koniec udalosti
25.07.2021, 03:20 • Milan Huppert
1. a 2. kolo (ženy)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
1. Yolanda Hopkinsová (POR) 12,23 bodu
2. Pauline Adová (FRA) 9,66
3. Sofia Mulanovichová (PER) 9,36
4. Anat Leliorová (ISR) 8,93
5. Daniella Rosasová (PER)
1. Amuro Cuzukiová (JPN) 11,60 bodu
2. Bianca Buitendagová (RSA) 10,40
3. Mahina Maedaová (JPN) 9,63
4. Leilani McGonagleová (CRC) 9,63
5. Dominic Baronaová (ECU) 8,87
1. Carolinne Marksová (USA) 13,40 bodu
2. Ella Williamsová (AUS) 9,70
3. Leilani McGonagleová (CRC) 9,64
4. Yolanda Hopkinsová (POR) 9,24
1. Tatiana Westonová-Webbová (BRA) 11,33 bodu
2. Johanne Defayová (FRA) 10,60
3. Sofia Mulanovichová (PER) 7,80
4. Amuto Cuzukiová (JPN) 6,99
1. Stephanie Gilmoreová (AUS) 14,50 bodu
2. Silvana Limaová (BRA) 12,13
3. Pauline Adová (FRA) 9,17
4. Anat Leliorová (ISR) 7,77
1. Sally Fitzgibbonsová (AUS) 12,50 bodu
2. Brisa Hennessyová (CRC) 12,20
3. Bianca Buitendagová (RSA) 11,14
4. Mahina Maedaová (JPN) 8,30
1. Carissa Mooreová (USA) 11,74 bodu
2. Teresa Bonvalotová (POR) 9,80
3. Dominic Baronaová (ECU) 7,66
4. Daniella Rosasová (PER) 7,50
1. rozjížďka
1. Carissa Mooreová (USA)
2. Teresa Bonvalotová (POR)
3. Daniella Rosasová (PER)
4. Dominic Baronaová (ECU)
2. rozjížďka
1. Sally Fitzgibbonsová (AUS)
2. Brisa Hennessyová (CRC)
3. Mahina Maedaová (JPN)
4. Bianca Buitendagová (RSA)
3. rozjížďka
1. Stephanie Gilmoreová (AUS)
2. Silvana Limaová (BRA)
3. Pauline Adová (FRA)
4. Anat Leliorová (ISR)
4. rozjížďka
1. Tatiana Westonová-Webbová (BRA)
2. Johanne Defayová (FRA)
3. Amuro Cuzukiová (JPN)
4. Sofia Mulanovichová (PER)
5. rozjížďka
1. Caroline Marksová (USA)
2. Yolanda Hopkinsová (POR)
3. Leilani McGonagleová (CRC)
4. Ella Williamsová (NZL)
Mezi ženami je největší favoritkou na vítězství Carissa Mooreová, ale o zlato určitě bude chtít zabojovati Sally Fitzgibbonsová nebo Caroline Marksová.