1:2
koniec (0:2)
21.10.2021, 18:45 • Telia Parken, Kodaň • Skupina F • Daniel Ryl (@D_Ryl)
Tipsport: 1.89 3.63 4.26 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.89 - 3.63 - 4.26
FC Kodaň – PAOK Solún
1:2
koniec (0:2)
Góly: 80. Biel – 19. Sidcley (A. Živković), 38. A. Živković (Schwab)
Karty: 41. Lerager (KOD), 52. Jóhannesson (KOD), 88. Wind (KOD) – 22. Michailidis (SOL), 69. Paschalakis (SOL), 81. Świderski (SOL), 82. A. Živković (SOL) 9. Grabara (KOD)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:18.
FC Kodaň:
Grabara – P. Ankersen, Chočolava, Boilesen (C), Diks – Jóhannesson (74. Jelert), Lerager, Baldursson (46. L. Singh, 84. Höjlund) – Biel, Wind, Böving (11. Johnsson).
Náhradníci: Johnsson, Guadagno – Bengtsson, Gabrielsen, L. Singh, Oviedo, Oikonomou, Höjlund, Haraldsson, Jelert, Haarbo.
Tréner:
PAOK Solún:
Paschalakis (C) – Taylor, Mihaj, Michailidis (74. Varela), Sidcley – Esiti, Schwab (64. El Kaddouri) – A. Živković, Biseswar (74. D. Augusto), Mitriță (83. Murg) – Świderski (83. Akpom).
Náhradníci: Talichmanidis, Ž. Živković – Varela, El Kaddouri, D. Augusto, Murg, Lyratzis, Vieirinha, Akpom, Koutsias, Konstantelias, Giaxis.
Tréner:
Rozhodca: Lambrechts – Vanyzere, Weirdt (BEL)
Diváci:
Fenerbahce – Antverpy 18:45 2:2
Lazio – Marseille 18:45 0:0
Midtjylland – CZ Belehrad 18:45 1:1
Razgrad – Braga 18:45 0:1
Real Betis – Leverkusen 18:45 1:1
Rapid Viedeň – D. Záhreb 18:45 2:1
Rangers – Brøndby 21:00 2:0
Sparta Praha – Lyon 21:00 3:4
Eindhoven – Monaco 21:00 1:2
Sturm Graz – Sociedad 21:00 0:1
Neapol – Légia Varšava 21:00 3:0
Frankfurt – Olympiakos 21:00 3:1
Lok. Moskva – Galatasaray 21:00 0:1
West Ham – Genk 21:00 3:0
Helsinki – Tel Aviv 16:30 0:5
Alaškert – Linz 18:45 0:3
Famagusta – Flora 18:45 2:2
Bodö/Glimt – AS Rím 18:45 6:1
Kodaň – Solún 18:45 1:2
Feyenoord – Union Berlín 18:45 3:1
Karabach – Almaty 18:45 2:1
Haifa – Slavia 18:45 1:0
Mura – Rennes 18:45 1:2
Arnhem – Tottenham 18:45 1:0
Bazilej – Omonia Nikózia 21:00 3:1
Kluž – Alkmaar 21:00 0:1
CSKA Sofia – Zorja Luhansk 21:00 0:1
Jablonec – Randers 21:00 2:2
Partizan – Gent 21:00 0:1
Slovan Bratislava – Lincoln 21:00 2:0
84
83
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Alexandru Mitriță, přichází Thomas Murg.
74
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Giannis Michailidis, přichází Fernando Varela.
74
64
46
11