Štatistiky:
Postupující do finále soutěže jednotlivců
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 % Q
2. Isabell Werthová (GER) 82,500 % Q
3. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
4. Charlotte Dujardinová (GBR) 80,963 % Q
5. Dorothee Schneiderová (GER) 78,820 % Q
6. Edward Gal (NED) 78,649 % Q
7. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416 % Q
8. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
9. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817 % q
10. Carina Cassoe Kruthová (DEN) 76,677 % Q
11. Steffen Peters (USA) 76,196 % q
12. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 % q
13. Carl Hester (GBR) 75,124 % q
14. Adrienne Lyleová (USA) 74,876 % Q
15. Juliette Ramelová (SWE) 73,369 % Q
16. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168 % q
17. Rodrigo Torres (POR) 72,624 % q
18. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096 % q
Konečné výsledky týmové soutěže
1. Velká Británie 7508,5 bodů Q
2. Dánsko 7435,0 Q
3. Spojené státy americké 7389,5 Q
4. Nizozemsko 7312,0 Q
5. Švédsko 6989,0 Q
6. Portugalsko 6862,5 Q
7. Španělsko 6749,5 Q
8. Francie 6715,0
9. Belgie 6702,5
10. Kanada 6605,5
11. ROC 6350,5
12. Austrálie 6273,5
13. Japonsko 6264,5
14. Německo 5255,0
- Rakousko vyřazeno
Výsledky druhého dne
Skupiny D
1. Carina Cassoe Kruthová (DEN) 76,677% Q
2. Adrienne Lyleová (USA) 74,876 Q
3. Christian Schumach (AUT) 70,900
4. Laurence Roosová (BEL) 70,699
5. Simone Pearceová (AUS) 68,494
6. Heike Holsteinová (IRL) 68,432
7. Severo Jurado Lopez (ESP) 68,370
8. Lindsay Kellocková (CAN) 65,404
9. Taťjana Kosterinovová (ROC) 63,866
- Caroline Čchewová (SGP) - vyřazena
Skupina E
1. Dorothee Schneiderová (GER) 78,820 % Q
2. Juliette Ramelová (SWE) 73,369 Q
3. Marlies van Baalenová (NED) 71,615
4. Morgan Barbanconová (FRA) 70,543
5. Nicolas Wagner Ehlinger (LUX) 70,512
6. Domien Michiels (BEL) 70,202
7. Estelle Wettsteinová (SUI) 67,748
8. Šingo Hajaši (JPN) 65,714
9. Martha Fernanda del Valle Quirarteová (MEX) 64,876
10. Kelly Layneová (AUS) 58,354
Skupina F
1. Isabell Werthová (GER) 82,500 % Q
2. Charlotte Dujardinová (GBR) 80,963 Q
3. Steffen Peters (USA) 76,196
4. Brittany Fraserová-Beaulieuová (CAN) 71,677
5. Joao Miguel Torrao (POR) 70,186
6. Florian Bacher (AUT) 69,813
7. Maxime Collardová (FRA) 69,068
8. Yessin Rahmouni (MAR) 66,599
9. Hirojuki Kitahara (JPN) 66,304
10. Virginia Yarurová (CHI) 66,227
Startovní listina druhého dne
Skupina D
1. Severo Jurado Lopez (ESP)
2. Christian Schumach (AUT)
3. Caroline Čchewová (SGP)
4. Taťjana Kosterinovová (ROC)
5. Heike Holsteinová (IRL)
6. Laurence Roosová (BEL)
7. Lindsay Kellocková (CAN)
8. Simone Pearceová (AUS)
9. Carina Cassoe Kruthová (DEN)
10. Adrienne Lyleová (USA)
Skupina E
1. Marlies van Baalenová (NED)
2. Šingo Hajaši (JPN)
3. Martha Fernanda del Valle Quirarteová (MEX)
4. Domien Michiels (BEL)
5. Kelly Layneová (AUS)
6. Estelle Wettsteinová (SUI)
7. Nicolas Wagner Ehlinger (LUX)
8. Morgan Barbanconová (FRA)
9. Juliette Ramelová (SWE)
10. Dorothee Schneiderová (GER)
Skupina F
1. Virginia Yarurová (CHI)
2. Yessin Rahmouni (MAR)
3. Hirojuki Kitahara (JPN)
4. Maxime Collardová (FRA)
5. Charlotte Dujardinová (GBR)
6. Florian Bacher (AUT)
7. Brittany Fraserová-Beaulieuová (CAN)
8. Joao Miguel Torrao (POR)
9. Steffen Peters (USA)
10. Isabell Werthová (GER)
Výsledky týmové soutěže po prvním dni
1. Nizozemsko 5006,0
2. Dánsko 4966,0
3. Velká Británie 4901,5
4. Švédsko 4626,5
5. Portugalsko 4602,5
6. Španělsko 4548,0
7. Ruský olympijský výbor 4294,0
8. Spojené státy americké 2525,0
9. Francie 2219,5
10. Kanada 2191,5
11. Austrálie 2189,0
12. Belgie 2165,5
13. Japonsko 2013,5
Výsledky prvního dne
Skupina A
1. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
2. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 Q
3. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168
4. Yvonne Losos de Muñizová (DOM) 70,869
5. Joao Victor Marcari Oliva (BRA) 70,419
6. Mary Hannaová (AUS) 67,981
7. Inna Logutěnkovová (UKR) 66,118
8. Kim Dong Seon (KOR) 63,447
9. Kazuki Sado (JPN) 62,531
Skupina B
1. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
2. Edward Gal (NED) 78,649 Q
3. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096
4. Maria Caetanová (POR) 70,311
5. Inessa Merkulovová (ROV) 69,457
6. Antonia Ramelová (SWE) 68,540
7. Chris von Martels (CAN) 68,059
8. Francesco Zaza (ITA) 66,941
9. Dina Ellermannová (EST) 65,435
- Victoria Maxová-Theurerová (AUT) nestartovala
Skupina C
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 % Q
2. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416 Q
3. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817
4. Carl Hester (GBR) 75,124
5. Rodrigo Torres (POR) 72,624
6. José Antonio Garcia Mena (ESP) 69,146
7. Alexandre Ayache (FRA) 68,929
8. Larissa Pauluisová (BEL) 67,251
9. Henri Ruoste (FIN) 64,674
10. Alexandra Maxakovová (ROV) 63,898
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 % Q
2. Isabell Werthová (GER) 82,500 % Q
3. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
4. Charlotte Dujardinová (GBR) 80,963 % Q
5. Dorothee Schneiderová (GER) 78,820 % Q
6. Edward Gal (NED) 78,649 % Q
7. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416 % Q
8. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
9. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817 % q
10. Carina Cassoe Kruthová (DEN) 76,677 % Q
11. Steffen Peters (USA) 76,196 % q
12. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 % q
13. Carl Hester (GBR) 75,124 % q
14. Adrienne Lyleová (USA) 74,876 % Q
15. Juliette Ramelová (SWE) 73,369 % Q
16. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168 % q
17. Rodrigo Torres (POR) 72,624 % q
18. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096 % q
1. Velká Británie 7508,5 bodů Q
2. Dánsko 7435,0 Q
3. Spojené státy americké 7389,5 Q
4. Nizozemsko 7312,0 Q
5. Švédsko 6989,0 Q
6. Portugalsko 6862,5 Q
7. Španělsko 6749,5 Q
8. Francie 6715,0
9. Belgie 6702,5
10. Kanada 6605,5
11. ROC 6350,5
12. Austrálie 6273,5
13. Japonsko 6264,5
14. Německo 5255,0
- Rakousko vyřazeno
1. Isabell Werthová (GER) 82,500 % Q
2. Charlotte Dujardinová (GBR) 80,963 Q
3. Steffen Peters (USA) 76,196
4. Brittany Fraserová-Beaulieuová (CAN) 71,677
5. Joao Miguel Torrao (POR) 70,186
6. Florian Bacher (AUT) 69,813
7. Maxime Collardová (FRA) 69,068
8. Yessin Rahmouni (MAR) 66,599
9. Hirojuki Kitahara (JPN) 66,304
10. Virginia Yarurová (CHI) 66,227
Dorothee Schneiderová (GER) 78,820 % Q
Juliette Ramelová (SWE) 73,369 Q
Marlies van Baalenová (NED) 71,615
Morgan Barbanconová (FRA) 70,543
Nicolas Wagner Ehlinger (LUX) 70,512
Domien Michiels (BEL) 70,202
Estelle Wettsteinová (SUI) 67,748
Šingo Hajaši (JPN) 65,714
Martha Fernanda del Valle Quirarteová (MEX) 64,876
Kelly Layneová (AUS) 58,354
1. Carina Cassoe Kruthová (DEN) 76,677% Q
2. Adrienne Lyleová (USA) 74,876 Q
3. Christian Schumach (AUT) 70,900
4. Laurence Roosová (BEL) 70,699
5. Simone Pearceová (AUS) 68,494
6. Heike Holsteinová (IRL) 68,432
7. Severo Jurado Lopez (ESP) 68,370
8. Lindsay Kellocková (CAN) 65,404
9. Taťjana Kosterinovová (ROC) 63,866
- Caroline Čchewová (SGP) – vyřazena
Tako se chladí koně a závodníci během dalšího teplého dne v Japonsku.
Jezdectví v jedné minutě.
Po prvním dni se na čele týmového pořadí drží Nizozemsko s celkovým počtem 5006,0 bodů. Na druhém místě je Dánsko, které ztrácí 40 bodů na čelo a tří Velká Británie má 4901,5 bodů. Čtvrté Švédsko má již větší bodovou ztrátu na medailové pozice. Poslední je domácí Japonsko s 2013,5 body.
Skupina A
1. Charlotte Fryová (GBR) 77,096 % Q
2. Therese Nilshagenová (SWE) 75,140 Q
3. Nanna Skodborg Merraldová (DEN) 73,168
4. Yvonne Losos de Muñizová (DOM) 70,869
5. Joao Victor Marcari Oliva (BRA) 70,419
6. Mary Hannaová (AUS) 67,981
7. Inna Logutěnkovová (UKR) 66,118
8. Kim Dong Seon (KOR) 63,447
9. Kazuki Sado (JPN) 62,531
Skupina B
1. Cathrine Dufourová (DEN) 81,056 % Q
2. Edward Gal (NED) 78,649 Q
3. Beatriz Ferrerová-Salatová (ESP) 72,096
4. Maria Caetanová (POR) 70,311
5. Inessa Merkulovová (ROV) 69,457
6. Antonia Ramelová (SWE) 68,540
7. Chris von Martels (CAN) 68,059
8. Francesco Zaza (ITA) 66,941
9. Dina Ellermannová (EST) 65,435
- Victoria Maxová-Theurerová (AUT) nestartovala
Skupina C
1. Jessica von Bredowová-Werndlová (GER) 84,379 %
2. Sabine Schutová-Keryová (USA) 78,416
3. Hans Peter Minderhoud (NED) 76,817
4. Carl Hester (GBR) 75,124
5. Rodrigo Torres (POR) 72,624
6. José Antonio Garcia Mena (ESP) 69,146
7. Alexandre Ayache (FRA) 68,929
8. Larissa Pauluisová (BEL) 67,251
9. Henri Ruoste (FIN) 64,674
10. Alexandra Maxakovová (ROV) 63,898
Skupina D
1. Severo Jurado Lopez (ESP)
2. Christian Schumach (AUT)
3. Caroline Čchewová (SGP)
4. Taťjana Kosterinovová (ROC)
5. Heike Holsteinová (IRL)
6. Laurence Roosová (BEL)
7. Lindsay Kellocková (CAN)
8. Simone Pearceová (AUS)
9. Carina Cassoe Kruthová (DEN)
10. Adrienne Lyleová (USA)
Skupina E
1. Marlies van Baalenová (NED)
2. Šingo Hajaši (JPN)
3. Martha Fernanda del Valle Quirarteová (MEX)
4. Domien Michiels (BEL)
5. Kelly Layneová (AUS)
6. Estelle Wettsteinová (SUI)
7. Nicolas Wagner Ehlinger (LUX)
8. Morgan Barbanconová (FRA)
9. Juliette Ramelová (SWE)
10. Dorothee Schneiderová (GER)
Skupina F
1. Virginia Yarurová (CHI)
2. Yessin Rahmouni (MAR)
3. Hirojuki Kitahara (JPN)
4. Maxime Collardová (FRA)
5. Charlotte Dujardinová (GBR)
6. Florian Bacher (AUT)
7. Brittany Fraserová-Beaulieuová (CAN)
8. Joao Miguel Torrao (POR)
9. Steffen Peters (USA)
10. Isabell Werthová (GER)