Vhazování – 11:6
Zblokované střely – 5:8
Trestné minuty – 0:0
Československá stopa v zápase
Vojtěch Mozík (VLD) - 0+0, 5 střel na branku, 0 trestných minut, čas na ledě: 19:19
Libor Šulák (VLD) – 0+0, 3 střely na branku, 0 trestných minut, čas na ledě: 19:27
Magnitogorsk rozhodl o svém vítězství v první třetině, když během šesti minut skóroval hned čtyřikrát. Od druhého dějství už se směrem dopředu tolik nehnal a zbylých čtyřicet minut bylo dost nezáživných. V závěru druhé třetiny ještě zkompletoval hattrick Maillet. Ve třetí třetině už se zápas jen dohrával. Na rozdíl od posledního vzájemného střetnutí mezi dnešními soupeři tedy Metallurg nepovolil žádné komplikace a vůbec poprvé v letošní sezoně udržel čisté konto. To Admiral si připisuje sedmou prohru z osmi zápasů.

59:32

Currie jen vrátil kotouč z levé strany za branku a domácí ještě naposledy zaútočí.

59:05

Mozíkův nástřel z pravé strany končí vedle zadní tyče.

58:31

Admiral se na pravé straně dopustil ofsajdu.

58:03

Fjodor Beljakov drží kotouč za svou brankou, domácí střídají.

57:17

Jussi Olkinuora zastavil hokejkou za svou brankou nahození Patrikejeva z levé strany.

56:36

Dinar Chamidullin se natlačil před obránce na levé straně, ale Olkinuora zavřel bližší tyč.

55:38

Hosté vyrobili chybu v rozehrávce, Vladislav Ušnenin přihrával středem na Kestnera. Ten si natáhl brankáře na svou levou stranu a chtěl obstřelovat na zadní tyč, jenže Olkinuora udržel lapačkou čisté konto!

54:53

Andrej Obidin mířil z mezikruží výrazně vedle levé tyče.

54:29

Josh Currie chyboval na útočné modré čáře, ale chybu za něj napravil Zemčonok na polovině hřiště, když nastavil tělo před protihráče.

53:47

Tentýž hokejista zůstal osamocen na pravé straně a měl lepší pozici, jenže branku minul.

53:28

Ivan Nalimov zakročil proti střele Jurova z pravé strany na krátkou tyč.

52:35

Hosté rozebrali domácí až k dokonalosti chybělo, aby Karpov trefil kotouč pořádně na pravé straně. Stála před ním už prázdná brána!

52:20

Leipsic se nedohodl se spoluhráči při přechodové fázi a píská se ofsajd na pravé straně, následuje komerční přestávka.

51:18

Čibisova nezastavili dva hráči a hosté nyní drží kotouč v útočné třetině.

0:5

Góly a asistencie: 12. Zernov (Pašnin, Goldobin), 15. J. Jakovlev (Zemčonok, Goldobin), 16. Maillet (Goldobin, Hultström), 18. Maillet (Leipsic), 38. Maillet (Leipsic)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (18. Nalimov) – Chamidullin, Fazylzianov, Mozík, Šulák, Patrikejev, Beľakov, Palivko – Obidin, Lugin (C), Gračov – Kestner, Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin – Manukjan, Kotljarevskij, Sajustov (A) – Makarenko, A. Ševčenko, Ťuťunnikov – Verba.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Pašnin (A), Minulin, Nikolajev – Currie (A), Košelev, Čibisov – Nikoncev, Maillet, Leipsic – Zernov, Goldobin, Karpov – Několenko, Jurov, Korosteljov – Švyrjov.

Rozhodca: Ansons, Romasko – Strelcov, Černyšjov

Diváci: 2 977