1:2

po s.n. (1:2) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

01.03.2022, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 35. kolo • Matúš Macháč

Tipsport: 1.81 4.41 3.54

Dnešný mimoriadne vyrovnaný zápas musel dospieť do víťazného konca pre jeden či druhý tím. Šťastnejší môžu byť napokon Trenčania, ktorí zvíťazili v nájazdovej lotérii. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:24:40)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Trenčín.
Autorom víťazného gólu je AARON ZACK BERIŠA.

Samostatné nájazdy začínajú.
Rozhodujúci gól nepadol ani v predĺžení, a preto budeme svedkami samostatných nájazdov.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:32

Trenčanom sa črtal brejk 2 na 1, ale realizácia nebola vôbec ideálna.

64:03

Veľká šanca Kukuču troskotá na dnes výbornom Valentovi.

63:23

Michalovčania sa teraz sami vyhnali z útočného pásma. Čas beží.

62:30

Polovica predĺženia je úspešne za nami.

61:59

Minárik nabral rýchlosť, ale domáceho brankára neprekvapil.

61:03

Tyborovu tvrdú strelu vyrazil brankár Williams.

60:41

Formát 3 na 3 nám od prvých minút prináša atraktívny hokej.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V záverečnej tretine gól nepadol, a preto budeme svedkami predĺženia. Vo veľmi vyrovnanom zápase sa teda zrodila zaslúžená remíza a body sa rozdelia. Kto získa o jeden na viac sa rozhodne v predĺžení, respektíve v samostatných nájazdoch.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:34

V záverečných sekundách lomcujú s hráčmi ešte emócie. Trenčania sa správne hnevajú, že mali hrať presilovú hru.

58:24

Williams nevedel, kde je puk, a tak ho radšej priľahol.

58:00

Záverečné dve minúty riadneho hracieho času sú už v plnom prúde.

56:32

Puk lieta zo strany na stranu a rozhodnutie znamenajúce tri body môže prísť z hociktorej strany.

55:37

Beriša mal na hokejke rozhodujúci gól, ale jeho strela smeruje tesne vedľa!

55:12

Po poslednej reklamnej prestávke zápasu je hra opäť v plnom prúde.

54:05

Macejkov nahodený puk nenamútil veľa vody.

53:20

Krajčovič mal gól na hokejke, ale z bezprostrednej blízkosti nedáva!

52:49

V týchto momentoch sledujeme minimum prerušovaní a čas tak rýchlo beží.

51:14

Teraz sú pri puku viac domáci a majú tak optickú prevahu.

50:00

Záverečných desať minút riadneho hracieho času je už v plnom prúde.

48:16

Zakázané uvoľnenie sa píska aj na opačnej strane. Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Trenčína.

47:37

Beriša sa snažil predrať po ľavom krídle, ale neúspešne.

46:58

Po aktivite Trenčanov v útočnom pásme sa píska zakázané uvoľnenie.

45:38

Dnešné stretnutie sleduje 686 divákov.

44:53

Ani jeden z tímov nechce urobiť v tejto fáze hry výraznejšiu chybu a sledujeme tak opatrný hokej.

43:49

Pavlin sa ocitol na ľadovej ploche a jeho tím si pýta nedovolený zákrok.

42:41

Puk teraz často mení svojho majiteľa. Úvod záverečnej tretiny pomerne plynie.

41:33

Samson Mahbod je už naspäť na ľadovej ploche.

41:10

Cameranesi vypálil spoza obrancu, ale triafa iba zadný mantinel.

40:22

Regendova strela z väčšieho uhlu končí vo Valentovej maske. Hra je preto prerušená.

40:01

Prostredná tretina je úspešne za nami. Naďalej sledujeme mimoriadne vyrovnaný zápas o čom koniec koncov vypovedá aj vyrovnaný stav 1:1. Pred záverečnou časťou je všetko otvorené pre obidve strany.

40:00

39:33

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Samson Mahbod – 2 min., podrazenie).

39:16

Prácu mal aj hosťujúci brankár, ktorý musel pokrývať Dohertyho strelu.

38:48

Bokroš sa teraz obetavo vložil do strely a zachránil tak priamemu ohrozeniu súperovej brány.

38:29

Vo všeobecnosti dnes sledujeme výborný a vyrovnaný zápas. Ťažko favorizovať pred poslednou tretinou jednu z dukiel.

37:38

Prostredná tretina sa pomaly, ale isto blíži k svojmu koncu.

36:21

Trenčanom sa nepodarilo využiť početnú prevahu a Nicholas Rory Ross je už naspäť na ľadovej ploche.

35:27

Prvá polovica presilovej hry hosťujúceho tímu je úspešne za nami.

34:21

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Nicholas Rory Ross – 2 min., držanie).

33:19

Puk teraz často mení svojho majiteľa. Môžu za to drobné nepresnosti na oboch stranách.

32:33

Hra sa začala teraz pomerne kúskovať. Doherty zlomil pri svojej strele hokejku.

31:46

Po reklamnej prestávke je hra opäť v plnom prúde. Pri puku sú aktuálne hostia.

30:37

Lemcke pálil z prvej, ale Beriša si zatiaľ druhú asistenciu nepripíše.

30:00

Polovica dnešného zápasu je úspešne za nami. Zatiaľ sledujeme viac než vyrovnaný zápas o čom svedčí aj aktuálny stav.

28:39

Guba takmer napodobnil Mahdoba, ale jeho teč nekončí gólom.

28:03

Williams musel opäť zasahovať. Tentokrát vyrazil strelu hokejkou, a preto hra pokračuje ďalej.

27:23

Tlak hosťujúcemu tímu bol teda odmenený gólom. Uvidíme, ako sa teraz zmení vývoj zápasu.

26:15

26:15 Samson MAHBOD - 1:1

26:15

Trenčín dal gól!
Gól strelil SAMSON MAHBOD, ktorý šikovne tečoval nastrelený puk a prakticky okamžite využíva presilovú hru svojho tímu. Asistencie: Aaron Zack Beriša.

26:10

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Martin Przygodzki.

26:02

To však príliš dlho netrvalo a pri puku sú opäť hostia v žltom.

25:27

Teraz majú pre zmenu z hry viac domáci.

24:20

So zákrokom aj trenčiansky brankár Valent, ktorý ukazuje, že nevyšiel z cviku počas mierneho tlaku svojho tímu.

24:01

Trenčín je teraz mimoriadne aktívny. Žiakovo nahodenie však končí opäť v brankárovej lapačke.

23:44

Lemcke si mohol pripísať vyrovnávajúci gól, ale domáci brankár Williams drží čisté konto.

23:25

Trest domácej striedačky sa už pominul. Peter Galamboš je naspäť na ľadovej ploche.

22:27

Prvá minúta presilovej hry je už fuč. Trenčania si toho zatiaľ príliš veľa nevytvorili.

21:25

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Peter Galamboš.

21:11

Po zakázanom uvoľnení sa presunie hra pred bránku Michaloviec.

20:28

Beriša je už naspäť na ľadovej ploche, a tak sa hrá v plnom počte.

20:01

Úvodná tretina je úspešne za nami. Zatiaľ sledujeme výborný a aktívny hokej, v ktorom majú mierne navrch domáci, a to najmä vďaka nedisciplinovanosti Trenčína. Pred nami je však veľa času a rozdiel je zatiaľ najtesnejší.

20:00

19:36

Kukuča sa šikovne uvoľnil za obranou súpera, ale z bezprostrednej blízkosti sa blysol iba zrazenou strelou.

18:54

Po nepresnej rozohrávke domácich sa Trenčania dokázali vyslobodiť a získať tak cenné sekundy.

18:28

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Aaron Zack Beriša – 2 min., podrazenie).

18:02

Na opačnej strane klziska zakončoval Duda, ale Williamsa neprekvapil.

17:38

Regenda sa dostal do zakončenia z bezprostrednej blízkosti, ale skóre nenavýšil.

16:05

16:05 Peter GALAMBOŠ - 1:0

16:05

Dukla Michalovce dala gól!
Gól strelil PETER GALAMBOŠ. Ten ťažil z fatálnej chyby hosťujúceho tímu a svoj následný samostatný nájazd šalamúnsky využil. Bez asistencie.

14:20

Michalovčania síce strávili presilovú hru v pásme súpera, ale nedokázali ju využiť.

12:57

Trenčín je z najhoršieho vonku. V oslabení o dvoch hráčov sa hostia ubránili dvom či trom nebezpečným zakončeniam.

12:20

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Denis Hudec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

11:57

Trenčín sa vydal do zaujímavého útočného výpadu v oslabení, ale domáci sa ubránili.

11:42

Po zrazenej strele vznikla aj menšia trma vrma medzi aktérmi zápasu, ale zatiaľ sa všetko zaobišlo bez ďalšieho vylúčenia.

10:57

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Martin Nemčík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

10:00

Úvodných desať minút dnešného zápasu je úspešne za nami. Gól sme síce nevideli, ale príležitosti na to boli.

09:03

Regenda sa po predchádzajúcom zákroku dotackal na striedačku s nepríjemnou grimasou na tvári.

08:32

Domáci celok je už v plnom počte.

07:43

Trma vrma v bránkovisku Michaloviec! Williams zostal ležať na hracej ploche a hra je preto prerušená.

07:13

Berišova strela skončila na ochrannej sieti. Tlak hostí bude pokračovať v pásme súpera.

06:32

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Dávid Buc – 2 min., podrazenie).

05:14

Gólovú príležitosť mali aj domáci, no Kukuča nechal vyniknúť brankára Valenta.

04:56

Tybor mal veľkú šancu, ale jeho zakončenie bolo zblokované doslova v hodine dvanástej.

03:43

V úvodných minútach pôsobí o niečo aktívnejšie tá trenčianska Dukla.

02:37

Hudecov nahodený puk končí vo Williamsovej moci.

01:36

Po úvodných hitoch na oboch stranách sme videli aj prvé zakončenia a s nimi prvé brankárske zákroky.

00:57

Zápas začal pomerne agresívne. Oba tímy si adresovali tvrdé hity.

00:01

HK Dukla Ingema Michalovce: Williams (Vojvoda) – Ross, Doherty, Macejko, Pavlin, Mihalik, Bokroš, Luža, Stripai – Regenda, Cameranesi, Erkinjuntti – Keränen, Galamboš, Faith – Suja, Buc, Kukuča – Przygodzki, Gajdoš, Galbavý
Trenér: Tomasz Valtonen

HK Dukla Trenčín: Valent (Bowns) – Kudla, Lemcke, Žiak, Chovan, Starosta, Martiška, Nemčík, Gaťár – Minárik, Mahbod, Beriša – Duda, Valach, Tybor – Honzek, Sojčík, Hudec – Švec, Rehuš, Krajčovič
Trenér: Tero Juhani Lehterä

Rozhodca: Peter Stano, Milan Novák – Martin Junek, Martin Hajnik – Rastislav Gajan st..
HK Dukla Ingema Michalovce

Michalovce sa nachádzajú na štvrtom mieste tabuľky so ziskom 77 bodov, čo je už o jedenásť menej ako má tretia Nitra a o osem viac než piate Košice. Naposledy Dukla vyhrala v Banskej Bystrici, predtým doma nestačila na Liptovský Mikuláš. Počas februára Michalovce vyhrali štyri stretnutia a rovnaký počet aj prehrali. Najproduktívnejší hráč Tony Cameranesi nazbieral 40 bodov za 14 gólov a 26 asistencií.

HK Dukla Trenčín

Trenčania sú na deviatej priečke s 56 bodmi. Elitná šestka je už prakticky stratená a vyzerá to na predkolo, keďže šiesta Banská Bystrica má 63 bodov. Slušný náskok však má Dukla pred desiatym aj jedenástym miestom, Nové Zámky i Prešov majú zhodne 49 bodov. Február priniesol len dve výhry a päť prehier. Radoslav Tybor ako najproduktívnejší hráč nazbieral 23 bodov. Má dvanásť gólov rovnako ako Aaron Berisha. Patrick Kudla pridal 14 asistencií.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.