Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – AS Saint-Étienne

1:1

koniec (1:0)

21.05.2022, 21:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • 38. kolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 2.46 3.84 2.79

Fotbalisté Saint-Étienne dokázali ve druhém poločase vyrovnat a vyhnout se přímému sestupu. Po skvělém krouceném centru Denise Bouangy vstřelil klíčový gól v 79. minutě střídající Romain Hamouma. Obrovský podíl na zisku bodu má brankář Paul Bernardoni, který předtím vychytal tři obrovské šance domácích na zvýšení skóre.
Přímo sestupují Girondins Bordeaux a Méty, jeden bod navíc stačil osmnáctému Saint-Étienne na posun do baráže a sezóna tak pro bývalý klub Ivana Haška ještě nekončí. (22:54:15)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:9.

90+5

90+4

Ošetřování si vyžádal Falaye Sacko, takže další zdržení v nastaveném čase.

90+3

Fábio da Silva nedoběhl přetažený pas na pravé křídlo. Hosté s vhozením autu nijak nepospíchají.

90+2

Dnešní utkání sleduje 18 568 diváků.

90+1

Zatímco jsou oznámeny 4 nastavené minuty, je hostující brankář stále ošetřován na malém vápně.

90

Na malém vápně si došel do tlačenice s jistotou pro vysoko nakopávaný míč Bernardoni a schytal při dopadu nechtěnou ránu do obličeje.

89

Holohlavý Nicolas Pallois neměl komu rozehrát, tak se vydal do útočného výpadu sám a vynutil si podražení ze strany.

87

Střídání v týmu AS Saint-Étienne:
ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Harold Moukoudi.

85

Střídání v týmu FC Nantes:
ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Fábio da Silva.

85

Zadarmo získaný roh pro Nantes. Hostující obránci se nedohodli na malém vápně a Nade přehodil břevno, přestože za ním nikdo ve žlutém dresu nečíhal.

85

Žlutou kartu vidí Jean-Kévin Augustin (FC Nantes).

83

Cocovu kolmici po pravé postranní čáře si obrana Saint-Étienne pohlídala na cestě do zámezí.

81

ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Dennis Appiah.
ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Mohamed Achi Bouakline.

79

79. Romain HAMOUMA - 1:1

79

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Ideálně zatočený centr Denise Bouangy zleva mimo dosah domácích obránců doklepl z malého vápna do sítě ROMAIN HAMOUMA a běží slavit do prvních řad hlediště. Teď už nemusejí hosté očima tlačit skóre v Paříži!

78

Nordinův únik po pravém křídle nebyl korunován přesným centrem.

75

ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Arnaud Nordin.
ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází Lucas Douath.

1:1

Góly: 23. Blas (pen.) – 79. Hamouma (Bouanga)

Karty:   36. Blas (NAT), 85. Augustin (NAT)

FC Nantes: Lafont (C) – Merlin, Girotto, Pallois, Castelletto – Moutoussamy, Cyprien (72. Augustin) – Coco (85. Fábio), Blas (81. Appiah), Kolo Muani (81. Achi Bouakline) – K. Coulibaly (72. Bukari).
Náhradníci: Descamps – Corchia, Sylla, Manveljan.

Tréner: Kombouaré

AS Saint-Étienne: Bernardoni – Sacko, Mangala, Nade – Thioub (46. Hamouma), Camara I, Aouchiche (69. Crivelli), Youssouf (75. Douath), Trauco – Bouanga (87. Moukoudi), Chazrí (C) (75. Nordin).
Náhradníci: Green – Maçon, G. Silva, Sako.

Tréner: Dupraz

Rozhodca: Letexier – Rahmouni, Coniglio

Diváci: 18 568