22.10.2021, 01:07 • Prudential Center, Newark • Tomáš Kubečka cz

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:39:08)

2. Dmitrij Orlov (WSH) – 1+0
3. Jevgenij Kuzněcov (WSH) – 1+1
Česká a slovenská stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 18:48
Christián Jaroš (NJD) – 0+0, 0 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 15:08
Tomáš Tatar (NJD) – 0+0, -2 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 13:18
Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 20:34
Vítek Vaněček (WSH) 24 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96%, odchytal 60:00
Kdo se postavil do brankoviště?

Scott Wedgewood (NJD) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2%, odchytal 60:00
Střely na branku: 25 – 27
Je konec! Washington poráží New Jersey s přehledem 4:1. Hosté ve třetí třetině hráli ve velké pohodě vědomi si svého náskoku. Čtvrtou branku Capitals navíc přidal Jevgenij Kuzněcov. Domácí odpověděli v přesilovce sedm minut před koncem. Střelou z mezikruží se prosadil Kuokkanen.

59:34

Alexandr Ovečkin měl velké problémy se zpracováním. Jeden z domácích hráčů jej obral o kotouč, který následně vyvezl za branku Washingtonu.

59:06

Kuzněcov poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Oshie. Washington se v přesilovce usadil v útočném pásmu a ještě bude chtít zakončit.

58:47

Ještě jedna přesilovka pro Capitals! Dvě minuty za krosček dostává Mason Geertsen.

58:19

McLeod projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si obhodil prvního soupeře, ale z rohu ledové plochy nenašel spoluhráče v palebné pozici.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:31

Dougie Hamilton spěchal s pukem středem ledové plochy do útočného pásma, jenže na modré čáře narazil na důrazného obránce, který mu nedal čas na zakončení.

57:00

Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil rozehrávku soupeře a musel rozehrát na pravou stranu. K puku se dostal jen Jaroš.

56:36

Oba týmy hrají v plném počtu.

56:02

Hamilton rozjel další akci domácího celku zpoza vlastní branky. Na jeho pobídku Zacha ve středním pásmu nedosáhl a puk skončil u obránců v bílém.

55:32

Hosté uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Washington si je vědom svého luxusního náskoku a v závěru základní doby se nikam nežene.

55:10

Pavel Zacha si sjel na přihrávku na pravou stranu, předložil kotouč mezi kruhy, odkud zakončoval Bratt, ale Vaněček jeho pokus vykopl pravým betonem.

54:36

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andreas Johnsson – 2 min., hrubost).

1:4

Góly a asistencie: 54. Kuokkanen (Severson, Mercer) – 5. Mantha (Sprong, T. van Riemsdyk), 10. D. Orlov (Ovečkin, Kuzněcov), 30. Sprong, 50. Kuzněcov (T. Wilson)

New Jersey Devils: Wedgewood (Daws) – D. Hamilton (A), Graves, P. K. Subban, Siegenthaler, Severson (A), Colton White, Geertsen – Bratt, N. Hischier (C), Zacha – Šarangovič, M. McLeod, Kuokkanen – Tatar, Mercer, A. Johnsson – F. Gauthier, Vesey.

Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Fehérváry, Nick Jensen, D. Orlov, J. Schultz, T. van Riemsdyk – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Sprong, Eller, Mantha – Oshie (A), McMichael, Sheary – Hathaway, N. Dowd, Hagelin.

Rozhodca: Luxmore, Markovic – Murray, Berg

Diváci: 12 377