Střely na bránu: 28 – 36 | Přesilová hra: 0/2 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 4

Daniil Tarasov (CBJ) – 34 zákroků, 2 OG, úspěšnost94,4 %, odchytal 65:00
Logan Thompson (VGK) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,9 %, odchytal 64:59

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl

Tři hvězdy utkání
1. Logan Thompson (VGK) – 26 zákroků
2. Johnny Gaudreau (CBJ) – 1+1
3. Paul Cotter (VGK) – rozhod. náj. (04:21:52)
Hokejisté z města neonů dávají zapomenout na dva prohrané zápasy a nyní vyhrávají na ledě Columbusu 3:2.

Paul COTTER - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.

Samostatné nájezdy začínají.
Poprvé v této sezoně pojedou oba kluby nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:24

Domácí rozehrávají od své branky.

64:06

Chandler Stephenson minu branku Columbusu.

62:29

Gustav Nyquist měl možnost rozhodnout zápas, ale Logan Thompson si poradil s jeho akcí. Bude se vhazovat.

61:57

Jack Eichel minul branku poté, co mu Chandler Stephenson předložil velmi dobrou přihrávku.

61:32

Kent Johnson hraje velmi dobře, domácí mají převahu.

60:30

Nicolas Roy neuspěl v dobré střelecké pozici.

60:27

Sledujeme hru tři na tři

60:01

60:00

59:59

Brayden McNabb pálil nad. Ještě jednu buly, zápas půjde do prodlužení.

59:02

Daniil Tarasov kryje kotouč, bude se vhazovat.

58:58

58:27

Podle všeho uvidíme prodloužení.

58:17

Shea Theodore měl na hokejce rozhodutí, ale brankář jej vychytal.

58:03

Vladislav Gavrikov vyhodil přes všechny čáry.

57:44

Buly před brankou Vegas, hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

56:56

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Jegor Činachov – 2 min., hákování.

56:36

William Carrier přerušil hru v útočném pásmu, komerční přestávka.

55:51

Jonathan Marchessault zkoušel vybojovat kotouč, ale nepodařilo se mu to.

55:14

Hraje se ve středním pásmu, více ze hry má nyní domácí celek.

54:30

Vegas hraje lépe, ale nemůže se dostat do výraznější šance.

53:50

Phil Kessel kombinoval v útočném pásmu, rána se mu nepovedla, následně si obrana poradila.

52:11

52:11 Boone JENNER - 2:2

52:11

Columbus právě vstřelil branku!
Obrovská chyba obrany Vegas, před branou zůstal volný BOONE JENNER, který celkem snadno dokázal dostat puk do branky. . Asistence: Johnny Gaudreau a Gustav Nyquist.

51:32

Vegas hraje takticky, snaží se držet hru daleko od své branky.

50:24

Ofsajd Columbusu, komerční přestávka.

49:16

Vegas přišlo o puk v útočném pásmu a domácí toho málem využili. Ke střele se nedostali.

48:40

Daniil Tarasov kryje kotouč, nechtěl rozehrávat, vhazovat se bude před jeho brankou.

47:32

Domácí celek je v posledních minutách aktivnější, ale hostující obrana je pozorná.

45:47

Kent Johnson udělal dobrou práci před brankou Vegas, Logan Thompson kryje kotouč. Bude se vhazovat.

45:22

Logan Thompson si poradil se střelou soupeře, následné se Vegas dostalo do útoku, ale rána končí vedle.

45:14

Andrew Peeke měl obrovskou šanci, jeho rána končí vedle. Velkou šanci domácí celek neproměnil. Logan Thompson možná jemně vyrazil kotouč.

44:09

Alec Martinez přihrál rukou, hra je přerušená, buly ve středním pásmu.

43:31

Keegan Kolesar si vzal příliš velké sousto a byl o kotouč připravenou obranou Columbusu.

43:11

Vladislav Gavrikov byl úplně volný, ale jeho rána končí nad brankou.

42:19

Vegas vede střelecky 28:21, zatím mají hosté těsný náskok.

41:45

Jack Eichel míří do útrob stadionu byl zasažený kotoučem po střele spoluhráče, to je hodně výrazné oslabení Vegas.

41:44

41:27

Přesilovka se hostujícímu celku nedaří podle představ.

40:50

Jonathan Marchessault se dostal do zakončení, jeho rána byla hodně nepovedená.

40:41

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou domácích.

40:30

Přesilovku nyní hraje Vegas.

40:01

Ve druhé třetině se dokázal jako jediný prosadil domácí celek, který snížil náskok Vegas na jednou branku. Uvidíme, co přinese třetí třetina tohoto zápasu.

40:00

39:56

Hostující kapitán byl v ofsajdu, hra je přerušená, buly ve středním pásmu.

39:37

Jegor Činachov – 2 min., sekání.

39:23

Krásná akce Vegas, ale William Karlsson neuspěl. Následně z brejku neuspěl ani Jack Eichel.

38:50

Chandler Stephenson odehrál kotouč do útočného pásma, domácí musí rozehrávat od své branky.

38:16

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Keegan Kolesar – 2 min., vražení na hrazení.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

37:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, William Karlsson minul branku domácích.

36:33

Daniil Tarasov byl pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou, více ze hry mají hráči Vegas, ale nedaří se jim proměnit vypracované šance.

35:18

Domácí měli velkou šanci, ale brankář si poradil, Jake Leschyshyn měl šanci na druhé straně, ale neuspěl. Dobrá akce Vegas.

34:25

Reilly Smith se dostal do zakončení, jeho pokus v pohodě zastavil brankář Columbusu.

33:50

33:50 Johnny GAUDREAU - 1:2

33:50

Domácí celek proměnil dlouhý tlak v útočném pásmu v první branku, prosazuje se neobsazený JOHNNY GAUDREAU. Asistence: Gustav Nyquist.

32:30

Johnny Gaudreau dostal hodně prostoru od obrany Vegas, jeho ránu tak tak dokázal zastavit brankář Vegas.

31:48

William Carrier a Jake Leschyshyn měli dobré šance před brankou domácích, ale ani jeden z nich nedokázal přesněji trefit branku.

31:06

Zach Whitecloud si výborně počínal před vlastní brankou, dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře.

30:34

Zápas po krátké přestávce pokračuje dál. Vegas vede na střely 17:14 a na góly 2:0.

30:19

Komerční přestávka.

30:04

Gavin Bayreuther se dostal do zakončení, jeho rána končí nad. Dobrá příležitost Columbusu.

29:27

Eric Robinson se dostal do útočného pásma, ale obrana Vegas jej nenechala zakončit. Dobré čtená hry od zadních řad Golden Knights.

29:01

Logan Thompson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

28:25

Jack Eichel se dostal do zakončení, jeho rána z druhé vlny končí mimo branku. Daniil Tarasov zasahovat nemusel.

27:54

Marcus Bjork se dostal do zakončení, Logan Thompson kryje jeho pokus. Vhazovat se bude před brankou Vegas.

27:16

Domácí celek je nyní aktivnější, ale nedaří se mu se stabilněji dostat do útočného pásma.

27:00

Jack Roslovic se propracoval do zakončení, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Vegas.

26:40

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

26:17

Jonathan Marchessault měl dvě dobré střelecké pozice, ale neuspěl.

26:10

Reilly Smith pálil, Daniil Tarasov kryje kotouč. Komerční přestávka.

24:19

Vhazování před brankou Vegas, domácí na střely prohrávají 10:12.

24:08

Keegan Kolesar se dostával do útočného pásma, ale akce byla zblokovaná obránci Columbusu.

23:33

Gustav Nyquist se dostal do zakončení, jeho povedený pokus byl zblokovaný na poslední chvíli obranou Vegas.

23:14

Hraje se už pět na pět, Columbus početní oslabení zvládl.

23:00

Jack Roslovic dokázal vyhodit přes všechny čáry, hosté tak musí rozehrávat od své branky.

22:20

Jonathan Marchessault pálil z dobré pozice, trefil jen brankáře soupeře, následně neuspěl ani Eichel.

21:49

Stone vybojoval kotouč pro spoluhráče v útočném pásmu.

21:15

Vegas mělo dobrou šanci rychle po vhazování, ale kotouč končí vedle branky.

21:06

Vladislav Gavrikov – 2 min., držení.

20:45

Utkání pokračuje druhou třetinou, lepší výchozí pozici mají hosté.

20:01

20:00

19:39

Zakázané uvolnění proti Vegas znamená, že se bude vhazovat v jeho branném pásmu.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině. Hraje se především na útočné polovině domácích.

18:36

Obrana Vegas byla pozorná a dokázala si poradit s obranou soupeře. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry v závěru třetiny.

18:13

Columbus rozehrává od své branky, Peeke hledal následně spoluhráče ve středním pásmu.

17:45

Johnny Gaudreau tečoval spoluhráčovu střelu před brankou, ale brankář Vegas si dokázal poradit.

17:18

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, následně se píská ofsajd.

16:10

16:10 William CARRIER - 0:2

16:10

Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas navyšuje své vedení, střelou z mezirkuží se prosazuje WILLIAM CARRIER. Využil dobrého clonění spoluhráče před brankou Columbusu. Asistence: Zach Whitecloud.

15:59

15:59 William KARLSSON - 0:1

15:59

Hostující celek se dostává do vedení, ke střele z otočky se dostal WILLIAM KARLSSON a jeho pokus si srazil obránce Columbusu do branky. Asistence: Jonathan Marchessault a Brayden McNabb.

15:32

Shea Theodore pálil z druhé vlny, jeho projektil končí vedle branky, domácí gólman zasahovat nemusel.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:30

Gustav Nyquist měl dobrou šanci, prošel obranou Vegas, dostal se do zakončení a jeho bekhendová rána končí vedle.

14:15

Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Vegas vybojovalo buly v útočné třetině.

14:15

Daniil Tarasov kryje kotouč po střele od modré čáry, komerční přestávka.

13:43

Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho projektil však končí vedle branky. Hosté jsou u puku, střídají a znovu se dostávají do pásma.

13:05

Více ze hry mají domácí, Gaudreau se dostal do ofsajdu.

12:42

Jonathan Marchessault se pokoušel dostat do zakončení, ale neuspěl. Následně pálil domácí a trefili jen brankáře Vegas

12:12

Jegor Činachov neměl komu přihrát, a tak vracel hru do svého obranného pásma. Nyní čekáme na výraznější šanci.

11:40

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Domácí vedou na střely 4:3

11:10

Vegas se sice dostalo do útočného pásma, ale nedokázalo vystřelit na branku.

10:47

10:18

Trey Fix-Wolansky se dostal k nahození od modré čáry, obrana Vegas si poradila, a pak vyhodila puk přes všechny lajny.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, hosté se zatím v pohodě brání tlaku soupeře.

09:34

Hostující celek nyní dokázal vyhodit přes všechny čáry, domácí tak musí rozehrávat od vlastní branky.

09:05

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Jack Roslovic pálil, s jeho pokusem si poradil brankář.

08:40

Alec Martinez – 2 min., nedovolené bránění.

08:40

08:25

Domácí celek nyní střídá, a pak rozehrává od své branky.

07:30

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, na výraznější šance čekáme.

06:20

Daniil Tarasov si snadno poradil se střelou soupeře od modré čáry, druhý pokus Vegas v zápase.

05:51

Keegan Kolesar pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky.

05:40

Branka domácích vypadla ze svého postavení, bude se vhazovat. Úvodní přesilovka se Vegas vůbec nepovedla.

05:20

Až nyní se Vegas usadilo v útočném pásmu.

05:00

Jen jednu jedinou střelu vyslalo Vegas zatím na branku soupeře. Více ze hry mají domácí hokejisté oslabení navzdory.

04:48

William Karlsson se dostával do útočného pásma, ale píská se ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:20

Domácí Vladislav Gavrikov vyhazuje přes všechny čáry, v pohodě se domácí brání.

04:00

Jack Eichel se dostal do zakončení, jeho ránu v pohodě vyrazil brankář domácích vedle branky.

03:41

Šancím domácích navzdory si přesilovku jako první zahraje Vegas.

03:37

Johnny Gaudreau – 2 min., držení.

02:50

Dobrý vstup domácích do zápasu.

02:49

Kent Johnson se dostal do útočného pásma, následně pálil jeho kolega, a puk kryje Logan Thompson.

02:10

První dvě střely patří domácím, nyní se dostali do další šance, a tak musel brankář Vegas zasahovat.

00:01

Zápas začal, úvodní buly pro domácí.

00:01

Zápas brzy začne.
Hokejisté z města neonů vyrážejí na venkovní trip. Dnes je čeká první ze série čtyř venkovních zápasů. Pondělní duel je prvním vzájemným zápasem mezi Columbusem a Vegas. Vegas zde začíná sérii čtyř venkovních zápasů, následuje Pittsburgh Penguins, Detroit Red Wings a Boston Bruins. Vegas má bilanci 3-5-0 proti Blue Jackets. Vegas padlo v posledních dvou zápasech, Columbus prohrál tři z posledních čtyř zápasů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Columbus Blues Jackets a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Góly a asistencie: 34. J. Gaudreau (Nyquist), 53. Jenner (J. Gaudreau, Nyquist) – 16. W. Karlsson (Marchessault, McNabb), 17. W. Carrier (Whitecloud), rozh. náj. Cotter