08.06.2021, 10:40 • Centrální kurt, Bratislava (SVK) • 1. kolo • David Suchý cz

1:2; 6:7 - Jiří Lehečka

6:7

Je konec. Jiří Lehečka si v závěru pomohl podáním ven z kurtu, po kterém Lukáš Klein na dlouhou ruku returnoval do zámezí.

6:6

Jiří Lehečka nakonec nedokázal třetí sadu dopodávat a o vítězi tohoto zápasu tak rozhodne zkrácená hra.

5:6

Jiří Lehečka přeci jenom bere v závěru třetího setu svému soupeři podání a nyní bude moci utkání dopodávat.

5:5

Jiří Lehečka zareagoval na případný konec v turnaji ukázkově, povedlo se mu desátý gem uzavřít čistou hrou.

5:4

Lukáš Klein předvedl další čistou hru na svém podání a je jediný gem od vítězství v tomto duelu.

4:4

Také Jiří Lehečka si dokázal své podání udržet, na konci osmého gemu si připsal své další eso.

4:3

Čistá hra to přeci jenom je. Lukáš Klein předvedl hodně rychlý gem na svém podání a stále si tak drží vedení.

3:3

Jiří Lehečka se také v tomto gemu dostal do nepříjemností, nakonec se mu však povedlo srovnat krok.

3:2

Lukáš Klein dokázal zvrátit vývoj třetího setu a poprvé se tak dostává do průběžného vedení.

2:2

Lukáš Klein jednoduchým lobem přitáhl soupeře k síti a Jiří Lehečka přetáhl bekhend daleko za základní čáru.

1:2

1:1; 1:2 - Lukáš Klein

1:2

Lukáš Klein předvedl poměrně rychlý gem na svém podání, při poslední výměně hrál znovu do protipohybu.

0:2

Českému hráči se povedlo zvládnout i druhý gem, na jeho konci se Kleinovi nepovedlo forhend umístit před baseline.

0:1

1:1; 0:1 - Jiří Lehečka

0:1

Brejk čistou hrou! Klein se za každou cenu pokoušet přejít k síti, kde ovšem nestačil na výstavní prohoz.

3:6

Také druhá sada je u konce, tu tentokráte lépe zvládl Jiří Lehečka a o osudu zápasu tak rozhodne závěrečný set.

3:5

Lukáš Klein se ještě dokázal udržet ve druhém setu, Jiří Lehečka ovšem může druhou sadu dopodávat.

2:5

Jiří Lehečka také v tomto gemu udržel své podání a sám je jedinou hru od vítězství ve druhé sadě.

2:4

Lukáš Klein s velkým štěstím nakonec poprvé ve druhém setu udržel své podání, stále však prohrává o dva gemy.

1:4

Český hráč také v tomto gemu čelil brejkbolům, nakonec se mu povedlo odskočit na rozdíl tří gemů.

1:3

Jiří Lehečka nakonec získává třetí gem v řadě a nyní sám půjde podávat na potvrzení brejku.

1:2

Českému hráči se povedlo potvrdit brejk z předešlého gemu a vůbec poprvé v tomto duelu jde do vedení.

1:1

Jiří Lehečka se poprvé v tomto duelu dostává k brejku a bere si tak své ztracené podání zpět.

1:0

Brejk! Lehečka také v úvodním gemu druhého setu přichází o své podání, tentokráte se mu nepovedl čop.

6:4

Lukáš Klein nakonec dokázal v nejtěžším gemu na podání odvrátit čtyři brejkoly, načež dovedl první sadu do vítězného konce.

5:4

Jiří Lehečka znovu snižuje na rozdíl jediného gemu, nyní by ale potřeboval za každou cenu brejknout.

5:3

Lukáš Klein si přesto drží stoprocentní bilanci na podání a sám je jediný gem od vítězství v první sadě.

4:3

Jiří Lehečka dalším úspěšným gemem na svém podání dokázal snížit, stále je však o brejk pozadu.

4:2

Šestý gem je přeci jenom u konce. Jiří Lehečka se bránil u základní čáry, nakonec se však ubránit nedokázal.

3:2

Je tu další snížení. Na závěr pátého gemu jsme sledovali hodně nepovedený bekhend Kleina.

3:1

Lukáš Klein předvedl další poklidný gem na svém podání i nadále si drží náskok o dva gemy.

2:1

Jiří Lehečka předvedl hodně rychlý gem na svém podání, soupeř se přesto málem dostal až ke shodě.

2:0

Lukáš Klein potvrzuje brejk z předchozího gemu a dostává se tak do vedení poměrem 2:0.

1:0

Lukáš Klein přeci jenom na druhý pokus bere soupeři podání a v prvním setu se tak dostává do vedení.