3:0
koniec (2:0)
11.08.2022, 21:00 • Stade de Suisse, Bern • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))
Tipsport: 1.33 5.21 8.4 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.33 - 5.21 - 8.4
Young Boys Bern – Kuopion Palloseura
3:0
koniec (2:0)
Góly: 3. Nsame (Itten), 35. Sierro (Itten), 57. Nsame (Itten)
Karty: 30. Sierro (YBB), 31. Niasse (YBB) – 77. Ikaunieks (KPS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:10.
Young Boys Bern:
Racioppi – Lefort, Zesiger, Amenda, Chaiwa – Rrudhani, Niasse, Jankewitz – Itten, Sierro, Nsame
Náhradníci: Blum, Camara, Maceiras, Mambimbi, Marzino (B), Meschack, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rieder, Ugrinic, von Ballmoos (B))
Tréner: R. Wicky
Kuopion Palloseura:
Kreidl – Uzuchokwu, Nuhu, Tomas, Carrillo – Popovitch, Dahlstrom – Ikaunieks, Gabriel Bispo, Tue Jensen, Valenčič
Náhradníci: Haarala, Hamalainen, Miettinen, Oksanen, Ricardo, Toivomaki, Vayrynen, Virtanen (B)
Tréner: S. Valakari
Rozhodca: S. Frappart
Diváci:
Prvý zápas: KuPS - YB Bern 0:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 16:00 1:1
Raków – Trnava 18:00 1:0
Kluž – Soligorsk 19:00 1:0
Twente – Čukarički Belehrad 19:00 4:1
Konyaspor – Vaduz 19:00 2:4
Djurgården – Sepsi OSK 19:00 3:1
CS Petrocub – Fehérvár 19:00 1:2
Bazilej – Brøndby • koniec po penal. (3:1) 19:15 2:1
H. Be'er Sheva – Lugano 19:15 3:1
Antverp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajská Streda 19:30 1:0
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians FC – RFS Riga 20:00 1:3
KÍ Klaksvík – FC Ballkani • koniec po penal. (3:4) 20:00 2:1
Škendija – Štokholm • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris Soluň – Tel Aviv 20:00 2:1
Levski Sofia – Hamrun • koniec po penal. (1:4) 20:00 1:2
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík • koniec po predl. 20:30 4:1
Rapid Viedeň – Neftçi Baku • koniec po predl. 20:30 2:0
Başakşehir – Breidablik 20:45 3:0
St Patrick´s – CSKA Sofia 20:45 0:2
YB Bern – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvárda FC – Molde 21:00 2:1
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:10. (22:52:54)
90
77
77
ze hřiště odchází Donat Rrudhani, přichází Filip Ugrinic.
66
ze hřiště odchází Christian Tue Jensen, přichází Santeri Haarala.
63
ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Felix Mambimbi.
ze hřiště odchází Jordan Lefort, přichází Quentin Maceiras.
62
ze hřiště odchází Cedric Itten, přichází Joel Monteiro.
57
Autorem branky je JEAN-PIERRE NSAME. Asistence: Cedric Itten.
46
ze hřiště odchází Filip Valenčič, přichází Tim Vayrynen.
ze hřiště odchází Anton Popovitch, přichází Jaakko Oksanen.
ze hřiště odchází Daniel Carrillo, přichází Taneli Hamalainen.
ze hřiště odchází Musah Nuhu, přichází Paulo Ricardo.
46
ze hřiště odchází Cheikh Niasse, přichází Fabian Lustenberger.
46
45
35
Autorem branky je VINCENT SIERRO. Asistence: Cedric Itten.
31
30
3
Autorem branky je JEAN-PIERRE NSAME. Asistence: Cedric Itten.
1