3:0
koniec (2:0)
11.08.2022, 19:00 • Stadion Letzigrund (Zurich) • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Lukáš Jasoněk)
Tipsport: 1.23 6.44 13.6 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.23 - 6.44 - 13.6
FC Zürich – Linfield FC
3:0
koniec (2:0)
Góly: 11. Avdijaj, 26. Avdijaj, 84. Santini
Karty: 62. Kamberi (CUR), 81. Hornschuh (CUR) – 33. Palmer (LNF), 59. Cooper (LNF), 65. McClean (LNF)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:8.
FC Zürich:
Brecher (K) – Kamberi, Kryeziu, Aliti – Boranijaševič (66. Rohner), Condé (46. Hornschuh), Marchesano (74. Santini), Selnaes (74. Džemaili), Guerrero – Tosin, Avdijaj (46. Krasniqi).
Náhradníci: Kostadinović, De Nitti – Omeragic, Krasniqi, Santini, Okita, Hornschuh, Džemaili, Gnonto, Rohner, Mets, Seiler.
Tréner: Franco Foda.
Linfield FC:
Johns – Finlayson, Newberry, Roscoe-Byrne, M. Clarke – Pepper (85. Millar), Mulgrew (K) (85. Archer), Palmer (78. Clarke) – McClean, Mckee (63. Vertainen), Cooper (63. Devine).
Náhradníci: Walsh, Williamson – Shields, Millar, McDaid, Hall, Devine, Fallon, Vertainen, A. Clarke, Archer.
Tréner: David Healy.
Rozhodca: Osmers – Kempter, Schaal (všichni Německo).
Diváci:
Prvý zápas: Linfield - Zürich 0:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
81
65
62
59
33