3:1
koniec (2:1)
14.07.2022, 20:45 • San Marino Stadium, Serravalle, San Marino • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Patrik Czepiec)
Tipsport: 4.91 4.0 1.55 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 4.91 - 4.0 - 1.55
SP Tre Fiori – CS Fola Esch
3:1
koniec (2:1)
Góly: 31. Goh, 45+1. Gjurchinoski, 51. Gjurchinoski – 37. Correia Mendes
Karty: 27. Rostelli (TRF), 41. Mantovani (TRF), 62. Goh (TRF), 90+1. Pracucci (TRF) – 83. Costa De Sousa (FOL), 88. Diogo Pimental (FOL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:11.
SP Tre Fiori:
Semprini – Granni, Pezzi, De Lucia – Lo Russo, Rostelli (71. Pracucci), Adami, De Falco (K), Mantovani – Gjurchinoski (90+1. Ferri), Goh (67. Nunez Mastroianni)
Náhradníci: Fabbri, Castagnoli – Tamagnini, Nunez Mastroianni, Dolcini, Ferri, Pracucci, Ciccione, Della Valle, Matteoni
Tréner: Andy Selva
CS Fola Esch:
Emanuel Cabral – L. Correia, Klein (K), Gilson Delgado, Orville (80. Camara) – Diogo Pimental, Bensi (58. Simon), Dragovic – Correia Mendes, Runser (58. Omosanya), Djabi Embalo (58. Costa De Sousa)
Náhradníci: Da Costa, Daniel Matos – Semedo, Camara, Lima, Costa De Sousa, Khatri, Ekeberg, Omosanya, Simon, Ferreira, Schmidhäusler
Tréner: Miguel Correia
Rozhodca: Kopijevskij (UKR) – Volodin (UKR), Zaporoženko (UKR)
Diváci:
Prvý zápas: Fola - Tre Fiori 0:1
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • koniec po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Ponevěž 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • koniec po predl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira • koniec po predl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • koniec po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Ljubljana • koniec po predl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost Podgorica 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani Tirana – Saburtalo • koniec po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:11.
90+2
90+1
ze hřiště odchází Bojan Gjurchinoski, přichází Mario Ferri.
90+1
88
83
80
ze hřiště odchází Wesley Orville, přichází Mohamed Camara.
71
ze hřiště odchází Thomas Rostelli, přichází Giacomo Pracucci.
67
ze hřiště odchází N'Cede Goh, přichází Nunez Mastroianni.
62
58
ze hřiště odchází Djabi Embalo, přichází Costa De Sousa.
ze hřiště odchází Benjamin Runser, přichází Michael Omosanya.
ze hřiště odchází Stephano Bensi, přichází Bob Simon.
51
Autorem branky je BOJAN GJURCHINOSKI.
46
45+2
45+1
Autorem branky je BOJAN GJURCHINOSKI.
41
37
Autorem branky je CORREIA MENDES.
31
Autorem branky je N'CEDE GOH.