Ďalšie

OH - 3×3 Basketbal

Celodenný liveblog

koniec udalosti

25.07.2021, 03:15 • Aomi Urban Sports Park, Tokio • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

To je ode mne vše, napočtenou! (16:09:05)
To je pro dnešek z Aomi Urban Sports Parku vše, máme hotovo! Program 3x3 basketbalového turnaje bude pokračovat zase zítra, tentokrát je ale start naplánován na čtvrtou ráno našeho času.

15:02

Nizozemci vedou v předposledním utkání dne nad Čínou 3:1, odehrána byla ale jen minuta.

15:02

Konečný výsledek: ROV – USA 16:20! Parádní obrat!

14:43

Rusky zatím vedou 10:8, zbývá ještě tři a půl minuty.

14:24

Následuje souboj tradičních rivalů, Američanky budou bojovat s reprezentantkami ROV.

14:24

Konečný výsledek: Čína – Francie 20:13!

14:11

Francie vede nad Čínou 11:10, asijský tým se bude snažit v posledních minutách odvrátit prohru.

13:20

Ve dvě hodiny uvidíme předposlední ženský duel programu, bitvu Čína – Francie.

12:42

Konečný výsledek: Japonsko – Nizozemí 20:21!

12:25

S velkým zpožděním bylo zahájeno poslední utkání třetího bloku zápasů, duel Japonsko – Nizozemí.

11:58

Konečný výsledek: ROV – Polsko 16:21!

11:55

Naši východní sousedé Rusům odskočili, dvě a půl minuty před sirénou je skóre 18:15.

11:46

Duel zatím nabízí vyrovnanou podívanou. ROV se drží ve vedení, Poláci jim ale šlapou na paty.

11:19

Za půl hodiny je na programu další utkání mužů, tentokrát se proti sobě postaví hráči ROV a Polska.

11:18

Konečný výsledek: Japonsko – Francie 19:15!

11:16

Japonsko míchá kartami v tabulce ženského turnaje, dvacet sekund před koncem má náskok 19:15.

11:01

V Tokiu se rozběhlo utkání mezi Francouzkami a Japonkami, evropský tým zatím vede 3:2.

10:49

Konečný výsledek: Rumunsko – USA 11:22!

10:37

Rumunky v úvodu utkání prohrávají 7:10 a jejich naděje na postup ze skupiny pomalu mizí někde v dáli...

08:59

Na hodinu a půl se opět odmlčím, program pokračuje až v 10:30 utkáním žen mezi Rumunska a USA. První jmenované reprezentaci půjde o hodně, prohra by jí výrazně snížila šance postoupit.

8. Čína – 3 utkání, 0 výher – 0 %

Srbsko má turnaj výborně rozehraný a už teď je jednou nohou v semifinále, zatímco Čína bude odpoledne bojovat o udržení se ve hře. Další prohra už by jí život výrazně zkomplikovala.

08:47

Konečný výsledek: Srbsko – Belgie 21:14!

08:46

Tým z Balkánu ale převzal iniciativu a je blízko k zajištění vítězství, stav je 19:14.

08:30

Belgie vstoupila do utkání se Srbskem kvalitně a střelou Nicka Celise vzala první dva body.

08:27

Konečný výsledek: Čína – Lotyšsko 17:18!

08:14

Lotyši mají tři minuty před koncem náskok 14:10, uvidíme, jestli Čína duel zdramatizuje.

07:47

V celou uvidíme další utkání mužského turnaje, síly poměří hráči Číny a Lotyšska.

8. Mongolsko – 4 utkání, 0 výher – 0 %

První dva týmy po uzavření skupinové fáze postupují do semifinále, další čtyři do čtvrtfinále. Po půlce druhého dne programu se situace začíná krystalizovat, reprezentantky Rumunska a Mongolska na tom jsou bídně a budou muset přidat, pokud chtějí hrát o medaile.

07:41

Konečný výsledek: Čína – Itálie 22:13!

07:29

Čína vlétla do bitvy po hlavě! Po pouhých dvou minutách vede nad Jihoevropankami 8:2!

07:25

Po dominantním výkonu ruských hráček budeme nyní sledovat duel mezi Číňankami a Italkami.

07:24

Konečný výsledek: Mongolsko – ROV 5:21!

07:01

Bitva byla v Aomu Urban Sports Parku odstartována, Mongolky se rychle ujaly náskoku.

05:30

Dáme si přestávku, druhý blok utkání odstartuje v sedm hodin zápasem ženských reprezentací Mongolska a Ruského olympijského výboru.

05:29

Konečný výsledek: Polsko – Srbsko 12:15!

05:25

Vyrovnaná bitva jde do finiše, Srbsko si čtyřicet sekund před koncem drží hubený náskok 15:12!

05:08

Polsko v posledním střetnutí úvodního bloku vede nad Srbskem 7:5, máme za sebou první tři minuty.

04:55

Konečný výsledek: ROV – Belgie 16:21!

04:37

První mužský souboj nedělního programu byl zahájen, ROV hraje s Belgií po minutě hry 1:1.

04:12

První ženské zápasy dnešního dne nabídly celkem jednostranné podívané, budou mužské bitvy vyrovnanější? Ta mezi ROV a Belgií odstartuje pět minut po půl páté.

04:11

Konečný výsledek: Rumunsko – Itálie 14:22!

03:58

Italky ve druhém utkání prvního bloku vedou na Rumunkami 10:3, do konce zbývá šest minut.

03:41

Konečný výsledek: Japonsko – Mongolsko 19:10!

03:35

Japonky si pár desítek sekund před koncem drží výrazný náskok 18:8 a jsou krok od vítězství!

03:25

Polovina základní hrací doby je minulostí, domácí tým vede nad Mongolkami 5:3!

03:15

Začínáme ženským soubojem mezi Japonskem a Mongolskem!
Příjemnou neděli u sledování 3x3 basketbalu! Stejně jako většina ostatních sportů pokračuje i tato disciplína dnes druhým hracím dnem, přičemž kompletní rozpis všech utkání a aktuální tabulku najdete na oficiálních webových stránkách Letních olympijských her v Tokiu. Program bude stejně jako včera začínat ve 3:15 našeho času a bude rozdělen do čtyř bloků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 03:15.