Vítěz: R. Cannone (FRA)
koniec udalosti
25.07.2021, 02:30 • Makuhari Messe Hall B • Patrik Sandev (@Thimpu25)
Kord, jednotlivci (muži)
Vítěz: R. Cannone (FRA)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
2. Gergely Siklósi (HUN)
3. Ihor Reizlin (UKR)
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
po 2. kole: 9:14
po 3. kole: 10:15
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
po 2. kole: 9:14
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
14:15:
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
po 2. kole: 8:8
po 3. kole: 15:12
ustoupil ze svých zavedených pořádků. Troufat si odhadovat, kdo zvládne lépe poslední dějství? Velmi, velmi složité.
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
po 2. kole: 8:8
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
13:20:
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 5:5
po 2. kole: 10:15
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 5:5
12:25:
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)
Gergely Siklósi (HUN) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 4:3
po 2. kole: 8:6
po 3. kole: 15:10
Gergely Siklósi (HUN) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 4:3
po 2. kole: 8:6
Gergely Siklósi (HUN) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 4:3
12:00:
Gergely Siklósi (HUN) – Andrea Santarelli (ITA)
Gergely Siklósi (HUN) – Park Sang-young (KOR)
po 1. kole: 6:6
po 2. kole: 9:10
po 3. kole: 15:12
Andrea Santarelli (ITA) – Masaru Jamada (JPN)
po 1. kole: 3:6
po 2. kole: 10:11
po 3. kole: 15:13
Ihor Reizlin (UKR) – Mohamed El-Sayed (EGY)
po 1. kole: 2:3
po 2. kole: 7:8
po 3. kole: 15:13
Romain Cannone (FRA) – Sergej Bida (ROC)
po 1. kole: 8:5
po 2. kole: 15:12
9:20:
Gergely Siklósi (HUN) – Park Sang-young (KOR)
Andrea Santarelli (ITA) – Masaru Jamada (JPN)
Ihor Reizlin (UKR) – Mohamed El-Sayed (EGY)
Romain Cannone (FRA) – Sergej Bida (ROC)
Kazujasu Minobe (JPN) – Park Sang-young (KOR)
po 1. kole: 2:5
po 2. kole: 6:15
Ruslan Kurbanov (KAZ) – Masaru Jamada (JPN)
po 1. kole: 1:2
po 2. kole: 2:7
po 3. kole: 8:15
Lan Ming-chao (CHN) – Mohamed El-Sayed (EGY)
po 1. kole: 4:5
po 2. kole: 8:11
po 3. kole: 9:15
Koki Kano (JPN) – Sergej Bida (ROC)
po 1. kole: 3:3
po 2. kole: 9:12
po 3. kole: 12:15
8:00:
Kazujasu Minobe (JPN) – Park Sang-young (KOR)
Ruslan Kurbanov (KAZ) – Masaru Jamada (JPN)
Lan Ming-chao (CHN) – Mohamed El-Sayed (EGY)
Koki Kano (JPN) – Sergej Bida (ROC)
Gergely Siklósi (HUN) – Houssam El Kord (MAR)
po 1. kole: 5:4
po 2. kole: 15:13
Andrea Santarelli (ITA) – Alexandre Bardenet (FRA)
po 1. kole: 8:7
po 2. kole: 15:11
Ihor Reizlin (UKR) – Max Heinzer (SUI)
po 1. kole: 1:1
po 2. kole: 5:4
po 3. kole: 15:12
Bas Verwijlen (NED) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 3:8
po 2. kole: 9:11
po 3. kole: 11:15
7:35:
Gergely Siklósi (HUN) – Houssam El Kord (MAR)
Andrea Santarelli (ITA) – Alexandre Bardenet (FRA)
Ihor Reizlin (UKR) – Max Heinzer (SUI)
Bas Verwijlen (NED) – Romain Cannone (FRA)
Jacob Hoyle (USA) – Park Sang-young (KOR)
po 1. kole: 6:2
po 2. kole: 12:3
po 3. kole: 15:10
Roman Petrov (KGZ) – Masaru Jamada (JPN)
po 1. kole: 2:4
po 2. kole: 12:14
po 3. kole: 13:15
Mohamed El-Sayed (EGY) – Yannick Borel (FRA)
po 1. kole: 13:11
po 2. kole: 15:11
Yeisser Ramirez (USA) – Sergej Bida (ROC)
po 1. kole: 2:8
po 2. kole: 2:15
6:10:
Jacob Hoyle (USA) – Park Sang-young (KOR)
Roman Petrov (KGZ) – Masaru Jamada (JPN)
Mohamed El-Sayed (EGY) – Yannick Borel (FRA)
Yeisser Ramirez (USA) – Sergej Bida (ROC)
Kazujasu Minobe (JPN) – Jakub Jurka (CZE)
po 1. kole: 4:3
po 2. kole: 10:6
po 3. kole: 15:14
Ruslan Kurbanov (KAZ) – Marco Fichera (ITA)
po 1. kole: 1:2
po 2. kole: 6:4
po 3. kole: 15:7
Bohdan Nikišyn (UKR) – Lan Ming-chao (CHN)
po 1. kole: 5:2
po 2. kole: 8:5
po 3. kole: 12:12
prodloužení: 12:13
Koki Kano (JPN) – Enrico Garozzo (ITA)
po 1. kole: 7:6
po 2. kole: 8:9
po 3. kole: 15:12
5:45:
Kazujasu Minobe (JPN) – Jakub Jurka (CZE)
Ruslan Kurbanov (KAZ) – Marco Fichera (ITA)
Bohdan Nikišyn (UKR) – Lan Ming-chao (CHN)
Koki Kano (JPN) – Enrico Garozzo (ITA)
Wang C'-ťie (CHN) – Houssam El Kord (MAR)
po 1. kole: 7:6
po 2. kole: 14:15
Curtis McDowald (USA) – Alexandre Bardenet (FRA)
po 1. kole: 4:2
po 2. kole: 10:6
po 3. kole: 12:15
Roman Svičkar (UKR) – Max Heinzer (SUI)
po 1. kole: 2:2
po 2. kole: 5:7
po 3. kole: 11:15
Romain Cannone (FRA) – Rubén Limardo (VEN)
po 1. kole: 8:3
po 2. kole: 15:12
5:20:
Wang C'-ťie (CHN) – Houssam El Kord (MAR)
Curtis McDowald (USA) – Alexandre Bardenet (FRA)
Roman Svičkar (UKR) – Max Heinzer (SUI)
Romain Cannone (FRA) – Rubén Limardo (VEN)
Gergely Siklósi (HUN) – Tung Čchao (CHN)
po 1. kole: 1:2
po 2. kole: 11:3
po 3. kole: 15:9
Andrea Santarelli (ITA) – Sergej Chodos (ROC)
po 1. kole: 6:4
po 2. kole: 14:10
po 3. kole: 15:10
Ihor Reizlin (UKR) – Benjamin Steffen (SUI)
po 1. kole: 3:1
po 2. kole: 9:7
po 3. kole: 15:11
Bas Verwijlen (NED) – Kweon Young-jun (KOR)
po 1. kole: 4:3
po 2. kole: 7:8
po 3. kole: 15:10
4:55:
Gergely Siklósi (HUN) – Tung Čchao (CHN)
Andrea Santarelli (ITA) – Sergej Chodos (ROC)
Ihor Reizlin (UKR) – Benjamin Steffen (SUI)
Bas Verwijlen (NED) – Kweon Young-jun (KOR)
Tung Čchao (CHN) – Marc-Antoine Blais Bélanger (CAN)
po 1. kole: 2:1
po 2. kole: 9:3
po 3. kole: 15:7
Roman Petrov (KGZ) – Ma Se-geon (KOR)
po 1. kole: 6:3
po 2. kole: 15:7
Pavel Suchov (ROC) – Benjamin Steffen (SUI)
po 1. kole: 3:3
po 2. kole: 8:9
po 3. kole: 12:15
Yeisser Ramirez (USA) – Michele Niggeler (SUI)
po 1. kole: 4:1
po 2. kole: 9:3
po 3. kole: 15:6
2:30:
Tung Čchao (CHN) – Marc-Antoine Blais Bélanger (CAN)
Roman Petrov (KGZ) – Ma Se-geon (KOR)
Pavel Suchov (ROC) – Benjamin Steffen (SUI)
Yeisser Ramirez (USA) – Michele Niggeler (SUI)
2:30 – 1. kolo
4:55 – 2. kolo
7:35 – osmifinále
9:20 – čtvrtfinále
12:00 – semifinále
13:20 – utkání o bronz
14:15 – finále