2:1
koniec po penal. (3:1) (2:1)
11.08.2022, 19:15 • St. Jakub-Park, Basilej • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Daniel Gargulák)
Tipsport: 1.65 3.78 5.89 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.65 - 3.78 - 5.89
FC Bazilej 1893 – Brøndby IF
2:1
koniec po penal. (3:1) (2:1)
Góly: 40. Frei (pen.), 45+5. Zeqiri (Millar) – 45+1. Kvistgaarden
Karty: 21. Nuhu (BAS), 45+3. Hitz (BAS), 63. Burger (BAS), 80. Pelmard (BAS), 107. Zeqiri (BAS) – 12. Cappis (BRY), 21. Kvistgaarden (BRY), 64. Rosted (BRY), 88. Salech (BRY), 113. Greve (BRY), 119. Bell (BRY)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 14:6. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:13.
FC Bazilej 1893:
Hitz – M. Lang (91. López), Comas (102. Djiga), Nuhu, Pelmard – F. Frei (C) (91. Katterbach), Burger (73. Diouf) – Ndoye, Amdouni (113. Males), Millar – Zeqiri (108. Ad. Szalai).
Náhradníci: Salvi, De Mol – Katterbach, Djiga, Diouf, Ad. Szalai, Males, Sergio López, Tushi, Chipperfield, Ltaief, Joelson.
Tréner: Alexander Frei.
Brøndby IF:
Hermansen – Sebulonsen (91. Alves), Rosted, Tshiembe, Riveros (19. Heggheim) – Cappis (46. Bjur), Ben Slimane (74. Greve), Radošević (C), Bell – Kvistgaarden (74. Salech), Hedlund (52. Divković).
Náhradníci: Mikkelsen – Heggheim, Greve, Kvist, Divković, Bjur, Alves, Kwasniak, Friedrich, Salech, Larsen, Schwartau.
Tréner: Niels Frederiksen.
Rozhodca: Dingert – Dietz, Gerach (všichni GER).
Diváci:
Prvý zápas: Brøndby - Bazilej 1:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
119
113
107
88
80
64
63
45+3
21
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Kvistgaarden).
12