4:1
koniec (2:1)
11.08.2022, 19:00 • FC Twente Stadion, Enschede (NED) • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Vít Káňa)
Tipsport: 1.4 4.1 7.11 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.4 - 4.1 - 7.11
FC Twente – Čukarički Belehrad
4:1
koniec (2:1)
Góly: 17. Pröpper, 34. Vlap (Rots), 84. Tzolis (Vlap), 90+2. Tzolis (Edine) – 7. Adžić (Roganović)
Karty: 54. Badamosi (CUK), 62. Ivanović (CUK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:9.
FC Twente:
Unnerstall – Brenet, Hilgers, Pröpper(C), Smal (81.Salah-Eddine) – Zerrouki (86.Steijn), Sadílek (71.Kjolo) – Vlap – Rots (86.Černý), Van Wolfswinkel, Misidjan (72.Tzolis).
Náhradníci: El Maach,Tytoń – Pleguezuelo, Everink, Cleonise, Ugalde, Bruns.
Tréner: Ron Jans
Čukarički Belehrad:
Mićović – Stevanović (C) (76.Rogan), Kovačević, Vujadinović, Roganović – Mijailović, Kovač (63. Miladinović) – Owusu, Lučić (57.Ivanović), Adžić (57.Diaye) – Badamosi (76. Spasojević)
Náhradníci: Belić – , Tošić, Docić, Puškarić, Drezgić, Lukić.
Tréner: Dušan Kerkez
Rozhodca: Kristo Tohver (EST)
Diváci:
Prvý zápas: Čukarički Belehrad - Twente 1:3
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
62
54