koniec (16:7)

17.01.2022, 20:30 • Szeged Uj Arena • Jiří Polášek (@Pol45Jiri) cz

Tipsport: 1.15 13.1 8.64

Francie – Srbsko 29:25 (16:7)
Nejvíce branek: Mahé 6, Mem 5, Lenne 3 – Bogdan Radivojević 7/3, Kukić 4, Marsenić 4. Rozhodčí: M. Vaidas – G. Mindaugas. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 5:4. (21:59:42)
Tak druhý poločas byl úplně o něčem jiném! Francie sice pokračovala v soustavném skórování, soupeř ale naopak hodně přidal do kroku. devítibrankový náskok z prvního poločasu Srbové stáhli na čtyři góly. Přesto jsou ale dnes těmi méně úspěšnými, kteří putují na třetí místo v tabulce a tak nepostupují.

Konec zápasu. (29:25)

60

Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (29:25)

59

Bogdan Radivojević se prosadil dnes už po sedmé! Nyní to zkusil na bližší tyčku z pravého křídla, ovšem ta mu vyšla. (29:24)

57

Bogdan Radivojević se na pravé straně zjevil před domácím gólmanem. Ten ho nechychytal a tak je z toho 23. gól. (29:23)

57

Stevan Sretenović se velmi chytře otočil a zjistil, že Francie hraje bez gólmana. Následně poslal míč přes polovinu palubovky na odkrytou branku. (29:22)

56

Bogdan Radivojević si vzal na starost sedmimetrový hod. A ten mu vyšel parádně. Míčem o zem nalezl branku. (29:21)

55

Vyloučení v týmu Francie (Melvyn Richardson). (29:20)

55

Gól vstřelil tým Srbsko (Mijajlo Marsenić). (29:20)

55

Gól vstřelil tým Francie (Melvyn Richardson). (29:19)

54

Lazar Kukić dostal míč na levou ruku, ale chytil ho. Následně si ho předal a poslal ho až kdy tyči srbské branky (28:19)

54

Gól vstřelil tým Francie (Nicolas Tournat). (28:18)

53

Gól vstřelil tým Francie (Aymeric Minne). (27:18)

52

Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (26:18)

52

Oddechový čas pro hosty. (26:17)

51

Vyloučení v týmu Francie (Romain Lagarde). (26:17)

50

Vyloučení v týmu Srbsko (Stevan Sretenović). (26:17)

50

Aymeric Minne se prodral valem soupeře a následně z výskoku na pravou stranu poslal míč ke vzdálenější tyči. (26:17)

29:25

Francúzsko: Gérard, Pardin – Lenne, Minne, Richardson, Mem, Tournat, N. Karabatić, Mahé, Fabregas, Descat, Porte, Kounkoud, Konan, Nahi, Lagarde.
Tréner: G. Gille

Srbsko: Bomaštar, Cupara, Ivanišević – Borzaš, Sretenović, D. Djukić, Ž. Pešić, Bogdan Radivojević, Pechmalbec, V. Ilić, Kukić, Šotić, Marsenić, Orbović, Radović, Milosavljević.
Tréner: B. Rojević

Rozhodca: M. Vaidas – G. Mindaugas