0:1
koniec (0:0)
07.07.2022, 20:00 • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Jan Prošek)
Tipsport: 1.21 5.7 12.7 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.21 - 5.7 - 12.7
CS Fola Esch – SP Tre Fiori
0:1
koniec (0:0)
Góly: 85. Mastroianni (Dolcini)
Karty: 8. Bensi (FOL), 24. Correia (FOL), 84. Pimentel (FOL), 89. Martins (FOL) – 24. Rastelli (TRF), 44. Lucia (TRF), 45. Adam (TRF), 90+5. Semprini (TRF)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:10.
CS Fola Esch:
Cabral – Schmidhausler (46. Simon), Klein Delgado, Orville, Cerqueira Martins – Almada Correia (74. Omosanya), Pimentel (89. Ekeberg), Camara (70. Dragovič), Bensi – Runser
Náhradníci: Dragovič, Ekeberg, Embalo, Ferreira, Khatri, Lima Lizardo, Matosatos, Muharemovič, Omosanya, Povoa, Semedo Monteiro, Simon
Tréner:
SP Tre Fiori:
Semprini – Grani, Pezzi, De Lucia – Lo Russo, Rastelli (67. Dolcini), Adam, De Falco, Montovani – Gjurchinoski, Goh (74. Mastroianni)
Náhradníci: Castagnoli, Ciccione, Della Velle, Dilcini, Fabbri, Ferri, Mastroianni, Matteoni, Pracucci, Tamagnini
Tréner:
Rozhodca: Kastrati – Morina, Muhadri
Diváci:
Odveta: Tre Fiori - Fola 3:1
Alaškert – Hamrun 17:00 1:0
UE Santa Coloma – Breidablik 17:00 0:1
FK Ponevěž – Milsami 18:00 0:0
KuPS – Dila Gori 18:00 2:0
Banja Luka – B36 Tórshavn 18:00 2:0
Saburtalo – Partizani Tirana 18:00 0:1
Pogoń – Reykjavík 18:00 4:1
Magpies – Crusaders 18:00 2:1
Flora – Seinäjoki 18:00 1:0
Ružomberok – Kauno Žalgiris 18:30 2:0
Dinamo Tbilisi – Paide 19:00 2:3
Sfîntul Gheorghe – Mura 19:00 1:2
Ljubljana – Differdange 19:00 1:1
Floriana – CS Petrocub 19:00 0:0
Laçi – Iskra Danilovgrad 20:00 0:0
Gjilani – FK Liepāja 20:00 1:0
Bala Town – Sligo 20:00 1:2
Fola – Tre Fiori 20:00 0:1
Minsk – Dečić 20:00 1:1
Škendija – Ararat 20:00 2:0
HB Tórshavn – Newtown 20:00 1:0
Gdańsk – AP Brera Strumica 20:15 4:1
Budućnost Podgorica – Llapi 20:30 2:0
Dunajská Streda – Cliftonville 20:30 2:1
Tre Penne – Tuzla City 20:45 0:2
Derry City – Riga FC 20:45 0:2
89
ze hřiště odchází Diogo Pimentel, přichází Oskar Flint Ekeberg.
74
ze hřiště odchází Lenny Almada Correia, přichází Michael Omosanya.
Střídání v týmu SP Tre Fiori:
ze hřiště odchází N'Cede Massimo Goh, přichází Nunez Mastroianni.
70
ze hřiště odchází Mohamed Fulake Camara, přichází Nenad Dragovič.
68
ze hřiště odchází Thomas Rastelli, přichází Federico Dolcini.
46
ze hřiště odchází Steve Schmidhausler, přichází Bob Simonv.