5:1

koniec (2:0, 2:0, 1:1)

18.01.2022, 17:30 • 31. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 2.75 4.35 2.12

Málokto to predpokladal, ale desiata Banská Bystrica dnes sfúkla tretie Michalovce hladko 5:1. O osudí duelu bolo rozhodnuté prakticky v 32. minúte. (19:39:55)

59:00

Za potlesku divákov, ktorí sa mohli konečne vrátiť na štadióne, sa začína posledná minúta duelu, ktorý Banská Bystrica jednoznačne ovládla.

58:00

Dnešné stretnutie sleduje 673 divákov.

57:27

57:27 Tony CAMERANESI - 5:1

57:27

Dukla Michalovce dala gól!
Nula do štatistík to pre Weningera nebude. Domáci nechali na ľavom kruhu úplne voľného najlepšieho hráča súpera. TONY CAMERANESI sa z takýchto pozícii nezvykne mýliť.

Asistencie: Antti Erkinjuntti, Žiga Pavlin

56:41

Weninger videl na zakončenie Kukuču viac ako dobre, za seba nechal hovoriť svoju lapačku.

56:13

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ivan Ďatelinka – 2 min., hákovanie).

54:45

Weninger si poradil s ďalším pokusom Michaloviec. S čistým kontom pre domáceho gólmana to vyzerá veľmi sľubne.

54:10

Hostia v plnom počte.

53:34

Puk po koncovke Michauda ešte poskakoval, nakoniec ho však Vošvrda skrotil.

53:02

Blízko k zásahu boli hostia paradoxne počas oslabenia. Weninger a spol. to v početnej výhode nakoniec zvládli.

52:39

Melcher ani teraz neskompletizuje hetrik. Celú sezónu nedal Peter Melcher gól, dnes rovno dva.

52:10

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Tomáš Bokroš – 2 min., sekanie).

51:56

51:56 Martin BDŽOCH - 5:0

51:56

Banská Bystrica dala gól!
Definitívna bodka za nádejami hostí. Vošvrda ešte dokázal vytesniť úvodnú strelu, avšak následnú dohru za bránou už nedosledoval a tak nemal šancu reagovať na pohotovú dorážku pri ľavej žŕdke od MARTINA BDŽOCHA.

Asistencie: Dávid Šoltés, Charles Joseph Berger.

51:11

Síce sa hrá pred Weningerom, je to bez vážnejšej šance.

49:44

Bokrošova strela zrazená, Zemplínčania odrazený puk získavajú späť na hokejky.

48:59

Naďalej hráme bez prerušenia. Banská Bystrica aj za pomoci divákov odoláva tlaku Michaloviec, ktorý však nie je taký, aký by sa dal za tohto stavu očakávať.

5:1

Góly a asistencie: 11. Bačik (Melcher, Gabor), 19. Melcher (Lamper, Bubela), 25. Melcher (Bačik, Cardwell), 32. Šoltés (Berger, Gabor), 52. Bdžoch (Šoltés, Berger) – 58. Cameranesi (Erkinjuntti, Pavlin)

HC´ 05 Banská Bystrica: Weninger (Gajan) – Bačik, Cardwell, Ďatelinka, Bjorkung, Kostromitin, Crevier-Morin, Rákoš, Bdžoch – Michaud, Berger, Šoltés – Lamper, Bubela, Jendroľ – Vašaš, Gabor, Melcher – Bača, Sojka, Bodnár

HK DUKLA Ingema Michalovce: Vošvrda (Williams) – Macejko, Pavlin, Suja, Doherty, Mihalik, Bokroš, Luža – Regenda, Cameranesi, Kukuča – Galbavý, Galamboš, Keränen – Žitný, Erkinjuntti, Faith – Przygodzki, Buc, Mašlonka