Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Nitra

3:4

koniec po predl. (0:0, 1:3, 2:0 - 0:1)

17.10.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 9. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka

54:36

Poprad získava presilovú hru, keď je už v laufe z vyrovnania skóre. Dve minúty za hákovanie dostáva Martin Vitaloš.

49:24

Nitrianska presilovka sa končí predčasne. Jozef Baláž je na dve minúty vylúčený za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

47:48

Presilovka pre Nitru. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za hákovanie.

42:12

Presilovka pre Nitru. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Adam Drgoň.

39:45

V závere druhej tretiny získavajú presilovku kamzíci. Dve minúty za podrazenie dostáva Adrián Holešinský.

32:33

Presilovku si zahrajú hráči Nitry. Peter Šišovský dostáva dve minúty za podrazenie.

29:01

Presilovku si zahrá popradský tím. Dve minúty za napadnutie dostáva Martin Vitaloš.

18:47

Presilovka domácich sa ani poriadne nerozbehla a Adam Drgoň je vylúčený za seknutie.

18:10

Presilovka v závere prvej tretiny pre Poprad. Róbert Varga dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

14:21

Presilovú hru si zahrajú aj hráči Nitry. Na dve minúty za podrazenie je vylúčený Filip Mešár.

11:48

Poprad si zahrá prvú presilovku v zápase. Mário Múčka dostáva dve minúty za hákovanie.

3:4

Góly a asistencie: 31. Mešár (Livingston, Vandas), 41. Skokan (Drgoň, Brejčák), 55. Bjalončík (Paločko, Novajovský) – 28. Varga, 35. Hrnka (Buček, Tvrdoň), 40. Baláž, 63. Holešinský (Krivošík)

HK Poprad: Tomek (Čiliak) – Drgoň, Brejčák (A), Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Svitana (C), Skokan (A), Livingston – Vandas, Mešár, Handlovský – Paločko, Bjalončík, Šišovský – Valigura, Jevoš, Dzivjak – Šotek

HK Nitra: O'Connor (Honzík) – Mezei (C), Raskob, Švarný (A), Nemec, Vitaloš, Bodák, Pupák (A), Štefanka – Tvrdoň, Hrnka, Varga – Krivošík, Holešinský, Buček – Bajtek, Baláž, Volko – Drábek, Sýkora, Múčka

Rozhodca: Štefik, Žák – Synek, Tvrdoň