Vítěz: K. Kolesnikov (RUS)
koniec udalosti
25.07.2021, 13:10 • Tokyo Aquatics Centre, Tokio • Josef Cestr (@Hyddaw)
100m znak - rozplavby (muži)
Vítěz: K. Kolesnikov (RUS)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
1. Kliment Kolesnikov (ROC) 52,15
2. Thomas Ceccon (ITA) 52,49
3. Ťia-jü Sü (CHN) 52,70
4. Mitch Larkin (AUS) 52,97
5. Rjosuke Irie (JPN) 52,99
6. Yohann Ndoye-Brouard (FRA) 53,13
7. Jevgenij Rylov (ROC) 53,22
7. Ryan Murphy (USA) 53,22
9. Hugo González (ESP) 53,45
10. Mewen Tomac (FRA) 53,49
11. Guilherme Guido (BRA) 53,65
12. Robert Glinta (ROU) 53,67
13. Isaac Cooper (AUS) 53,73
14. Marek Ulrich (GER) 53,74
15. Joseph Armstrong (USA) 53,77
15. Apostolos Christou (GRE) 53,77
---
30. Jan Čejka (CZE) 54,69
1. rozplavba:
1. Merdan Atajev (TKM) 55,24
2. Gabriel Castillo (BOL) 58,24
3. Heriniavo Rasolonjatovo (MAD) 59,81
2. rozplavba:
1. Kacper Stokowski (POL) 53,99
2. Francisco Rogerio Santos (POR) 54,35
3. Jan Čejka (CZE) 54,69
4. Dylan Carter (TTO) 54,82
5. Michale Laitarovsky (ISR) 55,34
6. Kalojan Levtěrov (BUL) 55,60
3. rozplavba:
1. Marek Ulrich (GER) 53,74 – Q
2. Guilherme Basseto (BRA) 53,84
3. Zheng Wen Quah (SGP) 53,94
4. Ole Braunschweig (GER) 54,14
5. Srihari Nataraj (IND) 54,31
6. Jakov Toumarkin (ISR) 54,81
7. Mikita Cmyh (BLR) 54,88
8. Bernhard Reitschammer (AUT) 55,26
4. rozplavba:
1. Ťia-jü Sü (CHN) 52,70 – Q
2. Mewen Tomac (FRA) 53,49 – Q
3. Guilherme Guido (BRA) 53,65 – Q
4. Isaac Cooper (AUS) 53,73 – Q
5. Joseph Armstrong (USA) 53,77 – Q
6. Luke Greenbank (GBR) 53,79
7. Ádám Telegdy (HUN) 54,42
8. Daniel Martin (ROU) 56,91
5. rozplavba:
1. Kliment Kolesnikov (ROC) 52,15 – Q
2. Thomas Ceccon (ITA) 52,49 – Q
3. Mitch Larkin (AUS) 52,97 – Q
4. Rjosuke Irie (JPN) 52,99 – Q
5. Hugo González (ESP) 53,45 – Q
6. Simone Sabbioni (ITA) 53,79
7. Ju-ho I (KOR) 53,84
8. Pieter Coetze (RSA) 54,05
6. rozplavba:
1. Yohann Ndoye-Brouard (FRA) 53,13 – Q
2. Jevgenij Rylov (ROC) 53,22 – Q
2. Ryan Murphy (USA) 53,22 – Q
4. Robert Glinta (ROU) 53,67 – Q
5. Apostolos Christou (GRE) 53,77 – Q
6. Markus Thormeyer (CAN) 53,80
7. Cole Pratt (CAN) 54,27
Richárd Bohus (HUN) DSQ