1:2
koniec (1:2)
11.08.2022, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Rostislav Králik)
Tipsport: 4.54 3.6 1.77 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 4.54 - 3.6 - 1.77
CS Petrocub – FC Fehérvár
1:2
koniec (1:2)
Góly: 34. Sandu (pen.) – 31. Zivzivadze (Makarenko), 40. Zivziadze (Makarenko)
Karty: 9. Jardan (PTB), 55. Cotogoj (PTB), 89. Fedorov (PTB) – 34. Fiola (VID)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:2. Fauly: 5:5.
CS Petrocub:
Avram – Revenco, Potimiche, Mudrac, Jardan (46. Cotogoj), Platica – Sandu (46. Lupan), Bagaciuc (64. Bejan), Josipoj – Cojocaru (81. Binzaru), Ambros (C) (74. Fedorov)
Náhradníci: Mostovej – Bejan, Fedorov, Lupan, Jaman, Binzaru, Graur, Cotogoj.
Tréner: Ivan Tabanov
FC Fehérvár:
Rockov – Stopira (63. heister), Lüftner, Fiola (C) – Hangya, Makarenko (63. Pinto), Pokorný, Négo (74. Kojnok) – Dardai (46. Kodro), Bamgboye – Zivzivadze (63. Bumba).
Náhradníci: Kovács – Petriak, Šabanov, Kodro, Pinto, Kojnok, Heister, Babos, Bumba.
Tréner: Michael Boris
Rozhodca: Brisard – Drouet, Auger
Diváci: 4 702
Prvý zápas: Fehérvár - CS Petrocub 5:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
89
55
34
9