2:2

koniec (0:1)

23.06.2021, 21:00 • Mníchov, Allianz Arena • Skupina F • Igor Tabiš

Tipsport: 1.13 9.67 25.6

V druhom polčase sa Nemecku podarilo vyrovnať v 66.minúte zásluhou Havertza, ktorý potrestal veľkú chybu Gulácsiho. Druhý gól Maďarska v zápase prišiel prakticky okamžite, v 68.minúte skóroval hlavou Schäfer. Nemecko nakoniec zachránil striedajúci Goretzka, ktorý vyrovnal na konečných 2:2 v 86.minúte zápasu, vďaka čomu si Nemecko zabezpečilo postup zo skupiny. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:58:05)

90+4

Sané mohol rozhodnúť dnešný zápas, pri úniku z pravého krídla nezvládol jednoduchú prihrávku.

90+2

Maďarsko pokazilo rozohrávku na vlastnej polovici, autové vhadzovanie Nemcov.

90+1

Rohový kop Nemecka rozohraný nakrátko, favorit v závere zápasu zbiera cenné sekundy.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

90

Rohový kop Nemecka rozohrá Toni Kroos.

89

Striedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza László Kleinheisler, prichádza Gergő Lovrencsics.

88

Striedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza Attila Fiola, prichádza Nemanja Nikolić.

88

Musiala vybojoval pri rohovej zastávke autové vhadzovanie.

87

Nemecko opäť útočí, center Saného z pravej strany odvrátený.

86

Dôležitý defenzívny zákrok Kimmicha vo vlastnej šestnástke. Hra je prerušená, na zemi leží Goretzka.

85

Nemecko spasil striedajúci Goretzka, do konca zápasu ale ostáva zhruba päť minút. Futbalisti Maďarska sa nevzdávajú.

84

84. Leon Goretzka (GER) - 2:2

84

Nemecko dalo gól!
LEON GORETZKA po zblokovanej strele prepálil všetko, čo mu stálo v ceste – 2:2! Bez asistencie.