SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek

18.09.2021, 17:30 • KHNP Aréna • 3. kolo • Radim Sochor (@RadimSochor) cz

Tipsport: 1.55 5.0 4.24

Konec zápasu. (19:56:37)

59:50

Teperovu střelu vyrazil Jekel před sebe, následnou dorážku už řešit nemusel, neboť obránci se o kotouč postarali.

59:38

Frýdek-Místek v šesti!

59:38

Oddechový čas pro domácí.

59:38

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jiří Hunkes – 2 min., podrážení).

59:14

Psota jel sám na brankáře, pokusil se zakončit mezi nohama, ale nedokázal přehodit brankáře Foltána.

58:01

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:42

Vodný se dostal před brankou k zakončení, ale Foltán měl veškerý prostor dobře pokrytý.

56:01

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude před Foltánem.

53:40

53:40 Václav KRLIŠ - 4:2

53:40

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
VÁCLAV KRLIŠ nastartoval motory a na několika metrech ujel obránci Frýdku. Následně si kličkou obhodil vyjetého brankáře a zakončil do prázdné branky! Asistence: Michal Vodný.

51:20

Forman střílel z osy hřiště, ale Foltán jistě lapačkou kryje.

50:31

Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po levici Frýdku.

49:43

49:04

Tak tohle byla paráda! Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele z velmi výhodné pozice, ale Jekel se fantasticky přemístil a lapačkou udržel svůj tým ve vedení!

48:20

48:15

Michálek šikovně tečoval střelu od modré čáry, ale Foltán byl připravený a pokus za svá záda nepustil.

47:43

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vilém Burian – 2 min., sekání).

47:41

Burian byl před brankou nikým nehlídaný, ale nedokázal z velmi dobré pozice prostřelit fantastického Foltána.

47:10

Rána Formana od modré čáry končí těsně vedle, Třebíč však nadále drží útočné pásmo.

46:49

Kusko zavezl kotouč do brankoviště Frýdku, snažil se jej důrazně procpat za záda Foltána, ale ten byl proti.

46:20

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Adámek – 2 min., nedovolené bránění).

45:45

Psota obkroužil branku Frýdku a pokusil se zasunout u přední tyčky, ale beton Foltána byl připravený.

44:25

Christov se dostal k velmi zajímavé střele z mezikruží, ale jen těsně minul branku Jekela.

43:50

Frýdek se nyní dostal k zajímavé střele, ale Jekel ji za svá záda nepustil. Následně se domácí osvobodili zakázaným uvolněním.

42:39

42:39 Roman SZTURC - 3:2

42:39

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Frýdek-Místek okamžitě odpovídá! Střela od modré se odrazila od zadního mantinelu na hokejku ROMANA SZTURCE, který kotouč zametl do odkryté branky. Asistence: Ondřej Šedivý, Jakub Teper.

41:46

41:46 Václav KRLIŠ - 3:1

41:46

Třebíč se ujímá dvougólového vedení! VÁCLAV KRLIŠ si před brankou našel odražený kotouč a dorazil jej za záda ležícího Foltána. Asistence: Michal Furch, Michal Vodný.

41:25

Forman míří za doprovodu lékařů do útrob stadionu, zápas pro něj pravděpodobně končí.

41:25

Za brankou Frýdku nyní dva hráči nepříjemně narazili do mantinelu, hra je přerušena.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli po jedné brance na obou stranách. Nejprve se Frýdku podařilo v závěru přesilovky vyrovnat, poté Michálek využil chybné rozehrávky hostů a vrátil Třebíči vedení. Uvidíme, co nám přinese třetí perioda, zůstaňte s námi!

40:00

39:00

38:45

Třebíči se podařilo vyhodit puk z pásma, tahle přesilovka se Frýdku příliš nedaří.

37:55

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Forman – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vít Christov – 2 min., hrubost).

37:35

Jekel zachytil střelu od modré, ale následně byl osekáván hostujícími hráči. To Forman nemohl dovolit a strhla se mela.

37:00

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Doudera – 2 min., nedovolené bránění).

36:38

36:38 David MICHÁLEK - 2:1

36:38

DAVID MICHÁLEK vypíchl kotouč obránci Frýdku, následně s velkým štěstím překonal i vyjetého Foltána a posílá domácí tým do vedení! Bez asistence.

35:44

Střela Szturce končí po teči v ochranné síti, vhazovat se bude v útočné třetině Frýdku.

35:05

Šťovíček si dobře najel v útočné třetině, následně i vystřelil, ale jeho pokus skončil v náruči Foltána. Ten je dnes jednoznačně nejlepším hráčem na ledové ploše.

33:30

Třebíč dvakrát chybovala v rozehrávce, ani jednou toho ale Frýdek nedokázal využít.

33:00

32:30

Hunkes našel najíždějícího si Bittnera, ten zkoušel z první zakončit, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit Foltána.

32:10

Třebíč nyní zasypává branku Foltána střelami, ani jedna se ale zatím neujala.

31:50

Třebíč drží kotouč v útočné třetině a vyčkává, zdali se někde neotevře okénko, kudy by se dalo proskočit do gólové šance.

31:00

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Alan Lyszczarczyk – 2 min., zdržování hry / pozdní nástup).

30:16

Tohle byla obrovská šance Třebíče! Doudera předložil přesnou střílenou přihrávku na hůl Vodného, který ji lehce tečoval, ale o centimetry minul branku Foltána.

28:43

Zakázané uvolnění Frýdku, vhazovat se bude před Foltánem.

28:15

Formanova střela se odrazila před branku, kde byla pořádná mela, ale nikdo z domácích nedokázal kotouč vydolovat a zakončit.

28:01

27:31

Šťovíček dostal nabito na kruh, ale netrefil kotouč ideálně a Foltán zasahovat nemusel.

26:47

Střela Hunkese nebyla špatná, ale Foltán měl velmi dobrý výhled, a tak s lehkostí zasáhl.

26:01

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Komorski – 2 min., hákování).

25:54

Jeden z obránců Třebíče se dostal ke střele z mezikruží, ale Foltán puk vyrazil. Následná dorážka Michálka prolétla jen těsně vedle branky.

25:12

24:59

Ferda opět fantastickou defenzivní prací ukrojil část přesilovky hostů.

24:20

Zbořilova tvrdá rána končí za brankou Jekela, Třebíči se následně podařilo vyhodit puk z pásma.

23:35

Třebíč se dostala do útočného pásma, Foltán ale při přesunu vykopl branku ze svého postavení, hra je přerušena.

23:12

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Křehlík – 2 min., podrážení).

22:47

22:47 Vít CHRISTOV - 1:1

22:47

Nakonec Frýdek-Místek přeci jen využívá přesilovky. VÍT CHRISTOV byl před brankou nikým nehlídaný a šikovně tečoval střílený pas za záda bezmocného Jekela. Asistence: Ondřej Šedivý.

22:06

Ferda nyní držel kotouč v útočném pásmu a ukrojil společně s Krlišem solidní část oslabení.

20:55

Jekel kryje střelu od modré čáry, Frýdek má stále necelé dvě minuty přesilovky.

20:01

První třetina je za námi. Třebíč byla i díky přesilovkám jasně aktivnějším týmem, ale vstřelila pouze jeden gól. V závěru první třetiny byl do konce utkání vyloučen Střondala a Frýdek-Místek slušně zatopil Horákům pod kotlem. Gól ale vytěžit nedokázal. Ve druhé třetině bude mít ještě necelé tři minuty přesilovky. Uvidíme, zdali jí využije.

20:00

19:25

Frýdek-Místek mačká svého soupeře v útočném pásmu, Jekel ale zatím drží vedení Třebíče.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Třebíč ujela do přečíslení dva na jednoho, Krliš to zkusil vzít zbytečně pouze na sebe a velmi špatně vystřelil, následně se ještě Ferda dostal k dorážce, ale nedokázal procpat kotouč za brankáře Frýdku.

17:48

17:48

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vojtěch Střondala – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

17:10

Doudera netrefil kotouč z první ideálně, Třebíč ale udržela pásmo a pokračuje v náporu.

16:51

Foltán kryje tečovanou střelu a přerušuje hru, oba týmy mohou střídat.

16:10

Hosté vyvezli kotouč až do pásma Třebíče, nakonec ale propadli a Třebíč se dostala do přečíslení tři na dva. Finální střela Šťovíčka byla naštěstí pro hosty zblokovaná.

15:48

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Bartosz Ciura – 2 min., podrážení).

15:02

13:10

Nedvídkova tvrdá střela končí na vyrážečce brankáře Foltána.

13:02

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Daniel Krenželok – 2 min., hákování).

12:05

12:04

Burian si obkroužil útočné pásmo, načež i tvrdě zakončil, ale jeho ránu Foltán dokázal udržet ve výstroji.

11:50

A další úspěšný zákrok Foltána. Třebíč je v této přesilovce nesmírně aktivní.

11:06

Třebíč se snaží zasypat brankáře ranami bez příliš zdlouhavých kombinací, Foltán však zatím působí velmi jistě.

10:43

Další úspěšný zákrok Foltána, tentokrát pálil od modré čáry Forman.

10:10

Nedvídek od modré čáry vyslal dělovou ránu a vyprášil lapačku brankáře Frýdku.

10:05

08:48

Tureček střílel od modré čáry, ale brankář měl poměrně dobrý výhled a jeho pokus zachytil.

07:59

07:59 Ladislav BITTNER - 1:0

07:59

LADISLAV BITTNER otevírá skóre dnešního zápasu! Šťovíček vyslal velmi šikovnou střílenou přihrávku, kterou třebíčský sniper šikovně tečoval do šibenice. Asistence: Matěj Psota.

07:40

Šťovíček přiťukl kotouč Bittnerovi, ten střílel, ale kotouč mu lehce sjel z hole, a tak z toho nebyla nebezpečná rána.

07:10

Zbořil se dostal k odraženému kotouči, ale jeho pokus z mezikruží neskončil za zády Jekela. Následně se ještě ke střeleckému pokusu dostal Teper, ale ani on neskóroval.

06:25

Třebíč si nabruslila do útočného pásma, ale následně vyjel kotouč za modrou a při pokusu o záchranu pásma z toho máme pouze ofsajd.

5:31

Krenželok střílel ze slibné pozice, ale nedokázal otevřít skóre dnešního zápasu.

04:24

Michálek se ocitl nikým nehlídaný před brankou soupeře, ale nedokázal kotouč protlačit za záda brankáře.

03:00

Jekel si připisuje úspěšný zákrok proti tvrdé střele, vhazovat se bude v pásmu Třebíče.

02:41

Nahození prolétlo kolem tyče Foltána, ale brankář hostí nemusel zasahovat. Následně se ke střele dostal jeden z domácích z mezikruží, ale branku rovněž netrefil.

1:30

Třebíč se usadila v útočné třetině, zatím ale bez střelby.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Hunkes, L. Doudera, Poizl, L. Forman, M. Furch, Mlčák, Tureček – Psota, L. Bittner (C), Šťovíček – Střondala, Nedvídek, Krliš – Vodný (A), Burian, Ferda (A) – Michálek, Křehlík.

HC Frýdek-Místek: Foltán (Šimboch) – Teper, Zbořil, Ciura, D. Krenželok, J. Michálek, J. Adámek, Z. Malík – Šedivý (A), David Bartoš, R. Szturc – Martynek (A), Komorski, Lyszczarczyk – Klimša, Peterek, Christov (C) – Matiaško, Čmiel, Ján Blaško.

Rozhodčí: Skopal, Pilný – Jindra, Roischel.

SK Horácká Slavia Třebíč

Třebíč je po dvou zápasech stoprocentní. První utkání sehrála s Ústím nad Labem (5:2) a druhý pak s Havířovem (4:0). Dle skóre šlo o jednoznačnou převahu Třebíče, která tak nastartovala sezónu ve velké stylu.

HC Frýdek-Místek

Hosté mají naopak jinou starost, neboť sezónu nezačali nejlépe. V Litoměřicích padli 3:4 po prodloužení a v minulém zápase prohráli 3:5 se Slavií Praha. Frýdek-Místek se však může odpíchnout od toho, že se jim daří dávat branky, což je zaručená polovina úspěchu. Dnes je však čeká další těžší soupeř, který navíc odvádí dobrou práci v defenzívě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Góly a asistencie: 8. L. Bittner (Psota), 37. Michálek, 42. Krliš (M. Furch, Vodný), 54. Krliš (Vodný) – 23. Christov (Šedivý), 43. R. Szturc (Šedivý, Teper)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Hunkes, L. Doudera, Poizl, L. Forman, M. Furch, Mlčák, Tureček – Psota, L. Bittner (C), Šťovíček – Střondala, Nedvídek, Krliš – Vodný (A), Kusko, Burian – Ferda (A), Michálek, Křehlík.

15:48 FRM 2 Ciura, podrazenie
17:48 TRE 5+20 OK Střondala, napadnutie oblasti hlavy a krku+napadnutie oblasti hlavy a krku