alex Nedeljkovic vyhodil kotouč na zakázané uvolnění. Za okamžik se bude vhazovat znovu u něj.

93:40

93:21

Calle Järnkrok se snažil ukrýt svou střelu zleva. Brankář Hurricanes si ji ale znovu našel.

92:59

Cousins nabil Ekholmovi, jehož dělovku vyrazil Alex Nedeljkovic hrudí. K dorážce už hosté hokejisty Nashvillu nepustili.

92:18

Další tyč! Už podruhé v utkání ji z téměř totožné pozice na levém kruhu trefil Eeli Tolvanen.

91:56

Začala přesilovka domácích. Zatím ji ale hokejisté ve žlutých dresech hrají pouze okolo mantinelu.

91:40

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Maxime Lajoie – 2 min., hákování).

91:26

Jesper Fast zkoušel obranu Nashvillu překvapit, ale bránící hráče nepřebruslil.

90:56

Při Tolvanenově ráně z velkého úhlu toho Nedeljkovic mnoho neviděl. Přední tyč si ale pokryl dostatečně kvalitně.

90:14

Fanoušci Nashvillu se snaží neustále povzbuzovat své hráče. I když se už hraje 91. minuta, stále je atmosféra v hale opravdu výborná.

89:33

Cousinsova předávka do tandemu nebyla ideální. Hamilton se včas vrátil na svou polovinu, aby možnému nebezpečí zabránil.

89:21

Hurricanes se udrželi v útočném pásmu na delší dobu. Saros nechtěl připustit komplikace, a proto puk raději přidržel pod lapačkou.

5:4

Góly a asistencie: 5. Ellis (Jeannot, Sissons), 20. F. Forsberg (Ekholm, Saros), 35. Mikael Granlund (Haula, Josi), 46. Johansen (Ellis, F. Forsberg), 95. Duchene (Josi, A. Carrier) – 16. Aho, 24. J. Staal (Foegele), 33. Trocheck (A. Svečnikov, Aho), 57. Pesce (T. Teräväinen, Aho)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Harpur – F. Forsberg, Johansen, Tolvanen – Kunin, Mikael Granlund, Järnkrok – Duchene, Haula, Cousins – Jeannot, Sissons, Trenin.

Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (Mrázek) – D. Hamilton, Skjei, Pesce, Bean, Hakanpää, Lajoie – T. Teräväinen, Aho (A), A. Svečnikov – Nečas, Trocheck, Niederreiter – Fast, J. Staal (C), Foegele – B. McGinn, Lorentz, Martinook (A).

Rozhodca: Charron, McIsaac – Smith, Pancich

Diváci: 12 135