Skif - čtvrtfinále (muži)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
400m polohové preteky - finále (muži) 03:30
100m motýlik - semifinále (ženy) 03:35
400m voľný štýl - finále (muži) 03:50
400m polohové preteky - finále (ženy) 04:10
100m prsia - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m voľný štýl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsia - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) 14:00
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová štvorka - opravy (muži) 03:40
Párová štvorka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
Z tohoto přenosu je to vše. (05:19:55)
1/4
1. Kjetil Borch (NOR) 7:10,97
2. Stefanos Ntouskos (GRE) 7:12,77
3. Gennaro Alberto di Mauro (ITA) 7:26,25
4. Quentin Antognelli (MON) 7:29,99
5. Abdelkhalek Elbana (EGY) 7:32,86
6. Husein Ali-Reza (KSA) 8:35,05
2/4
1. Sverri Nielsen (DEN) 7:10,52
2. Trevor Jones (CAN) 7:17,65
3. Alexandr Vjazovkin (ROC) 7:20,04
4. Onat Kazakli (TUR) 7:32,86
5. Dara Alizadeh (BER) 7:35,73
6. Peter Purcell-Gilpin (ZIM) 7:37,97
3/4
1. Damir Martin (CRO) 7:17,71
2. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:24,63
3. Rjuta Arakawa (JPN) 7:26,04
4. Alvaro Torres Masias (PER) 7:31,85
5. Jan Fleissner (CZE) 7:37,01
6. Vladislav Jakovlev (KAZ) 7:39,47
4/4
1. Oliver Zeidler (GER) 7:12,75
2. Luca Verthein Ferreira (BRA) 7:14,26
3. Mindaugas Griskonis (LTU) 7:16,71
4. Jordan Parry (NZL) 7:18,48
5. Cris Nievarez (PHI) 7:50,74
6. Mohammed Al Khafaji (IRQ) 8:03,55
1. Oliver Zeidler (GER) 7:12,75
2. Luca Verthein Ferreira (BRA) 7:14,26
3. Mindaugas Griskonis (LTU) 7:16,71
4. Jordan Parry (NZL) 7:18,48
5. Cris Nievarez (PHI) 7:50,74
6. Mohammed Al Khafaji (IRQ) 8:03,55
4
4
4
4
1. Damir Martin (CRO) 7:17,71
2. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:24,63
3. Rjuta Arakawa (JPN) 7:26,04
4. Alvaro Torres Masias (PER) 7:31,85
5. Jan Fleissner (CZE) 7:37,01
6. Vladislav Jakovlev (KAZ) 7:39,47
3
3
3
3
3
3
3
1. Sverri Nielsen (DEN) 7:10,52
2. Trevor Jones (CAN) 7:17,65
3. Alexandr Vjazovkin (ROC) 7:20,04
4. Onat Kazakli (TUR) 7:32,86
5. Dara Alizadeh (BER) 7:35,73
6. Peter Purcell-Gilpin (ZIM) 7:37,97
2
2
2
2
1. Kjetil Borch (NOR) 7:10,97
2. Stefanos Ntouskos (GRE) 7:12,77
3. Gennaro Alberto di Mauro (ITA) 7:26,25
4. Quentin Antognelli (MON) 7:29,99
5. Abdelkhalek Elbana (EGY) 7:32,86
6. Husein Ali-Reza (KSA) 8:35,05
1
1
1
1
1
1/4
Quentin Antognelli (MON)
Gennaro Alberto di Mauro (ITA)
Stefanos Ntouskos (GRE)
Kjetil Borch (NOR)
Abdelkhalek Elbana (EGY)
Husein Ali-Reza (KSA)
2/4
Dara Alizadeh (BER)
Onat Kazakli (TUR)
Trevor Jones (CAN)
Sverri Nielsen (DEN)
Alexandr Vjazovkin (ROC)
Peter Purcell-Gilpin (ZIM)
3/4
Vladislav Jakovlev (KAZ)
Bendeguz Petervari-Molnar (HUN)
Damir Martin (CRO)
Rjuta Arakawa (JPN)
Alvaro Torres Masias (PER)
Jan Fleissner (CZE)
4/4
Mohammed Al Khafaji (IRQ)
Luca Verthein Ferreira (BRA)
Jordan Parry (NZL)
Oliver Zeidler (GER)
Mindaugas Griskonis (LTU)
Cris Nievarez (PHI)