01.10.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Adin Hill (VEG)– 32 zákroků, 7 OG, úspěšnost 82,1%, odchytal 60:00
James Reimer(SJS) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0%, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa v utkání
Tomáš Hertl (SJS) – 0+2, 3 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:40
Radim Šimek (SJS) – 0+0, 2 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 20:11 (06:41:27)
San Jose Sharks vyhrává tento zápas díky druhé třetině, ve které se prosadilo čtyřikrát. Vegas tento duel nevyšel podle představ. Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:24

Johnson se dostal k zakončení, brankář Hill byl pozorný a kryje kotouč. Bude se vhazovat.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase.

56:32

28:38, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají hosté.

56:09

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí se pokouší něco vymyslet před brankou, ale rána byla zblokovaná.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

54:17

Vegas se dostalo do ofsajdu, hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:40

Dorofeyev vypálil, ale brankář Reimer byl připravený.

51:48

51:48 Luke KUNIN - 3:7

51:48

San Jose právě vstřelilo branku!
Hostující celek proměnit přesilovku a navyšuje své vedení, puk se od zadního mantinelu odrazil před branku a domácí gólman si jej srazil do své branky. LUKE KUNIN. Asistence: Timo Meier a Erik Karlsson.

51:16

Přesilovku hrají hostující hokejisté, Kunin měl dvě dobré šance, ale minul branku.

50:48

Jake Leschyshyn – 2 min., držení hole.

50:15

3:7

Góly a asistencie: 19. Eichel (Kessel, Theodore), 34. Smith (Stone, Eichel), 41. Eichel (Kessel, Smith) – 7. Karlsson (Meier, Hertl), 26. Guschin (Hertl, Meier), 29. Benning (Meier), 30. Gadjovich, 36. Guschin (Gadjovich), 45. Guschin, 52. Kunin (Meier, Karlsson)

Vegas Golden Knights: Hill (Patera) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Chayka, Korczak – Smith, Eichel, Kessel – Dorofeyev, Stephenson, Stone – Rondbjerg, Dean, Cotter
Tréner: Bruce Cassidy

San Jose Sharks: Reimer (Mikiniemi) – Harrington, Karlsson, Cicek, Benning, Hatakka, Šimek – Meier, Hertl, Kunin – Godjovich, Sturm, Lorentz – Guschin, Agozzino, Veronneau – Viel, Robins, Johnson
Tréner: David Quinn

Rozhodca: Syvret, Dwyer – Mahon, Gibbons