koniec udalosti
25.07.2021, 00:00 • Milan Huppert
1. a 2. kolo (muži)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
1. Leonardo Fioravanti (ITA) 12,53 bodu
2. Jeremy Flores (FRA) 11,37
3. Julian Wilson 11,27
4. Leon Glatzer (GER) 10,43
5. Leandro Usuna (ARG) 9,67
1. John John Florence (USA) 12,77 bodu
2. Rio Waida (INA) 11,53
3. Billy Stairmand (NZL) 11,34
4. Manuel Selman (CHI) 9,74
Carlos Muñoz (CRC) DNS
1. Gabriel Medina (BRA) 12,23 bodu
2. Michel Bourez (FRA) 10,10
3. Leon Glatzer (GER) 10,00
Carlos Muñoz DNS
1. Owen Wright (AUS) 10,40 bodu
2. Ramzi Boukhiam (MAR) 10,23
3. John John Florence (USA) 8,37
4. Manuel Selman (CHI) 6,20
1. Lucca Mesinas (PER) 11,40 bodu
2. Kolohe Andino (USA) 10,27
3. Rio Waida (INA) 9,96
4. Julian Wilson (AUS) 8,77
1. Kanoa Igaraši (JPN) 12,77 bodu
2. Miguel Tudela (PER) 10,67
3. Billy Stairmand (AUS) 9,97
4. Jeremy Flores (FRA) 7,63
1. Italo Ferreira (BRA) 13,67 bodu
2. Hiroto Ohhara (JPN) 11,40
3. Leonardo Fioravanti 9,43
4. Leandro Usuna (ARG) 8,27
1. rozjížďka
1. Italo Ferreira (BRA)
2. Leonardo Fioravanti (ITA)
3. Hiroto Ohhara (JPN)
4. Leandro Usuna (ARG)
2. rozjížďka
1. Kanoa Igaraši (JPN)
2. Jeremy Flores (FRA)
3. Miguel Tudela (PER)
4. Billy Stairmand (AUS)
3. rozjížďka
1. Kolohe Andino (USA)
2. Julian Wilson (AUS)
3. Lucca Mesinas (PER)
4. Rio Waida (INA)
4. rozjížďka
1. John John Florence (USA)
2. Owen Wright (AUS)
3. Manuel Selman (CHI)
4. Ramzi Boukhiam (MAR)
5. rozjížďka
1. Gabriel Medina (BRA)
2. Michel Bourez (FRA)
3. Leon Glatzer (GER)
4. Carlos Muñoz (CRC)
Mezi muži je do role největšího favorita stavěn Gabriel Medina. Jeho hlavním soupeřem by měl být Italo Ferreira, o bronz se pak očekává souboj mezi Florencem a Igarašim.