11.10.2021, 11:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • Karel Jedlička cz

Střely na bránu 35:32 (12:6, 9:11, 8:13 – 6:2)
Využití 0:1

Československá stopa
Libor Šulák (VLD) 0+0, 5 střel, čas na ledě 21:42
Vojtěch Mozík (VLD) 0+0, 1 střela, 2 trestné minuty, čas na ledě 18:38
Roman Will (ČLJ) 31 zákroků, 1 obdržená branka, úspěšnost 96,9%, čas na ledě 60:23
Tomáš Hyka (ČLJ) 0+1, čas na ledě 17:04
Lukáš Sedlák (ČLJ) 1+0, 4 střely, čas na ledě 20:18 (14:09:18)
Hokejisté Čeljabinsku pokračují ve vítězném tažení pátým zářezem v řadě, z toho podruhé uspěli na samostatné nájezdy. Do zápasu přitom vstoupili hrůzostrašně, už ve 4. minutě za stavu 2:0 pro domácí střídali brankáře. Willa překonal již jen druhou úspěšnou dorážkou Lugin, přesto byl Admiral velmi blízko vítězství, když ještě na konci 56. minuty vedl o dvě branky.
Při Mozíkově vyloučení však snížil Jarullin a v power-play poslal zápas do prodloužení po Hykově střílené přihrávce zblízka Sedlák. V dodatečné pětiminutovce Admiral nevyužil přesilovku 4 na 3 a v nájezdech prohrává poměrem 1:2.

Teemu PULKKINEN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.

Autorem vítězné branky je TEEMU PULKKINEN.

5. séria 1:2

Arťom MANUKJAN neprostřelil Willa a nájezdy končí.

4. séria 1:2

Lukáš SEDLÁK nevyužívá první mečbol. Kotouč mu utíká při blafáku od hole.

Vladislav UŠENIN zvedl puk do šibenice a ještě udržel naděje Vladivostoku.

3. séria 0:2

Teemu PULKKINEN si položil brankáře a po oblouku doprava zvedl kotouč z úhlu pod víko.

3. séria 0:1

Vjačeslav UŠENIN na Willa nevyzrál.

2. séria 0:1

Vitalij ABRAMOV zakončuje chytře po ledě mezi betony a posílá Traktor do vedení.

2. séria 0:0

Rihards BUKARTS neproměňuje. Do třetice vyráží brankář.

1. séria 0:0

Vladimir TKAČOV střílí jen do Serebrjakova.

Dmitrij LUGIN trefuje Willův beton.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:53

Teemu Pulkkinen si dal jakousi předehru k samostatným nájezdům, Serebrjakov jeho střelu pod víko vyráží ramenem.

64:40

64:11

Vojtěch Mozík nabil na levý kruh Bukartsovi, který střílí příklepem do Willovy hrudi.

3:4

Góly a asistencie: 2. A. Ševčenko (Vladislav Ušenin), 4. Lugin (Matuškin, A. Garejev), 35. Lugin (Obidin, A. Garejev) – 28. V. Abramov (Karpuchin, Tkačov), 56. Jarullin (Osnovin, Byvaľcev), 60. L. Sedlák (Hyka, Bailen), rozh. náj. Pulkkinen