2:1
koniec (0:0)
14.07.2022, 20:00 • Mestni stadion Fazanerija, Murska Sobota • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 1.3 5.0 7.71 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.3 - 5.0 - 7.71
NŠ Mura – Sfîntul Gheorghe
2:1
koniec (0:0)
Góly: 46. Petković, 81. Daku – 77. Svinarenco
Karty: 63. Beganović (MUR) – 10. Stefan (SFI), 23. Lungu (SFI), 82. Svinarenco (SFI)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:13.
NŠ Mura:
Obradović – Beganović, Balažić, Morris, Pucko – Kous (C) (62. Lorbek), T. Cipot (62. Šroler), Maruško (74. Ouro), Bobičanec – Petković (62. Shabanhaxhaj), Daku (84. Majić).
Náhradníci: Mihelak, Sumenjak – K. Cipot, Dapo, Klepač, Kozar, Kuzmić, Lorbek, Majić, Ouro, Shabanhaxhaj, Šroler.
Tréner: Damir Contala
Sfîntul Gheorghe:
Calancea (C) – Bors (74. Ojog), Stefan, Smirnov, Osipov (60. Svinarenco) – Lisu, Ngah (74. Litviacov) – Calaidjoglu, Lungu (60. Suvorov), Paireli (74. Damașcan) – Ibrahim.
Náhradníci: Bardis – Cojocari, Damașcan, Litviakov, Ojog, Puscas, Suvorov, Svinarenco, Ugochukwu Ihekuna.
Tréner: Stanislav Luca
Rozhodca: Kooij – Bluemink, Inia (NED)
Diváci:
Prvý zápas: Sfîntul Gheorghe - Mura 1:2
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • koniec po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Ponevěž 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • koniec po predl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira • koniec po predl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • koniec po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Ljubljana • koniec po predl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost Podgorica 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani Tirana – Saburtalo • koniec po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Ve druhém předkole se NŠ Mura utká se St. Patricks. (22:27:24)
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:13.
90+6
90
84
ze hřiště odchází Mirlind Daku, přichází Josip Majić.
82
81
Autorem branky je MIRLIND DAKU.
77
Autorem branky je SERGHEI SVINARENCO.
74
ze hřiště odchází Matic Maruško, přichází Samsindin Ouro.
ze hřiště odchází Cedric Ngah, přichází Artiom Litviacov.
Střídání v týmu Sfîntul Gheorghe:
ze hřiště odchází Ion Bors, přichází Petru Ojog.
ze hřiště odchází Vadim Paireli, přichází Ilie Damașcan.
63
62
ze hřiště odchází Žiga Kous, přichází Nik Lorbek.
ze hřiště odchází Tio Cipot, přichází Martin Šroler.
ze hřiště odchází Nikola Petković, přichází Dardan Shabanhaxhaj.
60
ze hřiště odchází Teodor Lungu, přichází Alexandru Suvorov.
ze hřiště odchází Alexandru Osipov, přichází Serghei Svinarenco.
46
Autorem branky je NIKOLA PETKOVIĆ.
46
45+4
45
23
10
1