3:0
koniec (1:0)
11.08.2022, 20:45 • Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Štěpán Slovák)
Tipsport: 1.22 6.41 12.4 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.22 - 6.41 - 12.4
Istanbul Başakşehir FK – Breidablik Kópavogur
3:0
koniec (1:0)
Góly: 44. Okaka (Şahiner), 74. Touba, 84. Aleksič (Chouiar)
Karty: 60. Gürler (IBS) – 32. Sowe (BDK), 35. Yeoman (BDK), 60. Thórhallsson (BDK)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:3.
Istanbul Başakşehir FK:
Babacan (C) – Özbayraklı, Ndayishimiye, Touba, Kaldırım – Şahiner, Biglia (79. Aleksič), Özcan (62. Takdemir) – Türüç (62. Chouiar), Okaka (69. Szysz), Gurler (79. Arslantaş)
Náhradníci: Şengezer, Dilmen – Duarté, Aleksič, Chouiar, Çelik, Szysz, Takdemir, Arslantaş, Lima, Júnior Caiçara
Tréner: Erdinc Sözer
Breidablik Kópavogur:
Einarsson – Gunnlaugsson (C) (85. Helgason), Muminovič, Qvist, Thórhallsson – Einarsson (85. Gautason), Yeoman (75. Lúðvíksson), Eyjólfsson – Svanthorsson (85. Guðbjargarson), Steindórsson, Sowe (46. Ingvarsson)
Náhradníci: Bragason – Sigurjónsson, Helgason, Lúðvíksson, Árnason, Guðbjargarson, Margeirsson, Ingvarsson, Gautason
Tréner: Oskar Thorvaldsson
Rozhodca: Bognár – Buzás, Kóbor (všichni HUN)
Diváci:
Prvý zápas: Breidablik - Başakşehir 1:3
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
90+3
85
ze hřiště odchází Viktor Karl Einarsson, přichází Viktor Elmar Gautason.
ze hřiště odchází Höskuldur Gunnlaugsson, přichází Elfar Freyr Helgason.
ze hřiště odchází Jason Dadi Svanthorsson, přichází Sölvi Snær Guðbjargarson.
84
Autorem branky je DANIJEL ALEKSIČ. Asistence: Mounir Chouiar.
79
ze hřiště odchází Lucas Biglia, přichází Danijel Aleksič.
ze hřiště odchází Serdar Gürler, přichází Muhammet Arslantaş.
75
ze hřiště odchází Andri Yeoman, přichází Anton Logi Lúðvíksson.
74
Autorem branky je AHMED TOUBA.
69
ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Patryk Szysz.
62
ze hřiště odchází Deniz Türüç, přichází Mounir Chouiar.
ze hřiště odchází Berkay Özcan, přichází Mahmut Tekdemir.
60
60
46
ze hřiště odchází Omar Sowe, přichází David Ingvarsson.
46
45+3
44
Autorem branky je STEFANO OKAKA. Asistence: Ömer Ali Şahiner.
35
32
1
Po úvodním zápasu je blíže k postupu do závěrečného předkola Evropské konferenční ligy domácí Basaksehir. Turecký celek má zkušenosti s účastí v Lize mistrů, což zužitkoval i v úvodním duelu. Na Islandu dokázal v prvním klání zvítězit 3:1. Turkům dali vedení Aleksič a Turuc. Na jejich zásah sice zareagoval Einarsson, nicméně v nastavení podtrhl vítězství Basaksehiru Aleksič.