koniec (0:0, 1:2, 0:0) Stav série: 1:2

25.05.2021, 01:10 • Bell Centre, Montreal • Osemfinále • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 3.52 4.22 1.86

60:00

Po závěrečné siréně se u mantinelu strhla ještě malá rozmíška, kterou rozhodčí potrestali menšími tresty. Domácí Josh Anderson dostal dvě minuty za hrubost a hostující Alexander Kerfoot dvě minuty za nesportovní chování.

58:05

Price je na střídačce, začala power-play Montrealu!

38:52

Dvě minuty za hrubost dostali domácí Josh Anderson a Ben Chiarot, na opačné straně obdržel stejný trest TJ Brodie. Je tu tak přesilovka pro Toronto.

36:35

36:35 Morgan RIELLY - 1:2

36:35

Toronto právě vstřelilo branku!
Další akce Toronta už ale končí gólem a hosté tak opět vedou! Po kombinaci v útočném pásmu se křížný pas dostal do pravého kruhu, odkud vystřelil MORGAN RIELLY a na jeho ránu pod horní tyčku nenašel Price účinný recept – 1:2. Asistence: Mitchell Marner, TJ Brodie.

33:56

33:56 Nick SUZUKI - 1:1

33:56

Montreal právě vstřelil branku!
No a z protiútoku udeřil Montreal. Po zisku puku u mantinelu se hra dostala na pravou stranu, kde měl mnoho prostoru NICK SUZUKI, v poklidu si najel do útočného pásma a nekompromisním švihem překonal Campbella – 1:1. Asistence: Corey Perry, Tomáš Tatar.

27:18

27:18 William NYLANDER - 0:1

27:18

Je tu vedoucí gól hostujícího celku. Po vyhraném bully se puk dostal na hůl WILLIAMA NYLANDERA, ten si našel prostor pro švih, jeho pokus prolétl mezi několika hráči a i s pomocí lehké teče skončil u Priceovy levé tyče – 0:1. Asistence: Alexander Kerfoot.

24:15

Vylučuje se na straně Montrealu, Corey Perry dostal dvě minuty za vysokou hůl. Jelikož ale zamířil do kabin s nějakými potížemi, trest odsedí Josh Anderson.

17:46

Je po přesilovce, síly na ledě se na malou chvíli srovnávají. Tyler Toffoli totiž dostal dvě minuty za nesportovní chování.

15:52

Vzápětí se pískalo vyloučení na straně Toronta, Justin Holl dostal dvě minuty za krosček.

10:27

10:27 Price svým skokem zmařil obrovskou šanci Toronta

10:27

Obrovská šance pro hosty na otevření skóre. Po Nylanderově přihrávce na levou stranu zívala na Spezzu odkrytá branky, jenže Price se stačil přemístit, holí puk vyrazit a Torontu tak zhatit touhu se dostat do vedení!

09:09

Přesilovka pro Toronto. Artturi Lehkonen chtěl vyhodit puk z pásma, šlo to však přes plexi mimo le a dostal tak dvě minuty za zdržování hry.

01:02

Hned po bully se pískal zákrok na Gallaghera a domácí si zahrají přesilovou hru. Alex Galchenyuk dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.

1:2

Góly a asistencie: 34. Suzuki (Perry, Tatar) – 28. W. Nylander (Kerfoot), 37. Rielly (Marner, Brodie)

Montreal Canadiens: Price (Allen) – S. Weber (C), Chiarot, Petry, Edmundson, Kulak, Merrill – J. Anderson, Danault, Lehkonen – Caufield, Suzuki, Armia – Gallagher (A), Kotkaniemi, Toffoli – Perry, Byron (A), Tatar.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Rielly (A), Brodie, Muzzin, Holl, Bogosian, Sandin – Marner (A), Matthews (A), Hyman – W. Nylander, Riley Nash, Galchenyuk – Michejev, Kerfoot, Engvall – Simmonds, Spezza, J. Thornton.

Rozhodca: Skilliter, Pollock – Shewchyk, Murchison