2:2
koniec (1:0)
11.08.2022, 21:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))
Tipsport: 1.54 4.11 6.82 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.54 - 4.11 - 6.82
Partizan Belehrad – AEK Larnaca
2:2
koniec (1:0)
Góly: 24. Gomes, 54. Gomes – 51. Lopes, 57. Faraj
Karty: 52. Natcho (PAB), 60. Marković (PAB), 62. Urošević (PAB) – 81. Casado (LAR), 90+1. Mamas (LAR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 19:12.
Partizan Belehrad:
Popović – Urosević, Markovič, Vujacic, Filipović – Andrade, Fejsa – Menig, Natcho, Diabate – Gomes
Náhradníci: Baždar, Belić, Ilić, Jović, Lukač (B), Lutovac, Petković, Sanicanin, Stevanović (B), Šehović, Terzić, Živković
Tréner: I. Stolica
AEK Larnaca:
Pirič – Rosales, Miličević, Tomović, Englezou – Oier, Gustavo, Faraj, Altman, Gyurcso – Rafa Lopes
Náhradníci: Andreou, Casado, Gama, Gonzalez, Mamas, Maoum, Olatunji, Romo, Stylianidis (B), Toumpas (B), Trickovski
Tréner: J. Oltra
Rozhodca: J. M. Sanches
Diváci:
Prvý zápas: Larnaca - Partizan 2:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 19:12. (22:56:54)
90+3
90+2
90+1
89
ze hřiště odchází Imad Faraj, přichází Mikel Gonzalez.
84
ze hřiště odchází Ricardo Gomes, přichází Samed Baždar.
81
79
ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Aleksandar Lutovac.
79
ze hřiště odchází Rafa Lopes, přichází Victor Olatunji.
ze hřiště odchází Omri Altman, přichází Rafail Mamas.
66
ze hřiště odchází Nikos Englezou, přichází Ismael Casado.
ze hřiště odchází Adam Gyurcso, přichází Bruno Gama.
64
ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Nemanja Jović.
62
60
57
57. Imad FARAJ - 2:2
57
Autorem branky je IMAD FARAJ.
54
54. Ricardo GOMES - 2:1
54
Autorem branky je RICARDO GOMES.
52
51
51. Rafa LOPES - 1:1
51
Autorem branky je RAFA LOPES.
46
45
24
24. Ricardo GOMES - 1:0
24
Autorem branky je RICARDO GOMES.
1
FK Partizan Bělehrad: Popović – Urosević, Markovič, Vujacic, Filipović – Andrade, Fejsa – Menig, Natcho, Diabate – Gomes
Náhradníci: Baždar, Belić, Ilić, Jović, Lukač (B), Lutovac, Petković, Sanicanin, Stevanović (B), Šehović, Terzić, Živković
Trenér: I. Stolica
AEK Larnaka FC: Pirič – Rosales, Miličević, Tomović, Englezou – Oier, Gustavo, Faraj, Altman, Gyurcso – Rafa Lopes
Náhradníci: Andreou, Casado, Gama, Gonzalez, Mamas, Maoum, Olatunji, Romo, Stylianidis (B), Toumpas (B), Trickovski
Trenér: J. Oltra
Rozhodčí: J. M. Sanches.