2:1
koniec po penal. (3:4) (0:0)
11.08.2022, 20:00 • Tórsvøllur, Tórshavn • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.13 3.32 3.41 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.13 - 3.32 - 3.41
KÍ Klaksvík – FC Ballkani
2:1
koniec po penal. (3:4) (0:0)
Góly: 56. Mikkelsen (Frederiksberg), 89. Da Silva (Pavlović) – 83. Krasniqi
Karty: 59. Andreasen (KLK), 73. Pavlović (KLK) – 43. Emerllahu (KFB), 43. Thaci (KFB), 109. Zyba (KFB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:12.
KÍ Klaksvík:
Rosenorn – Joensen (86. Danielsen), Vatnsdal, Pavlović (111. Petersen), Da Silva – Andreasen (C), Mikkelsen (106. Šabala), Kronberg (86. Holved) – Frederiksberg (116. Poulsen), Klettskard, Bjartalid.
Náhradníci: Joensen, Turi – Andreasen, Brinck, Johannesen, Lytvyn.
Tréner: Mikkjal Thomassen
FC Ballkani:
Ljuljanovič – Thaci, Dellova, Thaqi, Potoku (91. Jašanica)– Emerllahu, Kuc (C), Gripshi – Korenica (91. Zyba), Rrahmani (85. Beriša), Krasniqi (105. Lucas).
Náhradníci: Balaj – Abazi, Kapra, Šala, Sinani.
Tréner: Ilir Daja
Rozhodca: Kikačeišvili – Gabisonia, Čigogidze (GEO)
Diváci:
Prvý zápas: FC Ballkani - KÍ Klaksvík 3:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
116
ze hřiště odchází Arni Frederiksberg, přichází Oli Poulsen.
111
ze hřiště odchází Deni Pavlović, přichází Borge Petersen.
106
ze hřiště odchází Mads Mikkelsen, přichází Valerijs Šabala.
105
ze hřiště odchází Ermal Krasniqi, přichází Lucas.
91
ze hřiště odchází Meriton Korenica, přichází Qendrim Zyba.
91
ze hřiště odchází Arber Potoku, přichází Bajram Jašanica.
86
ze hřiště odchází Claes Kronberg, přichází Anders Holved.
86
ze hřiště odchází Rene Joensen, přichází Joannes Danielsen.
85
ze hřiště odchází Albion Rrahmani, přichází Albin Beriša.