4:3

koniec po predl. (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

01.10.2022, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 7. kolo • Daniel Doležal cz

Tipsport: 1.75 4.5 3.48

Prodloužení nemělo dlouhého trvání, na puku hráli totiž pouze Zubři, kteří rozhodli o další domácí výhře. Průnik Černého skončil bekhendem Davida Březiny za zády Kloučka. Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a budu se těšit příště. Na počtenou! (19:35:51)

60:52

60:52 David BŘEZINA - 4:3

60:52

Přerov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Pardubice si z Přerova odvezou pouze bod! V prodloužení hráli s kotoučem pouze hráči ve žlutém, kteří v čase 60:52 slaví další domácí vítězství! Robert Černý řídil přechod do útoku, sjel si obloučkem blíže k brance a od betonu Kloučka dostal puk na bekhend DAVIDA BŘEZINY! Ten jemným přiklepnutím do odkryté branky rozhoduje o osudu dnešního utkání! Asistence: Robert Černý, Zdeněk Okál.

60:18

Rychlá akce Zubrů! Jakub Svoboda se nabídl před branku, prudký pas ale nedokázal zpracovat!

60:04

Puk uzmul na buly Kratochvil.

60:01

Zajímavých momentů dění na kluzišti nabízelo pomálu, rychlý průnik Jakuba Svobody až ke Kloučkovi byl však ve 45. minutě jedním z nich. Zakončení ovšem přistálo pouze na betonu. Dobré přečíslení sehrál Jan Svoboda s Březinou, další gól však padl z holí Pardubic, které využily powerplay dvě minuty před koncem. Podle stejného scénáře jako u první branky se opět prosadil Lukáš Endál, jenž zápas poslal do prodloužení, které začne za několik málo minut.

60:00

59:23

Domácí útočí, Indrák se snaží na branku posílat každý kotouč, jenž má na holi.

Pardubice B právě vstřelily branku!
Sporně odpískaný icing Přerova vrací Pardubice do hry o body, využily totiž powerplay bez brankáře! Na vhazování před Postavou hráči Dynama uspěli, ustálili si svá postavení a sehráli kombinaci, která jim dnes už jednou vyšla. Matýs křižnou přihrávkou našel hokejku LUKÁŠE ENDÁLA, jenž zakončoval do odkryté části branky! Asistence: Ondřej Matýs, Tomáš Kaut.

57:52

A přichází očekávaný oddechový čas pro lavičku pardubického béčka. Milan Klouček zůstane na střídačce a hosté to zkusí v šesti bez brankáře.

57:52

Zakázané uvolnění domácího celku.

57:20

Čas na srovnání se Pardubicím krátí. Do třetí sirény zbývá nějakých 160 vteřin.

56:02

Pardubičtí vybojovali kotouč za přerovskou brankou, Bučko ale neudržel kotouč letící podél mantinelu před modrou čarou.

4:3

Góly a asistencie: 17. Chroboček (Svoboda I, Indrák), 17. Svoboda III (Pechanec, Hanák), 27. Indrák (R. Černý, Kudělka), 61. Březina (R. Černý, Okál) – 17. Endál (Matýs, Zdráhal), 39. Lichtag (Endál, Matýs), 59. Endál (Matýs, Kaut)

HC Zubr Přerov: Postava (Žurek) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Gréč, Krisl (C), Ševčík, Hanák – Svoboda I, Kratochvil, Indrák – Březina, Pechanec, Okál – Goiš, Macuh, Svoboda III – Ministr, F. Dvořák, Dobša.
Tréner: Robert Svoboda

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bučko, Kolář, Nedbal, Zdráhal (A), Kaštánek, Drtina, Oliva, Kulhánek – Rouha, Matýs, Půhoný – Pavlata, Kaut (C), Lichtag – Endál, Herčík, Pochobradský – Turek, T. Zeman.
Tréner: David Havíř

Rozhodca: T. Veselý, Rapák . O. Veselý, Maňák