2:4
koniec (1:2)
11.08.2022, 19:00 • Torku Arena, Konya • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Rostislav Králik)
Tipsport: 1.25 6.21 12.9 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.25 - 6.21 - 12.9
Konyaspor – FC Vaduz
2:4
koniec (1:2)
Góly: 18. Guilherme (pen.), 90+5. Hadžiahmetović – 28. Gasser (Gajić), 31. Sutter, 67. Cicek (Sasere), 89. Gasser (Rastoder)
Karty: 43. Karajel (KOY) – 40. Fasso (VAD), 90+1. Isik (VAD)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:2. Fauly: 7:12.
Konyaspor:
Šehić (C) – Karajel (46. Oguz), Jazgili (87. Demirbag), Calvo, Guilherme – Paz (59. Dikmen) – Murić, Hadžiahmetović, Rahmanovič (59. Cikalleshi), Bytyqi – Demir.
Náhradníci: Erentürk, Erdogan – Subasi, Demirbag, Pavičić, Dikmen, Cikalleshi, Oguz, Kanak, Michalak, Amilton.
Tréner: Ilhan Palut
FC Vaduz:
Büchel (C) – Iodice (71. Hasler), Isik, Gasser – Fehr, Gajić (90+4. Goelzer), Fasso (57. Omerovic), Ulrich – Cicek (71. Traber) – Sutter, Sasere (86. Rastoder).
Náhradníci: Oehri, Chande – Goelzer, Hasler, Omerovic, Hadźi, Ris, Djokić, Traber, Rastoder, Dobras.
Tréner: Alessandro Mangiarratti
Rozhodca: Fernández – Prieto, Romero
Diváci: 22 723
Prvý zápas: Vaduz - Konyaspor 1:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
90+4
ze hřiště odchází Milan Gajić, přichází Anthony Goelzer.
87
ze hřiště odchází Ugurcan Jazgili, přichází Adil Demirbag.
86
ze hřiště odchází Franklin Sasere, přichází Elmin Rastoder.
71
ze hřiště odchází Tunahan Cicek, přichází Lars Traber.
ze hřiště odchází Kevin Iodice, přichází Nicolas Hasler.
59
ze hřiště odchází Amar Rahmanović, přichází Sokol Cikalleshi.
ze hřiště odchází Bruno Paz, přichází Soner Dikman.
57
ze hřiště odchází Ryan Fasso, přichází Anes Omerovic.
46
ze hřiště odchází Cebrail Karajel, přichází Ahemt Oguz.