koniec (1:1, 1:0, 0:3)

30.11.2022, 17:30 • KHNP Aréna • 25. kolo • Adam Beneš cz

Tipsport: 2.0 4.2 2.92

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (20:00:19)
Je dobojováno. Litoměřice si odváží domů tři body po vítězství 4:2. Hosté šli v 7. minutě do vedení zásluhou Kuťáka. Domácí otočili vývoj brankami Formana a Psoty. Poté byli domácí výrazně lepším mužstvem, ale další branku nepřidali, a tak přišel trest. Během šedesáti vteřin se ve třetí třetině prosadili Ton a Holý. Čtyři minuty před koncem přidal pojistku Kracík, který využil skvělé práce Tona. Domácí to v závěru zkusili bez brankáře, ale jejich snaha k ničemu nevedla.

59:54

Jícha měl před sebou prázdnou branku, trefil ale jen Bittnera.

59:45

Král přikryl kotouč. Ještě uvidíme jedno vhazování.

59:35

Bořutovo střela byla zablokována.

59:16

Domácí opět v šesti.

59:02

Zakázané uvolnění domácích. Jekel se tak vrací do branky.

57:37

Ferda zavezl kotouč do útočného pásma. Střelu Formana kryje Král. Domácí si berou oddechový čas a zkusí to bez brankáře.

57:05

Michalčuk je na ledě.

56:10

Do přečíslení dva ne jednoho se v oslabení dostal Vodný s Ferdou. Ferda našel Vodného, který střelou z první výborně vyrazil betonem Tomáš Král.

55:05

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
David Michalčuk – 2 min., nesportovní chování.

55:05

55:05 Jaroslav KRACÍK - 2:4

55:05

Litoměřice právě vstřelily branku!
Petr Ton jel sám na Jekela. Mladík v dresu Litoměřic si ale všiml, že za ním najíždí JAROSLAV KRACÍK, kterému také adresoval přesnou přihrávku. Kracík měl před sebou poloprázdnou branku. Jekel si ještě na kotouč šáhl, ten i tak skončil v brance.
Asistence: Petr Ton, Josef Koláček

54:34

Třebíč teď zamkla Litoměřice v pásmu. Střely Dočekala a Turečka byly ale zablokované.

53:58

Turečkovo nahození bylo hodně nebezpečné.

53:08

Holcovo zakončení Král vyráží betonem do rohu kluziště.

52:11

Meluzína střela letěla nad branku. Teď jsou v tlaku domácí, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

51:14

Střelu Vodného vyráží betonem Král.

50:49

Litoměřická branka je posunuta. Hra je přerušena.

50:35

50:35 Jan HOLÝ - 2:3

50:35

Litoměřice měly obrovský tlak. Proti Výtiskovi ještě Jekel stihl zasáhnout. O pár okamžiků později se před Jekelem objevil JAN HOLÝ, který si položil Jekela a následně zametl kotouč do branky. Litoměřice otáčejí průběh utkání.
Asistence: Lukáš Válek, Přemysl Svoboda

49:25

49:25 Petr TON - 2:2

49:25

Koláček udržel kotouč proti přesile, poté před brankou našel úplně volného PETRA TONA, který vyrovnává stav utkání.
Asistence: Josef Koláček, Jaroslav Kracík

48:46

Holcova přihrávka nebyla přesná. Domácí musejí rychle zpátky.

48:24

Bittnerovo zakončení z mezikruží dokázal Tomáš Král zastavit.

48:00

Hunkes vystřelil od modré, puk se odrazil od mantinelu zpět před branku k Bittnerovi, který zakončoval do okryté branky. Král se však rychle stihl přesunout a změnu stavu nedovolil.

47:10

Kuťák vystihl rozehrávku, s pukem se dostal až před Jekela, v zakončení byl však tísněn a jeho střela neměla potřebnou razanci.

46:08

Ferda vystihl rozehrávku Válka. Na jeho rychlou střelu dokázal zareagovat Král.

45:07

Přihrávku rukou. Hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:54

44:20

Kracík hledal před brankou Slavíčka. Jekel ale přihrávku přečetl a sebral kotouč.

43:58

Kuťak hledal ve slotu Jíchu na teč. Jícha opět nedokázal tečovat.

43:35

Litoměřice vstoupily dobře do třetí třetiny a k dispozici mají přesilovku. Válek nahazoval puk před branku, Jícha nedokázal tečovat.

42:54

Antonín Bořuta – 2 min., podrážení.

42:04

Vitouch krouží s pukem za brankou Jekela.

41:13

Zakončení Krliše kryje Král.

40:32

Psota ztratil puk za brankou.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, kterou ve 30. minutě vstřelil v přesilovce Matěj Psota. Druhá třetina nám nenabídla moc hezké podívané, hrálo se hodně ve středním pásmu bez nějakých větších šancí. Do poslední třetiny tak půjdou v lepší pozici domácí.

36:40

Bořutovu tvrdou ránu od modré vyráží Král betonem.

36:26

Ferda se málem dostal k dorážce. Výtisk ale stihl kotouč odehrát do bezpečí.

36:09

Střelu Holce s obtížemi vyrazil Král.

35:40

Teď nesledujeme moc pohledný hokej. Hra je často přerušována.

35:06

Tonovu střelu z mezikruží chytá do lapačky Jekel.

33:50

Ofsajd Litoměřic.

33:16

Slavíčkovu střelu bez problémů zastavuje Jekel. Následuje komerční přestávka.

32:12

Jiruše zastavil Bořuta. Třebíč má opět puk na svých hokejkách.

31:44

Momentálně sledujeme hru, která se odehrává ve středním pásmu.

30:14

Krliš protečoval do útočného pásma.

29:23

Na ledové ploše zůstal ležet Ferda, hra je přerušena.

29:03

29:03 Matěj PSOTA - 2:1

29:03

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
MATĚJ PSOTA hledal přes brankoviště Bittnera, jeho přihrávku ale zablokoval Holý, puk se ale odrazil zpět k Psotovi, který poslal puk do prázdné branky.
Asistence: Michal Vodný

28:56

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Michal Vitouch – 2 min., držení.

28:47

Třebíč má výhodu. Domácí jsou ve velkém tlaku nyní.

28:10

Třebíč je v útočném pásmu. Pokus Krliše byl zablokovaný.

27:36

Dočekal v dobré pozici nevystřelil.

26:43

Kracík z pravého kruhu našel ve slotu Slavíčka, jehož rána těsně minula branku.

25:52

Třebíč vyhazuje přes všechny čáry.

25:16

Holého ránu vyrazil Jekel jen před Koláčka, ten se však nedokázal zorientovat a zakončit se mu nepovedlo.

25:00

Martin Dočekal – 2 min., podrážení.

24:56

Dočekal pálil po buly těsně vedle branky!

24:53

Němec nepřesně rozehrál, píská se zakázané uvolnění.

24:28

Formanovo nahození od mantinelu kryje Král.

23:20

Matěj Psota jel sám na branku. Udělal forhendovou kličku, poté však podklouzl a nestihl zakončit.

22:47

Šedivého nahození chytá do lapačky Jekel.

21:48

Dočekal tvrdě vypálil na Krále. Litomeřický brankář dal včas betony k sobě.

21:29

20:37

Litoměřice pokračují v přesilovce. Do útočného pásma se zatím hosté nedostali.

20:01

V první třetině utkání jsme viděli dvě branky. Litoměřice dostal do vedení v 7. minutě dorážkou Filip Kuťák. Domácí Třebíč odpověděla za dvě minuty. Nahození Lukáše Formana skončilo v brance Krále. Kotouč ale mohl být tečovaný, a tak uvidíme, zda nedojde ke změně autora branky. Po vyrovnání byli domácí lepším týmem, další branku jsem však již neviděli.

19:12

Ton přišel o kotouč. Na druhé straně to samé potkalo Bittnera.

18:36

O kotouč se nyní bojuje u mantinelu.

17:20

Vodného střela z kruhu nebyla přesná.

17:13

Poizl nahazoval od mantinelu puk na branku. Král má opět puk ve své lapačce.

16:24

Dočekalovo nahození chytá do lapačky Král.

16:17

Přemysl Svoboda poslal nepříjemnou střelu na Jekela, ten si však poradil a zasáhl. Následuje komerční přestávka.

15:54

Holého nepřesná rozehrávka. Zakázané uvolnění.

15:23

Vodného přihrávka nenašla žádného ze spoluhráčů.

13:33

Meluzín byl najetý na levém křídle, kde se rozhodl pro střelu golfákem. Král jeho pokus vyráží betonem.

12:50

Holec našel před brankou Krliše, ten ale nedokázal ideálně zakončit.

12:32

Turečkovo nahození tečoval před Bittner. Tomáš Král i tak našel puk a schoval ho ve výstroji.

11:58

Výtiskovu tvrdou ránu dokázal Jekel skrýt do lapačky.

8:26

Na branku poslal nahození LUKÁŠ FORMAN, jehož nahození skončilo k překvapení všech až za zády Krále. Před Králem bylo několik hokejek, které mohly tečovat puk. Střelcem branky je prozatím veden Forman.
Asistence: Jiří Hunkes, David Michalčuk

8:12

Holec našel žabičkou před brankou Ferdu, který ale nedokázal dostat puk pod betonem Krále do branky!

7:30

Bořuta nepřesně přihrál. Kuťák vyhazuje.

7:30

Bořutovo nahození bez větších problému chytá Král.

6:54

Slavíček poslal puk na branku Jekela, který kotouč vyrazil betonem jen před FILIPA KUŤÁKA, který neměl problém poslat kotouč do branky.
Asistence: Josef Slavíček, Ondřej Procházka

6:35

Holcovu střelu zblokoval Jebavý do rohu kluziště.

5:34

Na pravém křídle byl rozjetý Bittner. Jeho střela nebyla přesná.

5:04

Forman hledal volného Michalčuka, který by zakončoval do poloprázdné branky, přihrávka k Michalčukovi nedošla.

4:40

Bořuta našel přes osu hřiště volného Turečka, který nedokázal v dobré pozici prostřelit Krále.

4:13

Na druhé straně byl v dobré pozici Holec, jehož střela skončila těsně vedle levé tyče Královy branky.

3:46

Válek našel před brankou volného Koláčka. Koláček zakončoval bekhendem jen do výstroje Jekela.

3:36

Zakázané uvolnění hostů.

2:34

Michalčuk střílel mezi kruhy bekhendem. Král vyráží vyrážečkou.

1:45

Holý nezpracoval puk, střílet na branku tak nemohl.

1:03

Výtisk nahazuje na Jekela. Třebíč rozehrává za svou brankou.

0:23

Tureček nahazuje do útočného pásma. Bittner kotouč nevybojoval.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Tureček, Forman, Hunkes, Poizl, Furch – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Holec, Vodný, Krliš – Meluzín, D. Michálek, Ferda (A) – Michalčuk, Šilhavý, Svoboda.
Trenér: Pokorný

HC Stadion Litoměřice: To. Král (Sklíba) – Hampl, Jebavý (A), Veber, Výtisk (C), J. Šedivý, Holý (A), Š. Němec – Koláček, Jícha, Válek – Slavíček, Kuťák, Procházka – P. Svoboda, Kracík, Ton – Cikhart, M. Vitouch, Jiruš.
Trenér: Přerost

Rozhodčí: Jechoutek, Cabák – Maňák, Veselý.
HC Stadion Litoměřice ztrácejí na svého dnešního soupeře 5 bodů, odehrály ale o jedno utkání méně. Litoměřice mají nejlepší ofenzivu v celé soutěži, když nastřílely 82 branek, naopak inkasovaly 68 branek. V posledních pěti zápasech Litoměřice čtyřikrát vyhrály, prohrály poslední utkání s Prostějovem. Ofenzivu Litoměřic táhnou Filip Kuťák (12+12) a Lukáš Válek (10+14).
SK Horácká Slavia Třebíč se nachází na druhém místě tabulky. Za 24 utkání vstřelila 65 branek a 54 inkasovala, nasbírala 44 bodů. V posledních 5 zápasech vyhrála Třebíč třikrát (jednou po prodloužení) a dvakrát prohrála. Nejproduktivnějším hráčem týmu jeMartin Dočekal, který nasbíral bilanci 10+23. Nejlepším střelcem je se třinácti brankami Ladislav Bittner.
Ve 25. kole Chance ligy na sebe narazí Třebíč a Litoměřice. První vzájemné utkání této sezóny vyhrála Třebíč v Litoměřicích 4:3 po nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:4

Góly a asistencie: 9. Forman (Hunkes, Michalčuk), 30. Psota (Vodný) – 7. Kuťák (Slavíček, Procházka), 50. Ton (Koláček, Kracík), 51. Holý (Válek, P. Svoboda), 56. Kracík (Ton, Koláček)

Tréner: Pokorný

Tréner: Přerost

Rozhodca: Jechoutek, Cabák – Maňák, Veselý