1:0

koniec (0:0)

21.05.2022, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • 10. kolo • Martin Janiš

Tipsport: 1.79 3.42 4.73

Spartak Trnava pri rozlúčke Martina Škrtela s futbalom porazila Dunajskú Stredu 1:0, keď v závere zápasu rozhodol Bamidele. (18:57:53)

90+3

90+2

Spartak mal superšancu, ale trojica hráčov si neporadila s brankárom.

88

Priamy kop pre hostí. Lopta je na polovici andelov.

87

Dunajská Streda v zápase neukázala vôbec nič. Nepomohli ani polčasové striedania, ani plná súpiska legionárov.

85

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
z ihriska odchádza Mateus Brunetti, prichádza Zuberu Sharani.

84

Bamidele pri chuti a po chvíli to skúsil opäť raz po otočke. Teraz však bránu minul.

82

Trnava dala gól!Dlhý center Ujlakyho a loptu si na hrote prebral YUSUF BAMIDELE a hoci bránený obrancom nezaváhal a nedal Veszelinovi v bráne hostí šancu.

81

Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Marek Ujlaky).

77

Akcia pokračovala a k strele sa dostal Bukata, avšak jeho pokus mieril do stredu brány, kde operoval Veszelinov.

76

Bamidele si prebral loptu na ľavej strane a vystrelil na Veszelinova. Jeho pokus bol dobrý a gólman s námahou vyrazil na roh.

74

Jeden hráč hostí leží vo vlastnej šestnástke, po chvíli sa v zápase pokračuje.

72

Hostia sa nedostali v druhom polčase do súvislej hry s loptou. Naopak domáci hrajú stále v útoku.