11.10.2021, 18:00 • CSKA Arena, Moskva • Jiří Polášek (@Pol45Jiri) cz

Tipsport: 1.76 4.27 3.88

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (SPM) – do utkání nenastoupil (20:12:15)
Je tady konec. CSKA získává dva body do tabulky po velmi vyrovnaném zápase, který nakonec skončil nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Ve třetí třetině jsme viděli tuhý boj a hlavně fantasticky chytající gólmany, kteří chytli, co se dalo. Hlavně tedy Reideborn opravdu exceloval a vychytal několik opravdu dobrých příležitostí soupeře. V tabulce je nyní tedy CSKA s dvaadvaceti body čtvrté. Spartak až sedmý s šestnácti body, když prohrál poslední tři zápasy v řadě.

59:55

Další dvě vyhození domácích už budou pravděpodobně stačit!

59:30

Oddechový čas pro hosty.

59:28

Višněvskij raději sprintoval za vyhozeným kotoučem, který ale jen kontroloval k čáře. Zakázané uvolnění.

59:06

Dansk už je pryč a Spartak v šesti bruslařích.

58:54

Další útok Spartaku končí jen vyhozením ze střední třetiny a následným zakázaným uvolněním, které opět hru posune před branku Danska, který z ní nemůže vystartovat.

58:34

Spartak je v útočné třetině a kombinuje, trenér ale překvapivě ještě neodvolal gólmana.

58:00

Zbývají poslední dvě minutky třetí třetiny a možná i zápasu.

56:25

Domácí už hrají v plném počtu. Těžkou situaci přestáli velice dobře.

56:02

Na druhou stranu v oslabení unikl Karnauchov, ovšem srazil se nakonec s domácím obráncem a oba přišli o hokejku.

55:39

55:39 Šance - Pettersson

55:39

Pettersson dostal kotouč do parádní příležitosti před brankou. V obrovské možnosti ke srovnání stavu ho ale opět vychytal neskutečný Reideborn.

54:37

Po nahození jednoho z hráčů Spartaku se snad všichni ostatní sjeli do chumlu před brankáře a snažili se došprtat a nebo vyhodit kotouč z brankoviště.

54:25

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Semjon Lugovjak – 2 min., hákování).

54:25

Hostující hokejista unikl z mezikruží na branku. Sudí tuto situaci posoudili jako zákrok na dvě minuty, ovšem tady se dal určitě pískat samostatný nájezd.

54:05

Poměrně dlouho drželi hosté kotouč v útočném pásmu. Ale opět nepálili a nechali se nakonec zase vyhnat.

53:18

Před Reidebornovou brankou vyhrál buly Spartak a Virtanen se okamžitě pokoušel vypálit. To se mu ale nepovedlo, tedy aspoň ne na branku. Střelu tělem zblokoval obětavě domácí hokejista.