3:2

koniec (1:0)

23.06.2021, 18:00 • Petrohrad, Gazprom Arena • Skupina E • Igor Tabiš

Tipsport: 3.27 3.17 2.48

Aj v druhom polčase sme sledovali zaujímavý zápas, v 59.minúte pridal Forsberg druhý gól v zápase. Zníženie zo strany Poľska prišlo v 61.minúte po strele Lewandowskeho, poľský kapitán dokonca v 84.minúte vyrovnával na 2:2. Posledné slovo v zápase mali Švédi, v 94.minúte strelil víťazný gól Claesson. Švédsko vyhralo nad Poľskom 3:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (19:57:06)

90+5

Poliaci rozohrali a na posledný útok v zápase im ostáva už iba niekoľko sekúnd.

90+4

90+4. Viktor Claesson (SWE) - 3:2

90+4

90+4

Švédsko dalo gól!
VIKTOR CLAESSON dostal loptu za obranu Poľska a prekonáva Szczęsneho presnou strelou – 3:2! Asistencia: Dejan Kulusevski.

90+3

Z hranice šestnástky strieľa nad bránu kapitán Larsson, jeho pokus letí tesne nad.

90+2

Po štandardke nedokázali futbalisti Poľska udržať loptu na hracej ploche, autové vhadzovanie pre Švédsko.

90+1

Faul v strede ihriska na Lewandowskeho, pri lopte ostanú Poliaci.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase päť minút.

89

89. Robert Lewandowski (POL), Robin Olsen (SWE)

89

Po centri z pravej strany hlavičkoval v šestnástke Świerczok, vo výskoku trafil iba hlavu Lindelöfa.

88

Poľsko získava loptu a okamžite útočí, center Lewandowskeho odvracia Danielson.

87

Útočný faul Bereszynskeho na polovici Švédska, akcia Poliakov sa končí.

86

Olsen podržal svoje mužstvo, Bereszynskeho pokus chytil do svojich rukavíc.

84

84. Robert Lewandowski (POL) - 2:2

84

84

Poľsko dalo gól!
Je vyrovnané, center z ľavej strany si našiel v šestnástke ROBERTA LEWANDOWSKEHO, ktorý sa v podobných situáciách nemýli – 2:2! Asistencia: Przemysław Frankowski.

3:2

Góly: 2. Forsberg, 59. Forsberg, 90+4. Claesson – 61. Lewandowski, 84. Lewandowski

Karty:   10. Danielson (SWE) – 74. Krychowiak (POL), 83. Glik (POL)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.

Švédsko: Olsen – Lustig (68. Krafth), Lindelöf, Danielson, Augustinsson – Seb. Larsson (C), Ekdal, K. Olsson, Forsberg (77. Claesson) – Quaison (55. Kulusevski), Isak (68. M. Berg).
Náhradníci: Johnsson, Nordfeldt – Bengtsson, M. Berg, Svensson, Helander, Sema, Krafth, Claesson, P. Jansson, Kulusevski, Cajuste.

Poľsko: Szczęsny – Bereszynski, Glik, Bednarek – Jóźwiak (62. Świerczok), Krychowiak (79. Płacheta), Klich (73. Kozłowski), Puchacz (46. Frankowski) – Świderski, P. Zieliński – Lewandowski (C).
Náhradníci: Skorupski, Fabiański – Dawidowicz, Kędziora, Kozłowski, Linetty, Rybus, Płacheta, Frankowski, Kownacki, Świerczok, Helik.

Rozhodca: Oliver – Burt, Bennett