1:2
koniec (0:0)
07.07.2022, 19:00 • Stadion Zimbru, Kišiněv • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 5.15 3.68 1.63 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 5.15 - 3.68 - 1.63
Sfîntul Gheorghe – NŠ Mura
1:2
koniec (0:0)
Góly: 89. Ibrahim – 65. T. Cipot, 73. Calancea (vla.)
Karty: 35. Smyrnov (SFI), 88. Svinarenco (SFI), 90. Paireli (SFI) – 88. Beganović (MUR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:13.
Sfîntul Gheorghe:
Calancea – Ojog, Smyrnov, Ngah, Svinarenco – Puscas (76. Damascan), Cojocari (61. Ugochukwu Ihekuna), Lisu (83. Ștefan), Paireli – Suvorov (76. Calaidjoglu) – Caruntu (76. Ibrahim).
Náhradníci: Bardis – Bors, Calaidjoglu, Damascan, Ibrahim, Litviakov, Lungu, Osipov, Ugochukwu Ihekuna, Ștefan.
Tréner: Stanislav Luca
NŠ Mura:
Obradović – Beganović, Balažič, Morris, Pucko – Kous, Maruško (61. Šroler), T. Cipot (85. Majić), Bobičanec (79. Lorbek) – Petković (61. Shabanhaxhaj), Klepač (61. Ouro).
Náhradníci: Mihelak, Sumenjak – K. Cipot, Dapo, Kasalo, Kozar, Kuzmić, Lorbek, Majić, Ouro, Shabanhaxhaj, Šroler.
Tréner: Damir Contala
Rozhodca: Spasjoņņikovs – Tatriks, Svipsts (LAT)
Diváci:
Odveta: Mura - Sfîntul Gheorghe 2:1
Alaškert – Hamrun 17:00 1:0
UE Santa Coloma – Breidablik 17:00 0:1
FK Ponevěž – Milsami 18:00 0:0
KuPS – Dila Gori 18:00 2:0
Banja Luka – B36 Tórshavn 18:00 2:0
Saburtalo – Partizani Tirana 18:00 0:1
Pogoń – Reykjavík 18:00 4:1
Magpies – Crusaders 18:00 2:1
Flora – Seinäjoki 18:00 1:0
Ružomberok – Kauno Žalgiris 18:30 2:0
Dinamo Tbilisi – Paide 19:00 2:3
Sfîntul Gheorghe – Mura 19:00 1:2
Ljubljana – Differdange 19:00 1:1
Floriana – CS Petrocub 19:00 0:0
Laçi – Iskra Danilovgrad 20:00 0:0
Gjilani – FK Liepāja 20:00 1:0
Bala Town – Sligo 20:00 1:2
Fola – Tre Fiori 20:00 0:1
Minsk – Dečić 20:00 1:1
Škendija – Ararat 20:00 2:0
HB Tórshavn – Newtown 20:00 1:0
Gdańsk – AP Brera Strumica 20:15 4:1
Budućnost Podgorica – Llapi 20:30 2:0
Dunajská Streda – Cliftonville 20:30 2:1
Tre Penne – Tuzla City 20:45 0:2
Derry City – Riga FC 20:45 0:2
85
ze hřiště odchází Tio Cipot, přichází Josip Majić.
83
ze hřiště odchází Daniel Lisu, přichází Mihal Ștefan.
79
ze hřiště odchází Luka Bobičanec, přichází Nik Lorbek.
76
ze hřiště odchází Dan Puscas, přichází Ilie Damascan.
76
ze hřiště odchází Marin Caruntu, přichází Jibril Ibrahim.
76
ze hřiště odchází Alexandru Suvorov, přichází Calin Calaidjoglu.
61
ze hřiště odchází Andrei Cojocari, přichází Maxmillian Ugochukwu Ihekuna.
61
ze hřiště odchází Mihael Klepač, přichází Samsondin Ouro.
61
ze hřiště odchází Matic Maruško, přichází Martin Šroler.
61
ze hřiště odchází Nikola Petković, přichází Dardan Shabanhaxhaj.